Similar lots by type
-
#638“Man met kinderen”. Een beeldje van gesculpteerd Japans ivoor. Op houten voetstukje. Eerste kwart XXste eeuw.
“Homme et enfants”. Sculpture en ivoire du Japon. Sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 200 / 240 -
#637Twee Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor op houten sokkeltjes. Congo, eerste helft XXste eeuw.
Deux bustes de femmes africaines en ivoire sculpté sur socles en bois. Congo, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 19 & 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#641“Oude wijze ofte “skinny man””. Een beeldje van gesculpteerd Japans ivoor op een houten voetstukje. Eerste kwart XXste eeuw.
“Vieux sage ou “Skinny Man””. Statuette en ivoire sculpté du Japon. Sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#211Een lot zilver, bestaande uit twee serveerbestekken, waarbij één met ivoor, drie servetringen, een avondtasje, een sigarettendoosje, een muntenhangertje, een luciferdoosje, twee pillendoosjes, een eierdopje met lepel in etui, vijf lepels, zes messen en een handvat van een parasol.
Un lot d’objets en argent, comprenant deux couverts à service dont un en ivoire, trois ronds de serviettes, une pochette de soirée, deux boites à pilules, une boîte d'allumettes, un porte cigarettes, un coquetier et une cuillère dans un étui, cinq cuillères, six couteaux, et une poignée de parasol.No longer availableDim. 1430 gram brutoEstimate: € 280 / 340 -
#217A. Lalouette“Zigeunerdanseresje met tamboerijn”. Verzilverd bronzen beeld. Gesigneerd.
”Danseuse orientale au tambourin”. Statuette en bronze argenté. Signée.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 450 / 500 -
#747“Nouveau Larousse illustré” Zeven delen. Bijgevoegd: “Larousse médical illustré”.
“Nouveau Larousse illustré” Sept volumes. On ajoute: “Larousse médical illustré”.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#753B.F.K.Een jardinière van kobaltblauw porselein met een handgeschilderd bloemendecor met messingen montuur en voet. Onderaan gemerkt.
Jardinière en porcelaine bleue cobalt à décor de fleurs peint à la main. Monture et base en laiton. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#388Twee verschillende coupes van geslepen Boheems kristal. We voegen er een rood glazen vaasje aan toe. (handvat afgebroken).
Deux coupes différentes en cristal de Bohème taillé. Nous ajoutons un petit vase en verre rouge, dont la poignée est cassée.No longer availableDim. l: 29 & 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#35Een 18 karaats geel gouden filigraan bewerkte armband met hanger in de vorm van een Sfinks (met letsel).
Bracelet en or jaune 18 ct en filigrane et son pendentif en forme de Sphinx (petit dégât).No longer availableDim. 18,24 gEstimate: € 400 / 450 -
#517“Oude wijze”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
"Vieux sage". Un netsuké en ivoir, oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#698Een Chinese figuur van gesculpteerd hout en een blok roze jade met een landschapsdecor in reliëf.
Personnage chinois en bois sculpté, ainsi qu’un morceau de jade rose décoré d’un paysage en relief.No longer availableDim. h: 27 & 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#123Een driedelig bronzen klokstel in barokke stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens zes lichtpunten. Sleuteltje manco.
Une garniture de cheminée en trois pièces, style Baroque, comprenant une pendule et deux chandeliers à six points lumineux. La clé est manquante.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 250 / 400 -
#91JunghansEen pendule van messing en glas, model “ATO”.
Une pendule en laiton et verre, modèle “ATO”.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#610Swarovski“De pegasus”. Een kristallen object uit de reeks “Fabelachtig dierenrijk” naar een ontwerp van Adi Stocker. Jaarlijks item 1998. In originele verpakking en met display. We voegen er een plaquette met opschrift “Fabelachtig dierenrijk 1996 - 1998” aan toe.
“Le Pégase”. Objet en cristal de la série “Animaux fabuleux”. D’après un modèle par Adi Stocker. Edition annuelle 1998. Dans la boîte d’origine et avec display. Nous ajoutons une plaquette à l’inscription “Fabelachtig dierenrijk 1996-1998”.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#97Een neobarokke putti van zamak. Zichtbare naden.
Un putti de style Baroque en regule. Jointures apparentes.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 80 / 100

