Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een buste van de apostel Johannes, met oorspronkelijke polychromie. Omstreeks 1700.
Een buste van de apostel Johannes, met oorspronkelijke polychromie. Omstreeks 1700.
Een buste van de apostel Johannes, met oorspronkelijke polychromie. Omstreeks 1700.

Een buste van de apostel Johannes, met oorspronkelijke polychromie. Omstreeks 1700.

Un buste de l'apôtre Jean, avec polychromie originale. Vers 1700.
Dim. H. 32 cm
SKU: 2408210101.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #101
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #520

    Een 18 K geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,60 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 3,62 g
    Estimate: € 950 / 1100
  • #499
    Pierre Alechinsky & Hugo Claus

    “L ‘oie Belge”. Een lithografie. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 148/150.

    L'oie Belge. Une lithographie. Signée et numérotée 148/150 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 66 x 93 cm
    Estimate: € 750 / 800
  • #192

    Een gebeeldhouwde eikenhouten trumeau versierd met leeuwenkoppen en getorste zuilen.

    Un trumeau en chêne sculpté à décor de têtes de lion et de colonnes torsadées.
    No longer available
    Dim. 153 X 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #352
    Charles Verlat
    Period: 1824 - 1890

    “Jachthond bij een paar fazanten”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.

    Chien de chasse avec quelques faisans. Une eau-forte. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 36,5 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #43

    Een pennenhouder, getooid met een bronzen beeldje en op een granieten sokkel.

    Un porte-plume, orné d'une statuette en bronze et sur un socle en granit.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #392

    “Chicago skyline”. Twee werkjes, resp. aquarel en gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.

    Chicago skyline. Deux oeuvres, respectivement aquarelle et technique mixte sur papier. Les deux signées.
    No longer available
    Dim. 18 x 12,5 & 36 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #226

    Een gebeeldhouwd bureau op sledepoten, met twee laden en het blad met parketwerk.

    Un bureau sculpté sur tréteaux, avec deux tiroirs et le dessus parqueté.
    No longer available
    Dim. 150 x 85 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #72
    Santiago Carbonell
    Period: °1960

    “Rustende figuur”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 27/100 buiten de plaat.

    “Figure au repos”. Une lithographie. Signée et numérotée 27/100 hors de la planche.
    No longer available
    Dim. 54 x 32 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #338

    Twee paar messingen kandelaars.

    Deux paires de bougeoirs en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 29 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #511

    “Het gevecht tegen de slang”. Een fijngesculpteerde Japanse okimono. Onderaan gesigneerd.

    La Lutte Contre le Serpent. Un okimono japonais finement sculpté. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 280 / 340
  • #31
    Goebel, Germany

    “Tandpijn”. Een meerkleurig biscuit beeldje naar ontwerp van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt.

    Maux de dents. Une figurine en biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #456

    Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.

    Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.
    No longer available
    Dim. Ø: 115 cm h: 77 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More