Similar lots by type
-
#269
Een Venetiaanse wandspiegel met geslepen motieven. Kleine beschadiging.
Un miroir vénitien à motifs taillés. Petits dégâts.No longer availableDim. 129 x 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#262
Een schouwspiegel met verguld plaasteren lijst.
Un miroir de cheminée à encadrement en plâtre doré.No longer availableDim. 118 x 86 cmEstimate: € 120 / 200 -
#242
Een trumeau van verguld hout in Lodewijk XV-stijl met een accantusblad in de kroon.
Un trumeau en bois doré style Louis XV avec une feuille d’acanthe dans la couronne.No longer availableDim. 181 x 100 cmEstimate: € 250 / 300 -
#529
Een butlerspiegel met vergulde lust en gebombeerd glas.
Un miroir majordome.No longer availableDim. ø 60 cmEstimate: € 90 / 110 -
#232
Een gebeeldhouwd eikenhouten schouwspiegel in renaissancestijl, versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes.
Un miroir en chêne sculpté, style Renaissance, décorations de têtes de lions et têtes d’anges.No longer availableDim. 182 x 130 cmEstimate: € 200 / 220 -
#521
Een Japanse tafelspiegel in gebeeldhouwd houten houder. Achteraan met opschriften.
Un miroir de table japonais et support et bois sculpté. Dédicaces au dos.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#688
Een Afrikaans houten beeld van een spiegelfetisj.
Une statue en bois fétiche à miroir. Travail africain.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#259
Een rijkelijk uitgewerkte en vergulde spiegel. Herstellingen.
Un miroir richement décoré et doré. Restaurations.No longer availableDim. 94 x 123,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#264
Een gebeeldhouwd eikenhouten schouwspiegel.
Un miroir de cheminée en chêne sculpté.No longer availableDim. 135 x 92 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#409
Twee voorstellingen van de Madonna met Kind. Olieverf op paneel. Zonder signaturen. XIXe eeuw.
Deux représentation de la Vierge à l’Enfant. Huile sur carton. Sans signatures.No longer availableDim. 25 x 19 & 27 x 16 cmEstimate: € 120 / 200 -
#754
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une sculpture africaine de divers personnages.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 60 / 100 -
#25
Een gouden munt van 5 dollars. Elizabeth II. Canada 1986.
Une pièce en or de 5 dollars. Elizabeth II. Canada 1986.No longer availableDim. 3,39 gEstimate: € 80 / 100 -
#831
Twee voorstellingen van Boeddha van gebeeldhouwd hout.
Deux représentations de Bouddha en bois sculpté.No longer availableDim. h: 20 & 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#45
“Kennedy”. Een hanger van 9 karaat geel goud bezet met een munt van 24 karaat.
”Kennedy”. Un pendentif en or jaune 9 ct sertie d’une pièce de 24 ct.No longer availableDim. 2,47 gEstimate: € 130 / 180 -
#144Louis Waegemans
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
”Nature morte, fruits”. Huile sur toile. Signée. Début XXème siècle.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 160 / 200 -
#571
Paar zeshoekige Chinese vazen met een meerkleurig decor van personages.
Une paire de vases chinois, décor de personnages polychrome.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#401
Een opengewerkte piëdestal van meerkleurig geglazuurd aardewerk met barokke motieven.
Un piédestal ajouré en faïence à glaçure et motifs baroque.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#522
“Het melkmeisje van Vermeer”. Glasraam in smeedijzeren omlijsting. Met verlichting.
”La laitière par Vermeer”. Un vitrail à encadrement en fer forgé. Avec illumination.No longer availableDim. 62 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#307
Aardewerken koffiestel van Valauris bestaande uit 3 kopjes met schotels, een melkkannetje, suikerpot en koffiekan.
Un service à café en faïence de Valauris, comprenant 3 tasses et souscoupes, un pot à lait, un sucrier et une cafetière.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#558
Een vaas van Chinees aardewerk met een blauw op wit bloemen- en plantendecor. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence chinoise, décor bleu sur blanc de fleurs et de plantes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#803
Een paar gepolychromeerd houten appliques. Verschillende modellen.
Une paire d’appliques en bois légèrement différents.No longer availableDim. h: 65 & 75 cmEstimate: € 40 / 50