Similar lots by type
-
#179
Een houten wandspiegel met zwart gepatineerd houten lijst en bekleed met koeienvacht.
Miroir en bois à patine noire et recouvert de peau de vache.No longer availableDim. 120 x 84 cmEstimate: € 100 / 150 -
#342
Een ovale verguld houten spiegel.
Miroir ovale en bois doré.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#692
Een messingen spiegel, de omlijsting opgebouwd uit kleine stukjes spiegel.
Miroir en laiton, le cadre formé par des petites pièces de miroir.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#274
Een gebeeldhouwd eikenhouten spiegel.
Miroir en chêne sculpté.No longer availableDim. 135 x 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#752
Een art nouveau schouwspiegel met uitgestoken versieringen en met in facet geslepen glas bovenaan.
Miroir art nouveau à motifs sculptés et avec verre taillé en facettes vers le haut.No longer availableDim. 218 x 111 cmEstimate: € 120 / 200 -
#674
Een spiegel in goudgepatineerde lijst van hout en plaaster, versierd met bloemenguirlandes en een lauwerkrans.
Un miroir à cadre en plâtre et bois doré décoré de guirlandes de fleurs et couronne de laurier.No longer availableDim. 90 x 73 cmEstimate: € 100 / 150 -
#102
Een spiegel in vergulde lijst.
Miroir au cadre doré.No longer availableDim. 87 x 67 cmEstimate: € 40 / 50 -
#439
Een butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
Miroir de majordome à cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#787
Een lange wandspiegel met verguld houten lijst, bovenaan versierd met een kuif in Lodewijk XV-stijl.
Trumeau en bois doré surmonté d’une coiffe de style Louis XV.No longer availableDim. 217 x 63 cmEstimate: € 200 / 220 -
#800
Een kantelbare kamerspiegel met mahoniehoutfineer.
Miroir de chambre pivotant en placage d’acajou.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200 / 300 -
#119
Een spiegel in Lodewijk XV-stijl met lijst van messing en hout in wortelnootimitatie.
Miroir de style Louis XV au cadre en laiton et bois imitant le ronce.No longer availableDim. 44 x 42 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#255
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 9,15 gEstimate: € 300 / 400 -
#178
Een Duitse Mauser, Infanterie-Gewehr model 1871. Productie 1875.
Mauser allemand, Infanterie-Gewehr, modèle 1871, production 1875.No longer availableDim. l: 135 cmEstimate: € 200 / 300 -
#164Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964
“Vissersboten op de oever van de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche sur la rive de l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 72 cmEstimate: € 200 / 300 -
#352
Een reeks van zes lage glaasjes en zes fluitglazen van rood glas met verguld decor.
Suite de six verres bas et six flûtes en verre rouge à décor doré.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#784
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#634
Een laat XIXe eeuwse tschako van de Belgische Militaire School.
Shako de l’école militaire belge, fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#148Albini - Braendlin
Een antiek Rijkswachtgeweer. Model 1867,productie 1874. Gebruikt tussen 1901 en 1908. Met bajonet.
Fusil de gendarme ancien. Modèle 1867, production 1874. Avec baïonnette.No longer availableDim. l: 114 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#524Urbain Gerlo
“De Noordzee”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘78.
La Mer du Nord”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘78.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#831
Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
Un lustre d’après l’Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#708C. Mahillon, Bruxelles
Een altsaxofoon.
Saxophone alto.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#262
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal voor twaalf personen, bestaande uit aperitiefglazen en/of waterglazen, champagnecoupes, wittewijnglazen en rodewijnglazen. Eén rodewijnglas manco.
Service de verres en cristal taillé incolore pour douze personnes comprenant des verres à apéritif et/ou à eau, des coupes à champagne, des verres à vins blanc et à vin rouge. Un verre à vin rouge manque.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#201
“Moeder en kind”. Een beeld van bruin gepatineerd maillechort. Frankrijk, omstreeks 1900.
“Mère et enfant”. Sculpture en maillechort à patine brune. France, vers 1900.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 280 / 350