Similar lots by type
-
#189
Een grote butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
Un grand miroir de majordome dans un cadre en bois patiné or.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 260 / 280 -
#464
Een butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
Miroir de majordome dans un cadre en bois patiné or.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 85 / 110 -
#574
Een rechthoekige spiegel. Bovenaan een lithografie met Italiaans landschap.
Un miroir rectangulaire. Une lithographie de paysage italien en haut.No longer availableDim. 102 x 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#304
Een reclamespiegel van Coca Cola.
Un miroir publicitaire Coca Cola.No longer availableDim. 96 x 65 cmEstimate: € 50 / 70 -
#299
Een vergulde spiegel, versierd met een bloementuil.
Un miroir doré, décoré d'un bouquet de fleurs.No longer availableDim. 68 x 45 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#541
Een groot Hindoeïstisch bronzen godsbeeld.
Une grande statue de divinité hindoue en bronze.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 300 / 400 -
#167
Ivoren slagtand. 4,65 kg. 124 cm buitenlengte. Met citescertificaat.
Défense en ivoire. 4,65 kg. Longueur extérieure 124 cm. Avec certificat cites.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#516Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 342 x 257 cmEstimate: € 200 / 300 -
#618
Een vaasje van Chinees porselein met een “powder blue” glazuur.
Petit vase en porcelaine de Chine à glaçure bleue poudrée.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#60
“La Grande Classique de Longines”. Dameshorloge met quartzwerk. Geelgouden kast 18K en verguld metalen armband.
La Grande Classique de Longines. Montre à quartz pour femme. Boîtier en or jaune 18 carats et bracelet en métal plaqué or.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#560Fiam, Italy
Een design bijzettafeltje van kunststof en glas. Op wieltjes. Gemerkt.
Une table d'appoint design en plastique et verre. Sur roulettes. Marquée.No longer availableDim. 84 x 112 cmEstimate: € 100 / 120 -
#78
Een lindenhouten Christusbeeld. Manco’s en letsels.
Une statue du Christ en tilleul. Défauts et manquants.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#395
Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden armband.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.No longer availableDim. bruto: 15,05 gEstimate: € 250 / 300 -
#697
Een clown en een asbak van Muranoglas.
Un clown et un cendrier en verre de Murano.No longer availableDim. h: 6 & 22 cmEstimate: € 40 / 45 -
#687Val St. Lambert
Twee geribde kristallen vaasjes in resp. licht en donkergroen. Onderaan gemerkt.
Deux vases en cristal aux côtes torses respectivement vert clair et vert foncé. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#266
Een paar grijsgepatineerde fauteuils in Lodewijk XVI-stijl met groen fluwelen bekleding.
Paire de fauteuils de style Louis XVI patine grise avec revêtement en velours vert.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#89
Twee wandversieringselementen op doek in de stijl van de XVIIIde eeuw. Wellicht einde XIXde eeuw. Het ene met putti, het andere met een idyllische scène. Slijtage.
Deux décorations murales sur toile dans le goût du XVIIIe siècle. Peut-être fin XIXe. L'une avec des putti, l'autre avec une scène idyllique. Usures.No longer availableDim. 74 x 51 cmEstimate: € 100 / 120