#164Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#299Een smeedijzeren wandspiegel.
#169Een hoge spiegel in verguld houten lijst.
#226Een gebeeldhouwde eikenhouten spiegel.
#522Een ronde spiegel met een kuif versierd met bloemen.
Un miroir rond avec une crête décorée de fleurs.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60 / 80
#278Een porselein theepot met verzilverd metalen montuur.
#31Reliekdoosje met gebedsblokje. Gedreven rood koper. Ladakh.
#8Een paar kandelaars van meerkleurig Frans aardewerk.
#25Een vis van wit geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
#2PanamarenkoEen gesigneerde foto.
#210Een 18 K witgouden halve Amerikaanse trouwring bezet met diamant princess cut met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
Une demi alliance américaine en or blanc 18 carats sertie de diamants taille princesse d'un poids combiné de +- 1,10 ct.No longer availableDim. 2,75 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#626Horn CollectionEen vintage kunststoffen salontafel met chromen wieltjes. Ontwerp door Peter Ghyczy. Gemerkt onderaan.
Une table basse vintage en plastique avec des roues chromées. Design par Peter Ghyczy. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#363Twee dekseldoosjes van meerkleurig Japans porselein. XIXe eeuw.
Deux boîtes à couvercle en porcelaine japonaise multicolore. XIXème siècle.No longer availableDim. 10 x 14 & 9 x 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#390Een 18 K geelgouden kleine zakhorloge in origineel etui.
#407Een Perzische dolk met schede.
Cinq tasses avec soucoupes en porcelaine de Chine à décor de poissons bleu sur blanc et glaçure capucine à l'extérieur.No longer availableDim. Ø: 8,5 & 13 cmEstimate: € 150 / 180