#164Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#169Een hoge spiegel in verguld houten lijst.
#299Een smeedijzeren wandspiegel.
#226Een gebeeldhouwde eikenhouten spiegel.
#522Een ronde spiegel met een kuif versierd met bloemen.
Un miroir rond avec une crête décorée de fleurs.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60 / 80
#1Vijf diverse dieren van brons, messing en smeedijzer. Oosters en Europees.
#64Cornelis KoningPeriod: 1893 - 1951“Meisje met rode strik”. Olieverf op doek. Vermoedelijk jaren ‘40.
#106Een eikenhouten dekenkoffer met paneeltjes rondom.
#2PanamarenkoEen gesigneerde foto.
#504“Compositie”. Een papiercollage met plakaatverf. Draagt handtekening.
#361Een paar vaasjes van geel glas met blauwe swirl.
#474“Constructivistisch naakt” Pastel op papier. Russische school.
#189Een grote Delftse schotel van polychroom aardewerk. Versierd met een bloemenvaas op het plat en gestileerde bloemen en bladeren op de vleugel.
Grand plat en faïence de Delft à décor polychrome d’un vase fleuri sur le creux et de fleurs stylisées et des feuilles sur l’aile;No longer availableDim. Ø 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#410Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,63 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,63 ct.No longer availableDim. 2,87 gEstimate: € 800 / 900 -
#68Een majolica sierkruik met handgeschilderd decor.
Cruche décorative en majolique avec décor peint à la main.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60 / 100