#234
Een butlerspiegel met verguld houten lijst.
#189
#229
Een spiegel met majolica lijst, versierd met bloemetjes.
#689
Een rechthoekige wandspiegel van gefineerd hout.
#106
Een schouwspiegel van zwart- en goudgepatineerd hout.
Un miroir de cheminée en bois patiné noir et or.No longer availableDim. 150 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#684
Een spiegel van goudgepatineerd hout en plaaster.
#9
Un petit miroir ancien avec cadre en bois, décoré d'anges sculptés. Nous ajoutons un ange ancien en bois polychrome. (Endommagé).No longer availableDim. h: 27 & 19 cmEstimate: € 40 / 60
#479
Portrait de femme . Huile sur toile. Attribuée au dos. Genève.No longer availableDim. 45 x 37 cmEstimate: € 180 / 240 -
#418
Een antieke Thaise Boeddha, met bladgoud verguld.
#585
#695
Luchtertje van kristal, glas en koper.
#19Praeting
Dans le jardin . Lithographie. Signée, datée 1978 et numérotée 5/8 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#687
Twee antieke houten hoedenvormen.
#31
Een vaas van Booms glas met vergulde lijnen rondom.
#566
#293
Paire de cassolettes en zamak partiellement dorées, décorées de feuilles et de fleurs en haut et bas relief et de porcelaine multicolore. Vers 1900.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#459
“Kerkzicht”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
#646
Deux socles chinois en bois dur sculpté, le plus grand avec dessus en marbre.No longer availableDim. h: 21 & 46 cmEstimate: € 150 / 200 -
#125
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,66 ct. FVS1.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 900 / 1000