#614Een rechthoekige spiegel met notenhouten lijst.
#794Een Louis-Philippe wandspiegel in mahoniehouten lijst.
#649Een ovale spiegel in verguld houten lijst.
#792Een goudgepatineerde rechthoekige wandspiegel.
#294Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir ovale à encadrement sculpté et polychrome en bois.No longer availableDim. 87 x 68 cmEstimate: € 30 / 50
#33Een paar roodkoperen kandelaars, versierd met barokke dolfijnen in een fries. XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en cuivre rouge, décoration de dauphins baroques dans la frise. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#580Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’un camée.No longer availableDim. 13,30 gEstimate: € 200 / 300 -
#205Een 18 karaats geel gouden munt 50 Frank Napoleon III omlijst met parels.
#498Een opiumflesje van Chinees ivoor, gedecoreerd met erotische scènes.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poidst total de ± 0,20 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 300 / 400 -
#505Een 18 karaats geel gouden broche of hanger bezet met kleine pareltjes.
Broche en or jaune 18 ct, peut servir également comme pendentif, sertie de petites perles.No longer availableDim. 8,35 gEstimate: € 160 / 200 -
#523Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
#107Karl LagerfeldEen zwartlederen tasje met rode voering. Met stofhoes.
#666Een paar beige langgerekte struisvogellederen stoelen.
Une paire de chaises longues en cuir d’autruche beige.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
Deux vases en cristal, dont un taillé incolore et l’autre vert.No longer availableEstimate: € 50 / 80