Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een butlerspiegel in verguld houten lijst. Beschadiging.

Een butlerspiegel in verguld houten lijst. Beschadiging.

Un miroir majordome , encadrement doré. Dégâts.
Dim. Ø: 60 cm
SKU: 1012190293.
Category: Spiegel.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #293
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #774

    Een vergulde wandspiegel in barokke stijl. Beschadiging bovenaan.

    Un miroir doré style Baroque. Dégât au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #649

    Een ovale spiegel in verguld houten lijst.

    Un miroir ovale à encadrement doré en bois.
    No longer available
    Dim. 82 x 56 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #792

    Een goudgepatineerde rechthoekige wandspiegel.

    Un miroir rectangulaire à patine dorée.
    No longer available
    Dim. 83 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #179

    Een lange wandspiegel met verguld houten lijst, bovenaan versierd met een kuif in Lodewijk XV-stijl.

    Trumeau en bois doré surmonté d’une coiffe de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 217 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #632

    Een ovale spiegel met gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten lijst.

    Un miroir ovale à encadrement sculpté et polychrome en bois.
    No longer available
    Dim. 87 x 68 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #794

    Een Louis-Philippe wandspiegel in mahoniehouten lijst.

    Un miroir Louis Philippe à encadrement en acajou.
    No longer available
    Dim. 80 x 67 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #614

    Een rechthoekige spiegel met notenhouten lijst.

    Un miroir rectangulaire à encadrement en noyer.
    No longer available
    Dim. 107 x 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #294

    Een butlerspiegel in verguld houten lijst.

    Un miroir majordome, encadrement en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 120 / 140

Other lots in this auction

  • #536

    Perzisch tapijt van wol met kruismotief. Handgeknoopt.

    Un tapis persan en laine noué main, motif aux croix.
    No longer available
    Dim. 270 x 160 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #547

    Een gefineerd rond tafeltje in art decostijl.

    Une petite table ronde style Art Déco.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #67

    Koperen pendule onder glazen stolp. Porseleinen wijzerplaat met bloemenmotief.

    Pendule en cuivre sous cloche en verre. Cadran en porcelaine, motif de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #448

    Een rood metalen kinderpedaalwagen.

    Une voiture à pédales pour enfant en métal rouge.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #518

    Een reeks van drie borden van Imariporselein.

    Une série de trois assiettes en porcelaine Imari.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #737

    Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt.

    Une théière en porcelaine de Chine, décor polychrome de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #500
    Juvenia

    Een 18 karaats geel gouden horloge met geel gouden polsband.

    Montre à bracelet en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 50,44 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #697

    Een rond tafeltje in art decostijl met notenhoutfineer.

    Une petite table ronde en bois de placage style Art Déco.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #639

    Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.

    Une lanterne en bronze à motifs grecs.
    No longer available
    Estimate: € 360 / 400
  • #767

    Een uitgebreid bestek van verzilverd metaal met een Lodewijk XV-motief. Voor twaalf personen.

    Un service de couverts pour douze convives en métal argenté à motifs Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #271
    A. Fagotto

    “Belgische leeuw”. Een beeld van gepatineerd terracotta. Gesigneerd.

    ”Lion belge”. Une statue en terre cuite à patine. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 1200 / 140
  • #230

    Een 18 karaats wit en geel gouden strikvormige broche.

    Broche en forme de noeud en or blanc et jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 12 g
    Estimate: € 250 / 300
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More