Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een butlerspiegel met verguld houten kader.

Een butlerspiegel met verguld houten kader.

Miroir de majordome avec cadre en bois doré.
Dim. Ø: 46 cm
SKU: 2906210192.
Category: Spiegel.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #192
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #639

    Twee witgelakte houten spiegels in mansardestijl.

    Deux miroirs de style mansarde en bois laqué blanc.
    No longer available
    Dim. 70 x 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #162

    Een Venetiaans glazen spiegel met gegraveerde motieven en geblazen bloemetjes. Eèn bloemtje beschadigd.

    Miroir en verre de Venise avec des motifs gravés et des fleurettes soufflées. Une fleurette endommagée.
    No longer available
    Dim. 88 x 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #522

    Een goudgepatineerde houten trumeau met een lauwerkrans in de kuif.

    Un trumeau en bois patiné or avec une couronne de laurier dans la coiffe.
    No longer available
    Dim. 180 x 100 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #234

    Een hoge kantelspiegel van verguld hout in Lodewijk XVI-stijl.

    Un haut miroir basculant de style Louis XVI en bois doré.
    No longer available
    Dim. 178 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #249

    Een rechthoekige wandspiegel in verguld houten lijst.

    Un miroir mural rectangulaire dans un cadre en bois doré.
    No longer available
    Dim. 134 x 74 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #579

    Een spiegel in beigegepatineerde houten lijst in Lodewijk XVI-stijl, versierd met een ovaal olieverfschilderij op paneel met een voorstelling van een muziekspeler bij twee jonge vrouwen.

    Miroir de style Louis XVI dans un cadre en bois patiné beige, orné d'une peinture ovale à l'huile sur panneau représentant un joueur de musique avec deux jeunes femmes.
    No longer available
    Dim. 175 x 81 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #512

    Een goudgepatineerde houten trumeau.

    Un trumeau en bois patiné or.
    No longer available
    Dim. 140 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #194

    Een butlerspiegel met verguld houten kader.

    Miroir de majordome avec cadre en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #132

    Een spiegel in goudgepatineerde houten lijst.

    Un miroir dans un cadre en bois patiné or.
    No longer available
    Dim. 120 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #699

    Een verguld houten wandspiegeltje met console. Italiaans werk.

    Miroir mural en bois doré avec console. Travail italien.
    No longer available
    Dim. 75 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #39

    Een goudgepatineerd ovaal houten spiegeltje in Lodewijk XVI-stijl.

    Miroir ovale en bois patiné doré de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 46 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #676

    Een Chinees porseleinen paraplubak met een decor van bloemen en vogels. Vernislaag te verwijderen.

    Un porte-parapluie en porcelaine de Chine décoré de fleurs et d'oiseaux. Le vernis s'enlève.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #395

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 160 x 107 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #502

    Een klein enkelschots slagpingeweer van rond 1900.

    Un petit attaquant à un coup vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 115 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #138

    Een tweekleurige beige bruine gestreepte Missoni tas.

    Un sac Missoni bicolore beige à rayures marron.
    No longer available
    Dim. 37 x 39 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #419

    Een lot voorwerpen van gegoten groen glas: flessen kruiken, karaffen enz.

    Lot d'objets en verre vert moulé : bouteilles, pichets, carafes, etc.
    No longer available
    Dim. h: 43 en 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #72
    Maria Margaretha La Fargue
    Period: 1743 - 1813

    “Straatscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Scène de rue. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 19 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #594

    Een geschilderd grenenhouten koffertje met Christelijk motief.

    Un coffret en pin peint avec un motif chrétien.
    No longer available
    Dim. H. 27,5 x 48 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #210

    Een 18 K geelgouden hanger bezet met vijf kleine robijntjes.

    Un pendentif en or jaune 18 carats serti de cinq petits rubis.
    No longer available
    Dim. 1,88 g
    Estimate: € 220 / 250
  • #629
    M. J. Wené

    “Heer bij vier naakte vrouwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Seigneur avec quatre femmes nues. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 89 x 99 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #591

    Een bestekkoffer van Tilquin met daarin: Wiskemann. 12 dessertlepels en 12 -vorken, 12 grote lepels en 12 dito vorken, 12 vismessen en 12 dito vorken. Reppel. 12 koffielepels. Duits zilver 800/1000. 11 ijslepels. Duits zilver 835/1000, merk Oka. 10 grote messen. Christofle. 12 dessertmessen. We voegen er drie dienschalen aan toe: Silvar, Wiskemann en Christofle.

    Un étui à couverts de Tilquin contenant : Wiskemann. 12 cuillères à dessert et 12 fourchettes, 12 grandes cuillères et 12 fourchettes, 12 couteaux à poisson et 12 fourchettes. Reppel. 12 cuillères à café. Argent allemand 800/1000 11 cuillères à glace argent allemand 835/1000, marque Oka 10 grands couteaux Christofle 12 couteaux à dessert On ajoute trois plats de service : Silvar, Wiskemann et Christofle.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #323

    Een sober houten schrijfkoffertje.

    Un écritoire en bois sobre.
    No longer available
    Dim. 24 x 37 x 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #108
    Pierre le Faguays
    Period: 1892 - 1962

    “Danseres met cimbalen”. Een art deco beeldje van kunstbrons op marmeren voetstuk. Gesigneerd.

    Danseuse aux cymbales. Une statuette Art Déco en bronze sur un socle en marbre. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 220 / 240
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More