#780
Een verguld houten butlerspiegel.
#279
”Bateau de pêche à la rive”. Huile sur carton. Porte une signature: K. Peiser.No longer availableDim. 55 x 34 cmEstimate: € 200 / 240 -
#131
Een bronzen beeld van een Benin prins. Ashante (Ghana).
#365
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’un saphir central de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 5,66 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#370
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,34 ct et d’une citrine ovale de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#785
#313
#402
Een lot van drie gravures waaronder één XVIIde eeuws.
#466
Twee vintage tafeltjes met geglazuurde tegeltjes in het blad. Jaren ‘60.
#806
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#502
”La conversation”. Aquarelle sur papier. Porte une estampe d’atelier: Israels.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#306
Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde deur.
Encoignure en chêne à une porte moulurée.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 80 / 100