Similar lots by type
-
#1007
Een paar schalen en een voorouderbeeldje van gepolychromeerd terracotta. Zuid-Amerika.
Paire de plats et une statuette d’ancêtre en terre cuite polychrome. Amérique du Sud.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#221
Een meisjesbuste van meerkleurig aardewerk. Boheems werk. Onderaan gemerkt.
Un buste de femme en poterie multicolore. Oeuvre bohémienne. Marqué en dessous.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 260/300 -
#257
Een likeurvaatje van meerkleurig Belgisch aardewerk met vijf borreltjes en op een dienblad.
Un ensemble de poterie belge comprenant un plateau, cinq godets et tonnelet à liqueur.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#855
Twee borden en een gemberpot van blauw en wit Chinees aardewerk. XIXe en XVIIIe eeuw. Eén met restauratie.
Deux assiettes et un pot à gingembre en faïence bleue et blanche de Chine. XIXe et XVIIIe siècle. Une restauration.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#951
Een paar vaasjes van meerkleurig aardewerk. Delft, XVIIIe eeuw. Zonder deksels en met randschade.
Paire de petits vases en faïence polychrome. Delft, XVIIIe siècle. Sans couvercles et aux éclats.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60/100 -
#1055
Een lot van negentien beeldjes van blauw en wit Delfts aardewerk.
Lot de 19 statuettes en faïence de Delft bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#1130
Een paar kelkvormige terracotta tuinvazen.
Paire de vases de jardin en terre cuite.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 200/240 -
#1040
Een lot borden en een kom van aardewerk en porselein, bestaande uit zes met een bloemendecor en opengewerkte rand, zes Napoleonbordjes, vijf diepe borden met een Indische decors, enz...
Lot d’assiettes et un bol en faïence et porcelaine comprenant six assiettes à décor de fleurs et au bord ajouré, six assiettes “Napoléon”, cinq assiettes creuses aux décors indiens etc.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#1008
Een kruik van gepolychromeerd aardewerk op drie poten in de vorm van Jaguars. Mexicaans werk.
Cruche en faïence polychrome sur trois pieds en forme de jaguars. Travail mexicain.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50/80 -
#647
Een aardewerken vaas met een handgeschilderd decor van gebladerte. Indo-Perzisch.
Un vase en faïence avec un décor peint à la main de feuillage. Travail indo-persan.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 30/50 -
#402
“Romantisch koppel”. Een paar beelden van gepolychromeerd pijpaarde. Binnenin genummerd.
“Couple romantique”. Deux statuettes en terre de pipe. Numérotées à l’intérieur.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100/120 -
#980Johannes Domisse
Een jongensbuste van groengepatineerd terracotta op een arduinen sokkel. Achteraan gesigneerd en genummerd.
Un buste de garçon en terre cuite patinée vert sur pied. Signé et numéroté à l’arrière.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 120/180 -
#1082
“Dame met mand” “Heer met vogeltje”. Twee beeldjes van meerkleurig aardewerk. Zonder merk. XIXe eeuw.
“Femme au panier” et “Homme à l’oiseau”. Deux statuettes en faïence polychrome. Sans marque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30/40 -
#814
Een theepot in de vorm van een huisje en een vaasje met druipglazuur. Beide Engels, waarbij het eerste gemerkt “Keele st. pottery Co. Ltd.”.
Théière en forme d’une petite maison et un vase en glaçure coulée. Travail anglais. La première à la marque “Keel St. Pottery Co Ltd”.No longer availableDim. h: 18 & 21 cmEstimate: € 30/50 -
#984
Een jardinière en een siervaas van meerkleurig aardewerk, versierd met draken en met een handgeschilderd vrouwenportret. Onderdeel vaan een schouwstel, maar derde stuk manco.
Jardinière et vase en faïence polychrome décorés de dragons et d’un portrait de femme peint à la main. Partie d’une garniture de cheminée dont la troisième partie manque.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/160 -
#1021
Een paar apothekerspotten van meerkleurig aardewerk versierd met polychrome wapenschilden. Delft.
Paire de pots de pharmacien en faïence polychrome décorés d’écussons. Delft.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/100 -
#637
Een schaal van Chinees crackleware.
Un plat en porcelaine de Chine “crackleware”.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 80/90 -
#568
Een beeld van groengeglazuurd aardewerk in de vorm van een schildpad en een slang met een kom in de bek. Naar de Tangdynastie.
Une statue en faïence verte en forme de tortue et serpent. D’après la Dynastie Tang.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/160 -
#850
Een vaas van meerkleurig Satsuma aardewerk met koperen deksel en voet.
Vase en faïence polychrome de Satsuma. Couvercle et base en cuivre.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#704
Een dekselpot van roodgepatineerd aardewerk. Chinees werk.
Pot couvert en faïence à patine rouge. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#268
Een knobbelvaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Jubileumuitgave van de Porseleinen Fles, 1953.
Un vase nodule en poterie de Delft blanche et bleue. Edition Jubilé, 1953 de la Porseleinen Fles.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 30/50 -
#683Michel Hereman
“Post-demonisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrameerd op de poot.
“Etre post-démoniaque”. Une statue en grès. Monogramme sur la patte.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/120 -
#938
Een tabakspot van Doultonware met met drie handvatten en een verzilverd metalen deksel. Het decor met bloemen en sporters. Onderaan gemerkt.
Pot à tabac en Doultonware à trois anses et couvercle en métal argenté. Décor aux fleurs et aux athlètes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#1058
Twee vazen en een schelpvormige siercoupe van kobaltblauw en verguld aardewerk, waarbij de eerste twee met een Handgeschilderd bloemendecor. De tweede onderaan gemerkt “W.S. & S.”.
Deux vases et une coupe en forme de coquille en faïence bleue cobalt et dorée dont les premiers à décor de fleur peint à la main. La corbeille avec la marque “W.S. & S.”.No longer availableDim. h: 30 & 38 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#872Johann Nepomuk Gibele
“Vue perspective de la Place Royale” & “Vue du Théâtre Royal.” Twee gravures naar ontwerpen van Jansens en Madou. Omstreeks 1830.
Deux gravures d’après des oeuvres de Jansens et Madou, 1830.-” Vue perspective de la Place Royale”-” Vue du théâtre Royal”No longer availableDim. 52 x 75 & 60 x 80 cmEstimate: € 40/50 -
#852Liiienthal
“Zolderatelier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Atelier au grenier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#817
Een lot van twaalf verschillende porseleinen popjes. Grotendeels gemerkt.
Ensemble de douze petites poupées en porcelaine. La plupart avec marque.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#801
Een liggende os en een staande ijsbeer van gepolychromeerd porselein. De eerste vermoedelijk Chinees.
Boeuf couché et ours polaire debout en porcelaine polychrome. Le premier probablement chinois.No longer availableDim. h: 8,5 & 11,5 cmEstimate: € 40/60 -
#1059
Een Madonna met kind en twee voorstellingen van een Heilige met kind. Meerkleurig biscuit.
Vierge à l’Enfant et deux statuettes de saints tenant l’Enfant Jésus. Biscuit polychrome.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#816
Een houten piëdestal in Lodewijk XVI-stijl met bronsbeslag en een rond blad van rood marmer
Piédestal en bois de style Louis XVI aux montures en bronze et à tablette ronde en marbre rouge.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 50/80 -
#497
Een lot van zes banden met weekbladen van het einde van de XIXe en de eerste helft van de XXe eeuw, waaronder “Le monde illustré” & “Le patriote illustré”. We voegen er twee volumes van ‘Le million’ aan toe.
Six volumes d’hebdomadaires de la fin du XIXe siècle et de la première moitié du XXe siècle dont “Le Monde Illustré” et “Le Patriote Illustré”. Nous ajoutons deux volumes de “Le Million”.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#609
Een paar vazen van Chinees porselein. Decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt: “Da Qing Tongzhi Nian Zhi” (?).
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor de fleurs et d’oiseaux. Marques sous les bases: “Da Qing Tongzhi Nian Zhi” (?).No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 400/440 -
#721
Een lot ivoren voorwerpen, bestaande uit twee servetringen, een slabestek en twee brievenopeners met handvatten in de vorm van olifantenkoppen.
Un lot de différents objets en Ivoire, comprenant deux ronds à serviettes, des couverts de service à salade, deux coupe-papier avec poignées en forme de tête d’éléphants.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#1009
Een lot bronzen voorwerpen, bestaande uit drie verschillende siervaasjes, een juwelendoosje en een drageoir.
Lot d’objets en bronze comprenant trois vases décoratifs, une boîte à bijoux et un drageoir.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#468
Een oude houten ‘foodbox’. China, XIXe eeuw. Gesigneerd.
Ancienne boîte à provision en bois. Chine, XIXe siècle. Avec marque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#72
Een kristallen luchter met twaalf lichtpunten in twee niveaus, versierd met pendeloques.
Lustre en cristal à douze lumières sur deux niveaux et décoré de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/200