Similar lots by type
-
#517
Een touaregzwaard met gedreven lemmet en met lederen schede en handvat, waarin een dolk verwerkt.
Une épée Touareg, lame repoussée et manche dans lequel est inséré une dague.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#332
Een replica van een Spaanse helm.
Une réplique d’un casque espagnol.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#293
Een kort zwaard met schede van leder en geel koper.
Une épée courte et fourreau en cuir et cuivre jaune.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#399
Een replica van een sabel en een Spaanse souvenirdolk.
Une réplique d’un sabre et d’une dague de souvenir espagnol.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#283
Een cavaleriesabel met vernikkelde schede. Omstreeks 1900.
Un sabre de cavalerie à fourreau en nickel. +- 1900.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#303
Een cavaleriesabel met vernikkelde schede. Omstreeks 1900.
Un sabre de cavalerie à fourreau en nickel. +- 1900.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#248
“Fucile Modello 1891”. Een Italiaans grendelgeweer 7,80 mm voor 6-schots-magazijnen. Met beukenhouten kolf. Geproduceerd in de Manifattura italiana d'Armi in Brescia. Onklaar gemaakt.
“Fucile Modello 1891”. Fusil italien 7,80 mm à verrou et au chargeur six coups. Crosse en frêne. Production de la Manifattura italiana d’Armi à Brescia. Démilitarisé.No longer availableDim. 130 cmEstimate: € 180 / 240 -
#818
Twee verschillende sabels.
Deux sabres différents.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 100 / 120 -
#791
Twee oude Duitse bajonetten, waarbij één uit WOI en één uit WOII.
Deux baïonnettes anciennes allemandes dont une de la Première et l’autre de la Seconde Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 49 & 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#158
Een Carcano model 1938 6,5 mm grendelgeweer, gemaakt te Terni in 1941.
Un fusil Carcano modèle 1938 6,5 mm à verrou, produit par Terni en 1941.No longer availableDim. 103 cmEstimate: € 180 / 240
Other lots in this auction
-
#599
Twee composities. Gouache op papier. Paar pendants. Achteraan toegeschreven aan A. Lubin. Eén draagt een handtekening, de andere een monogram.
Deux compositions. Gouache sur papier. Deux pendants. Dédicace au dos: A. Lubin. Un porte une signature, l’autre un monogramme.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#801
Een lampvoet van italiaans porselein en messing met een roze kap.
Un pied de lampe en porcelaine italienne et laiton, abat-jour rose.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40 / 50 -
#524
Glazen vaas met ribbelmotief. Onderaan gemerkt VeArt en genummerd 52/99.
Un vase en verre côtelé. Marque sous la base VeArt et numéroté 52/99.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#184Henri Van Melle
“Moeder met kinderen in rustiek interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Ekeren 1906.
”Mère et enfants et intérieur rustique”. Huile sur toile. Signée et datée Ekeren 1906.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#493
“Lezende pijproker”. Een gebeeldhouwd houten beeldje. Chinees werk.
”Fumeur de pipe et lecture”. Une statue en bois sculpté. Travail chinois.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#368
Een paar kelkvazen van gesatineerd glas.
Une paire de calices en verre satiné.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#636Keshan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt, gedecoreerd met bloemenmotieven. slijtage.
Un tapis persan en laine noué main, décor de motifs de fleurs.No longer availableDim. 350 x 270 cmEstimate: € 300 / 380 -
#566
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#419
Een grote diepe schaal en een asbak van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt Val St Lambert.
Un grand plat profond et un cendrier en cristal taillé incolore et vert. Marque Val St Lambert.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#679
“Mannenportret”. Olieverf op board. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Sans signature. Vers 1900.No longer availableDim. 19 x 17 cmEstimate: € 100 / 160 -
#330
Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een amethist van ± 4 ct.
Une chaîne en or rose 18 ct et pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une améthyste de ± 4 ct.No longer availableDim. 5,45 gEstimate: € 800 / 900 -
#372Raymond Van Hoeck
“Stilleven met rapen en radijzen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, navets et radis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 50