Similar lots by type
-
#248
“Fucile Modello 1891”. Een Italiaans grendelgeweer 7,80 mm voor 6-schots-magazijnen. Met beukenhouten kolf. Geproduceerd in de Manifattura italiana d'Armi in Brescia. Onklaar gemaakt.
“Fucile Modello 1891”. Fusil italien 7,80 mm à verrou et au chargeur six coups. Crosse en frêne. Production de la Manifattura italiana d’Armi à Brescia. Démilitarisé.No longer availableDim. 130 cmEstimate: € 180/240 -
#293
Een kort zwaard met schede van leder en geel koper.
Une épée courte et fourreau en cuir et cuivre jaune.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#168
Een Carcano M91 grendelgeweer, gemaakt in de Fabrica d’armi Terni. Gedateerd 1948 op de kolf. Onklaar gemaakt.
Un fusil Carcano M91 à verrou, produit par la Fabrica d’armi Terni. Daté 1948 sur la crosse. Démilitarisé.No longer availableDim. 117 cmEstimate: € 180/240 -
#517
Een touaregzwaard met gedreven lemmet en met lederen schede en handvat, waarin een dolk verwerkt.
Une épée Touareg, lame repoussée et manche dans lequel est inséré une dague.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#283
Een cavaleriesabel met vernikkelde schede. Omstreeks 1900.
Un sabre de cavalerie à fourreau en nickel. +- 1900.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#818
Twee verschillende sabels.
Deux sabres différents.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 100/120 -
#303
Een cavaleriesabel met vernikkelde schede. Omstreeks 1900.
Un sabre de cavalerie à fourreau en nickel. +- 1900.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#332
Een replica van een Spaanse helm.
Une réplique d’un casque espagnol.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#399
Een replica van een sabel en een Spaanse souvenirdolk.
Une réplique d’un sabre et d’une dague de souvenir espagnol.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#791
Twee oude Duitse bajonetten, waarbij één uit WOI en één uit WOII.
Deux baïonnettes anciennes allemandes dont une de la Première et l’autre de la Seconde Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 49 & 38 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#425
“Art deco ceramics made in Belgium - Charles Catteau”. Marc Pairon. Ed. Charles Catteau Foundation. Aartselaar, 2006.
“Art deco ceramics made in Belgium - Charles Catteau”. Marc Pairon. Ed. Charles Catteau Foundation. Aartselaar, 2006.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#430
Een grote reeks boeken in verband met de luchtvaart:- “De geschiedenis van de luchtvaart” Een reeks in 26 delen. Lekturama Rotterdam, 1980. - “Jane’s Encyclopaedia of Aviation”. Bestseller Publications. London, 1989.- 2 posterboeken: “Militaire vliegtuigen 1933 - 1937 & 1938 - 1939”. Atrium, 1987.
Un lot de livres en relation avec l’aviation:- “De geschiedenis van de luchtvaart” Une série en 26 volumes. Lekturama Rotterdam, 1980.- “Jane’s encyclopaedia of aviation”. Bestseller Publications. Londres, 1989.- 2 livres à posters: “Militaire vliegtuigen 1933 - 1937 & 1938 - 1939”. Atrium, 1987.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#167Val Saint Lambert
Een hoge, ranke vaas van blauw en groen glaspasta. Gemerkt Val Saint Lambert en gemonogrameerd llsjh voor Louis Leloup en Samuel J. Herman. Circa 1970.
Un grand vase svelte haut en verre de pâte vert et bleu. Marque Val Saint Lambert, monogramme Ilsjh pour Louis Leloup et Samuel J. Herman. Vers 1970.No longer availableDim. h: 42,5 cmEstimate: € 300/340 -
#57
Barokke aardewerken schotel. Italiaans werk. Kleine herstelling in het plat.
Un plat en faïence Baroque. Travail italien. Petite réparation dans le plat.No longer availableDim. Ø 43,5 cmEstimate: € 20/30 -
#831
Oude rekenmachine “Triumphator”.
Une ancienne calculatrice “Triumphator”.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#61
Een houten neksteun. Kaffa (Ethiopië).
Un support pour la nuque en bois. Kaffa (Ethiopie).No longer availableEstimate: € 80/100 -
#389
“The Royal Geographical Society Silver Map”. Een gegraveerde wereldkaart.
”The Royal Geographical Society Silver Map”. Une carte mondiale gravée.No longer availableDim. 39 x 57 cmEstimate: € 40/50 -
#799Utagawa Toyokuni II
“Kabuki acteur.” Japanse houtsnede. Gedateerd 1813. De acteur in kwestie is Nakamura Utaemon III als Taira Kiyomori.
”Acteur Kabuki”. Une gravure sur bois japonaise. Datée 1813. L’acteur en question est Nakamura Utaemon III - Taira Kiyomori.No longer availableDim. 37 x 28cmEstimate: € 120/160 -
#330
Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een amethist van ± 4 ct.
Une chaîne en or rose 18 ct et pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une améthyste de ± 4 ct.No longer availableDim. 5,45 gEstimate: € 800/900 -
#657
Een paar dekselpotten met fohonden.
Une paire de pots à couvercle, décor de chiens Pho.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 160/180 -
#895
Een lot van 13 boeken met betrekking tot netsuké’s e.a. Japanse kunstvormen, alsook 13 catalogi van belangrijke veilingen van Japanse kunst.
Un lot de 13 livres en relation avec les netsuke et autres formes d’art japonais, ainsi que 13 catalogues d’art japonais.No longer availableEstimate: € 85/100 -
#479Riga(?)
Een lot van 6 litho’s met verschillende voorstellingen en oplages. Alle gesigneerd buiten de plaat.
Un lot de six lithographies avec représentations différents. Tous signées hors planches.No longer availableEstimate: € 60/70