Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een carnavalskostuum: Napoleon.

Een carnavalskostuum: Napoleon.

Un costume de carnaval : Napoléon.
SKU: 2809210380.
Category: curiosa.
Auction day: 29 September 2021 19:00
Catalogue #380
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #392

    Een carnavalskostuum: Middeleeuwse prinses.

    Un costume de carnaval : princesse médiévale.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #360

    Een carnavalskostuum: Franse soldaat.

    Un costume de carnaval : soldat français.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #372

    Een carnavalskostuum: Barokke heer met driekantige steek/ piraat.

    Un costume de carnaval : gentleman baroque au point triangulaire/pirate.
    No longer available

Other lots in this auction

  • #277

    Een kortzwaard met vol messingen gevest.

    Une épée courte avec poignée en laiton massif.
    No longer available
    Dim. l: 63,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #281

    Een lot bestek, bestaande uit een etui, waarin zes messen met 800‰ zilveren heft en zes messen met imitatie ivoren handvat, een etui met zes 833‰ zilveren lepeltjes van Delheid, een tweedelig slabestek met been, twee vleesvorken (één beschadigd) en een botermes.

    Un ensemble de couverts, composé d'un étui contenant six couteaux avec manche en argent 800‰ et six couteaux avec manche imitation ivoire, un étui avec six cuillères en argent 833‰ de Delheid, une salade en deux pièces couverts avec os, deux fourchettes à viande (une endommagée) et un couteau à beurre.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #3

    Een gietijzeren spaarpot in de vorm van een kacheltje van Fobrux. Les Fonderies Bruxelloises waren actief tot in 1970.

    Une tirelire en fonte en forme de poêle de Fobrux.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #572
    Karin Borghouts
    Period: °1959

    “Packed paintings”. Twee kleurendrukken. Beide gesigneerd en genummerd 22/75.

    “Peintures emballées”. Deux tirages en couleurs. Tous deux signés et numérotés 22/75.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #262
    Edmond De Meulenaere
    Period: 1884 - 1963

    “Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte verfschade.

    Bateaux de pêche. Huile sur toile. Signé. Légers dégâts de peinture.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #168

    Een driedelig marmeren klokstel met messingen zuiltjes. Met sleuteltje.

    Une horloge en marbre trois pièces sertie de colonnes en laiton. Avec clé.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #403

    Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein met meerkleurige decors. XXe eeuw, allen gemerkt onderaan.

    Lot de trois assiettes différentes en porcelaine de Chine à décors multicolores. XXème siècle, toutes marquées en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 20,5 - 25,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #557

    Een porseleinen kaststelletje met een bloemendecor.

    Une garniture de cheminée en porcelaine à décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 & 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #437

    Een lot van vijf verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein.

    Un lot de cinq vases différents en porcelaine de Chine multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 x 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #538
    Indo-Bidjar

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis indien en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 257 x 170 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #219
    Krynski

    “Portret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 2004.

    Portrait. Huile sur panneau. Signé et daté 2004 au dos.
    No longer available
    Dim. 22 x 20 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #474

    Een handgeschilderd landschap op zijde. Chinees werk. Gesigneerd.

    Un paysage peint à la main sur soie. Travail chinois. Signé.
    No longer available
    Dim. 53 x 104 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More