Een carnavalskostuum: Franse soldaat.
Un costume de carnaval : soldat français.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#392
Een carnavalskostuum: Middeleeuwse prinses.
#372
Een carnavalskostuum: Barokke heer met driekantige steek/ piraat.
Un costume de carnaval : gentleman baroque au point triangulaire/pirate.No longer available
#246
Trois chaises en chêne sculpté, dont deux forment une paire. Les deux avec des lions ailés dans le dos, la seule avec une tête de loup. Tous les trois tapissés de velours rouge.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 150/200 -
#700
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
#24Abraham OrteliusPeriod: 1527 - 1598.
#498
Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.
#270
#110
Een 18 K geelgouden slavenarmband. Geblutst.
#461
Een gebeeldhouwde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil.
#313Roger Leloup
“Les aventures de Yoko Tsuno”. Ed. Dupuis (1972-2017). 27 albums. Les premiers 7 softcover (usures), les autres hardcover (comme neuf). Nrs 1 à 28 (26 manque).No longer availableEstimate: € 40/60 -
#524
Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
#563
Een pul van Duits steengoed. Onderaan gemerkt ‘Germany’.
#653
#529Toshimoto SuzukiPeriod: act. 1870’s - 1900’s
“Scène uit de Satsumaopstand”. Een triptiek. Japanse houtsnede. Gesigneerd.
Scène de la rébellion de Satsuma. Un triptyque. Gravure sur bois japonaise. Signé.No longer availableDim. 35 x 70 cmEstimate: € 200/240