Similar lots by type
-
#81
Een handgeschilderd Grieks icoon. XIXe eeuw.
Une icône grecque peinte à la main. XIXème siècle.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#284
Een sergeantenhoed van de Belgische burgerwacht met pluim en bijpassende hoedendoos, XIXe eeuws.
Chapeau de sergent de la Garde Civile Belge avec panache et boîte à chapeau assortie, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#684
Een smalle eikenhouten staande klok, versierd met uitgestoken rozetten. Het werk met geëmailleerde wijzerplaat. XVIIIe eeuw.
Une horloge grand-père étroite en chêne, décorée de rosaces sculptées. Travail avec cadran en émail. XVIIIème siècle.No longer availableDim. H:212cmEstimate: € 60 / 100 -
#175
Vier geschenkkoppen van Brussels porselein met vergulde decors. XIXe eeuw. We voegen er nog een langwerpige schotel van porselein aan toe. Eén kop met haarscheur.
Quatre tasses cadeaux en porcelaine de Bruxelles à décors dorés. XIXème siècle. Nous y ajoutons un plat allongé en porcelaine. Une tête avec cheveu.No longer availableDim. Ø: 11 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#591
Een verguld zamakken pendule, getooid met een man. Onder glazen stolp (gebarsten).
Une pendule de cheminée en régule doré, ornée d'un homme. Sous cloche (fêlée).No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#196
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#301Jaeger - leCoutre
Een bureauklokje versierd met vergulde maanvissen in plexi.
Une pendule de bureau à décor de scalaires dorés en plexi.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 200 / 250 -
#7
“The Illustrated National Family Bible with commentaries of Scott and Henry” Ed. by the Rev. John Eadie. In lederen band met messingen sloten. Omstreeks 1870.
"La Bible nationale illustrée de la famille avec les commentaires de Scott et Henry" Ed. par le Rév. Jean Eadi. Dans un bracelet en cuir avec fermoirs en laiton. Vers 1870.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#164
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. Vroeg XIXe eeuw.
"Nature morte aux fruits". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature. Début du 19ème siècle.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#187
Een driedelig gekleurd glazen klokstel met messingen voet en monturen.
Une garnture de cheminée en verre coloré trois pièces avec base et montures en laiton.No longer availableDim. h: 46 & 39 cmEstimate: € 250 / 350 -
#315
Een fraai versierde Zaanse klok. Compleet met gewichten.
Une horloge dite Zaanse klok joliment décorée. Complet avec poids.No longer availableDim. H:70cmEstimate: € 60 / 100 -
#275
Een houten regulateur, versierd met sober inlegwerk.
Un régulateur en bois, décoré d'une marqueterie sobre.No longer availableDim. H:93cmEstimate: € 35 / 45 -
#651
Een lot rood koper, bestaande uit een kolenstoofje/warmhouder, een waterketel, een oliekan en drie grote maatbekers. XIXe eeuw. We voegen er een tinnen maatbeker aan toe.
Lot de cuivre rouge, composé d'un réchaud à charbon, d'une bouilloire, d'un bidon d'huile et de trois grandes tasses à mesurer. XIXème siècle. Nous y ajoutons une mesure en étain.No longer availableDim. Ø: 14 - 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#176
Engelse eikenhouten koffer, het front versierd met briefpaneel. XIXe eeuw.
Coffre en chêne anglais, la façade décorée d'un panneau en pli de parchemin. XIXème siècle.No longer availableDim. 72 x 146 x 55 cmEstimate: € 120 / 160 -
#618
Een antieke glazen drageoir met handgeschilderde meerkleurige en vergulde versieringen. Decor hier en daar verdwenen. Omstreeks 1900.
Un drageoir en verre ancien avec des décorations multicolores et dorées peintes à la main. Décor disparu ici et là. Vers 1900.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#424Kuniyoshi
Een Japanse houtsnede. Tweede helft XIXe eeuw.
Une gravure sur bois japonaise. Seconde moitié XIXème siècle.No longer availableDim. 35x24cmEstimate: € 70 / 80 -
#560
Een eikenhouten koffer. Eerste helft XXe eeuw.
Un coffre en chêne. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 54 x 122 x 58 cmEstimate: € 75 / 100 -
#547
Een reeks van 39 borden van zachte pasta met bloemendecor. Doornik, XIXe eeuw.
Un ensemble de 39 assiettes à pâtes molles à décor floral. Tournai, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 24,5 & 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#265
Een Friese staartklok inclusief gewicht. Een kleine barst in het glas onderaan.
Une horloge à queue frisonne avec poids. Une petite fissure dans le verre en bas.No longer availableDim. l: 127 cmEstimate: € 120 / 200 -
#517
Een verguld zamakken pendule, bovenaan getooid met twee figuren. Kleine beschadiging onderaan. Op houten voetstuk.
Une pendule de cheminée en alliage de zinc doré, surmontée de deux personnages. Petits dégâts en bas. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#326
Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
Une paire de chaises anciennes avec treuil à l'arrière. Epoque Empire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#186
Engelse eikenhouten koffer in neogotische stijl. XIXe eeuw.
Coffre en chêne anglais de style néo-gothique. XIXème siècle.No longer availableDim. 67 x 122 x 46 cmEstimate: € 75 / 100 -
#551
Een reeks van 36 borden van zachte pasta met bloemendecor. Doornik, XIXe eeuw.
Un ensemble de 36 assiettes en pâte tendre à décor floral. Tournai, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 24,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#537
Een zamakken schouwpendule in barokke stijl, versierd met gegraveerde arduinen plaquettes en bovenaan getooid met twee dobbelende soldaten.
Pendule de cheminée en régule de style baroque, ornée de plaques gravées en pierre bleue et surmontée de deux soldats jouant aux dés.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200 / 220
Other lots in this auction
-
#554
Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transition. Tablette en marbre. Début du XXe siècle. (marbre cassé).No longer availableDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 75 / 100 -
#463
Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
Un cheval en terre cuite polychrome d'après un exemple de la période Tang. Queue collée.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 120 / 180 -
#296
Twee verschillende eikenhouten zeteltjes, bekleed met groen kunstleder.
Deux sièges en chêne différents, recouverts de cuir artificiel vert.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#233Jan Eisenloeffel
Een ovaal messingen dienblad met uitgesneden rand. Gemerkt in het midden.
Un plateau ovale en laiton à bord découpé. Marqué au milieu.No longer availableDim. 55 x 31 cmEstimate: € 180 / 240 -
#195
Twee fijn gebeeldhouwde heiligenbeelden.
Deux saints finement sculptés.No longer availableDim. h: 41 & 43 cmEstimate: € 100 / 150 -
#215
Een verlengbare mahoniehouten D-endtafel op twee poten.
Table D-end extensible en acajou sur deux pieds.No longer availableDim. 258x215x76cm (max)Estimate: € 70 / 100 -
#536
Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten staande lamp met voorstellingen in vroegchristelijke stijl.
Lampadaire en bois sculpté et polychrome à décor de style paléochrétien.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 60 / 100 -
#248Makkum
Een grote en een kleine schotel van meerkleurig aardewerk. Beide gemerkt. Randschilfer aan de grote schotel.
Un grand et un petit plat en faïence multicolore. Les deux marqués. Eclat de bordure sur la grande soucoupe.No longer availableDim. Ø:23x31cmEstimate: € 40 / 50 -
#413
Een moderne vaas van kleurloos en geel glas met gouden details en een vlinder.
Un vase moderne en verre incolore et jaune avec des détails dorés et un papillon.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 55 / 75 -
#561
Een kleurloos geslepen kristallen vaas. Boheems.
Vase en cristal taillé incolore. Bohémien.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#91Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978
“Moeder met kinderen”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Gesigneerd en genummerd 2/5.
"Mère avec des enfants". Une statue en plâtre patiné. Signée et numérotée 2/5.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#506
Een salontafel met twee glazen bladen in vier metalen poten.
Table de salon à 2 tablettes en verre sur quatre pieds en métal.No longer availableDim. 44 x 80 x 80 cmEstimate: € 40 / 50