Similar lots by type
-
#246Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200/400 -
#534
Een driedelig klokstel van verguld messing in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee grote kandelaars. De pendule versierd met barokke dolfijnen en bovenaan met een putto. Wijzers ontbreken.
Une garniture de cheminée en laiton doré, style Louis XV, comprenant une pendule et deux grands chandeliers. La pendule est décorée de dauphins et un putto au dessus. Les aiguilles sont manquantes.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 320/400 -
#267Louis Boon, Antwerpen
Een tafelklok van gefineerd hout, versierd met ingelegde motieven. Begin XXe eeuw. Met slinger en sleutel.
Une pendule de table en bois de placage, décoration de motifs incrustés. Début XXième siècle. Avec balançoire et clé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200/300 -
#656
Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.
Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 200/300 -
#658J. Depré
Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 200/300 -
#236J. Joseph Hancet, Jodoigne
Een staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 247 cmEstimate: € 300/400 -
#720Concordia
Een regulateur in houten kast.
Un régulateur dans une armoire en bois.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 35/50 -
#68
Een antieke ronde wandklok met albasten wijzerplaat in een houten kast. Wijzerplaat gebarsten. Werkende staat, met sleutel.
Une horloge murale ronde en bois avec le cadran en albâtre. Le cadran est accidenté. En état de marche, avec clé.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 50/80 -
#794Hérviaux
Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Compleet met slinger en gewichten.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé. Complet avec balançoire et poids.No longer availableDim. H: 140 cmEstimate: € 120/200 -
#608J. Van den Eynde, Anvers
Een staande klok met een eikenhouten kast in Luikse stijl. Het werk met een wijzerplaat van koper en tin.
Une horloge de vestibule au coffre en chêne, style liégeois. Le cadran est en étain et cuivre.No longer availableDim. H: 235 cmEstimate: € 220/300 -
#666
Een staande klok in houten kast met een koperen wijzerplaat. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule à cadran en cuivre. Avec poids et balancier.No longer availableDim. 192 x 25 cmEstimate: € 180/220 -
#638
Een Engelse staande klok in eikenhouten kast. Bovenaan met mahoniehouten front. XIXe eeuw.
Une horloge de vestibule anglaise avec coffre en chêne. Le front est en acajou.No longer availableDim. h: 213 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#660
Een hoge secretaire van gefineerd hout met een klapblad. Onderaan vier laden en bovenaan een lade en een wit marmeren blad.
Un secrétaire haut à abattant en bois de placage. En dessous se trouvent quatre tiroirs et au dessus une tablette en marbre blanc et un tiroir.No longer availableDim. 140 x 74 x 49 cmEstimate: € 240/320 -
#142Franz Van DammePeriod: 1858 - 1925
“De buitenhaven van Vlissingen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le port extérieur de Vlissingen”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#698
Een doosje van gesculpteerd en deels gepolychromeerd been met een decor van tijgers.
Une petite boîte sculptée et partiellement en os polychrome, décor de tigres.No longer availableDim. b: 8 cmEstimate: € 80/100 -
#844
Een sober eikenhouten tafeltje met een lade en een klein uitschuifbaar blaadje.
Une petite table en chêne sobre à un tiroir et petite tablette coulissante.No longer availableDim. 80 x 44 cmEstimate: € 40/50 -
#498
Afikpo plankmasker. Igbo, Nigeria.
Afikpo masque planche. Igbo, Nigeria.No longer availableDim. H.70 cmEstimate: € 120/180 -
#183Emile Louis PicaultPeriod: 1833 - 1915
“Pax et labor”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
”Pax et labor”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 440/500 -
#161
Een Louis-Philippe wandconsole van mahoniehoutfineer met een lade in de gordel en met marmeren blad. Fraai versierd met gebeeldhouwde voluten en op leeuwenpootjes. XIXe eeuw.
Une console murale Louis Philippe en bois de placage acajou avec un tiroir dans la ceinture et une tablette en marbre. Finement décorée de volutes sculptées et sur pieds de lions.No longer availableDim. 92 x 78 x 45 cmEstimate: € 200/300 -
#331Amphora, Czechoslovakia
Een vaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence polychrome, décor de fleurs en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 180/220 -
#526
Een Engelse klapsecretaire met drie grote en drie kleine laden.
Un secrétaire avec abattant à trois grands et trois petits tiroirs.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 200/240 -
#321Tri-ang Toys, England
Een metalen speelgoedvrachtwagen. In gebruikte staat, maar zonder mankementen. Jaren ‘50.
Un camion jouet en métal. Usures, mais pas de manquements. Années ‘50.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 40/50 -
#697
Stempel in de vorm van een draak van gebeeldhouwd ivoor. Japan, omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
Cachet en forme de dragon en ivoire sculpté. Japon, vers 1900. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#810
Een vintage design armstoel van chroom en leder.
Un fauteuil design vintage en chrome et cuir.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100/150