Similar lots by type
-
#218Een pendule van verguld brons en albast in eclectische stijl, versierd met bloemen en strikken, gedragen door twee kariatiden en de slinger in de vorm van een bloemenmand.
Une pendule en bronze doré et albâtre, style éclectique, décoration de noeuds et fleurs, portée par deux cariatides, et le balancier est en forme d’un panier à fleurs.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#738Een sobere ronde houten wandklok.
Pendule murale ronde en bois.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 30 / 40 -
#258Een schouwpendule van bruingepatineerd zamak, wit marmer en verguld koper. Bovenaan getooid met een Bijbelse scène. Een armpje manco.
Une pendule de cheminée en régule patinée, marbre blanc et cuivre. Décoration scène biblique. Il manque un bras a l’une des figures.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 300 / 400 -
#116J. B. Everaert à BruxellesEen antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#291Een gefineerde kolompendule in Napoleon III-stijl met koperen wijzerplaat en slinger en de kast versierd met marquetterie.
Une pendule en placage, style Napoléon III, avec cadran et balancier en cuivre et le coffre en décoration marquetterie.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#97Een jongedame van goudgepatineerd brons op een grijs marmeren sokkel. Manco en losse arm.
Jeune femme en bronze à patine dorée sur socle en marbre gris. Manquants et bras détaché.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#622Paar vrouwelijke naakten. Sanguinetekeningen op papier. Beide gesigneerd.
Deux nus féminins. Sanguines sur papier. Signées.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#233Twee schotels van blauw en wit Delfts aardewerk. De ene met een verhoogd midden (met restauratie aan de rand), de andere met een theeboom. We voegen er een schotel van Frans aardewerk aan toe (met haarscheuren en oude restauratie met nieten. Alle drie XVIIIde eeuw.
Deux assiettes en faïence blanche et bleue de Delft. Une assiette avec les bords rehaussés ( restauration au bord), l’autre avec décoration d’arbre à thé. Nous ajoutons une assiette en faïence de France ( restaurée).No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#829Cesare BeccariaPeriod: 1738-1794Dei delitti e delle pene, Milano, 1823 Gekartonneerde binding. Zeer goede staat.
Dei delitti e delle pene, Milano, 1823 Cuverture carton. Très bon état.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#152“Kreupelhout”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw, herdoekt.
“Bois mort”. Huile sur toile. Sans signature. XIXième siècle. Retoilée.No longer availableDim. 57 x 41 cmEstimate: € 150 / 200 -
#695Een reeks van tien oude modeprenten naar werken van Guy David.
Une série de dix anciennes images de mode d’après les oeuvres de Guy David.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#719D. d’Axhelet“Maison Pfister à Colmar”. Een gravure, genummerd op 30 exemplaren.
“Maison Pfister à Colmar”. Une gravure, numérotée sur 30 exemplaires.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 20 / 25 -
#159Franz Van Genesen“Zeilboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging links boven.
“Voiliers dans le port”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât en haut à gauche.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#37Een glazen vaasje met een vergulde kraag. Eerste helft XXe eeuw.
Petit vase en verre au col doré. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#209“Abstract”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Stall.
“Abstrait”. Techniques mixtes. Porte une signature: Stall.No longer availableDim. 68 x 87 cmEstimate: € 200 / 300 -
#654G. Wymans“Mannelijk naakt”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
“Nu masculin”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 54 cmEstimate: € 70 / 80 -
#330Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 550 / 650

