Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een cartelklok van verguld brons in Lodewijk XVI-stijl.

Een cartelklok van verguld brons in Lodewijk XVI-stijl.

Un cartel en bronze doré, style Louis XVI.
Dim. h: 70 cm
SKU: 2410170213.
Category: Klok.
Auction day: 24 October 2017 19:00
Catalogue #213
Estimate: € 1600 / 1800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #218

    Een pendule van verguld brons en albast in eclectische stijl, versierd met bloemen en strikken, gedragen door twee kariatiden en de slinger in de vorm van een bloemenmand.

    Une pendule en bronze doré et albâtre, style éclectique, décoration de noeuds et fleurs, portée par deux cariatides, et le balancier est en forme d’un panier à fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #738

    Een sobere ronde houten wandklok.

    Pendule murale ronde en bois.
    No longer available
    Dim. Ø: 44 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #258

    Een schouwpendule van bruingepatineerd zamak, wit marmer en verguld koper. Bovenaan getooid met een Bijbelse scène. Een armpje manco.

    Une pendule de cheminée en régule patinée, marbre blanc et cuivre. Décoration scène biblique. Il manque un bras a l’une des figures.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #116
    J. B. Everaert à Bruxelles

    Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #291

    Een gefineerde kolompendule in Napoleon III-stijl met koperen wijzerplaat en slinger en de kast versierd met marquetterie.

    Une pendule en placage, style Napoléon III, avec cadran et balancier en cuivre et le coffre en décoration marquetterie.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #97

    Een jongedame van goudgepatineerd brons op een grijs marmeren sokkel. Manco en losse arm.

    Jeune femme en bronze à patine dorée sur socle en marbre gris. Manquants et bras détaché.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #622

    Paar vrouwelijke naakten. Sanguinetekeningen op papier. Beide gesigneerd.

    Deux nus féminins. Sanguines sur papier. Signées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #233

    Twee schotels van blauw en wit Delfts aardewerk. De ene met een verhoogd midden (met restauratie aan de rand), de andere met een theeboom. We voegen er een schotel van Frans aardewerk aan toe (met haarscheuren en oude restauratie met nieten. Alle drie XVIIIde eeuw.

    Deux assiettes en faïence blanche et bleue de Delft. Une assiette avec les bords rehaussés ( restauration au bord), l’autre avec décoration d’arbre à thé. Nous ajoutons une assiette en faïence de France ( restaurée).
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
  • #829
    Cesare Beccaria
    Period: 1738-1794

    Dei delitti e delle pene, Milano, 1823 Gekartonneerde binding. Zeer goede staat.

    Dei delitti e delle pene, Milano, 1823 Cuverture carton. Très bon état.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #152

    “Kreupelhout”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw, herdoekt.

    “Bois mort”. Huile sur toile. Sans signature. XIXième siècle. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 57 x 41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #695

    Een reeks van tien oude modeprenten naar werken van Guy David.

    Une série de dix anciennes images de mode d’après les oeuvres de Guy David.
    No longer available
    Dim. 23 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #719
    D. d’Axhelet

    “Maison Pfister à Colmar”. Een gravure, genummerd op 30 exemplaren.

    “Maison Pfister à Colmar”. Une gravure, numérotée sur 30 exemplaires.
    No longer available
    Dim. 12 x 16 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #159
    Franz Van Genesen

    “Zeilboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging links boven.

    “Voiliers dans le port”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât en haut à gauche.
    No longer available
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #37

    Een glazen vaasje met een vergulde kraag. Eerste helft XXe eeuw.

    Petit vase en verre au col doré. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #209

    “Abstract”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Stall.

    “Abstrait”. Techniques mixtes. Porte une signature: Stall.
    No longer available
    Dim. 68 x 87 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #654
    G. Wymans

    “Mannelijk naakt”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.

    “Nu masculin”. Crayon sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 70 x 54 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #330

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 4,03 g
    Estimate: € 550 / 650
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 oktober 2017

De veiling is volledig: 845 loten. De catalogus is beschikbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina.

24 October 2017 19:00
25 October 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More