Similar lots by type
-
#247“Sylphide”. Een bronzen beeld op grijs geaderd marmer.
”Sylphide”. Une statue en bronze sur marbre gris veiné.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 300 / 500 -
#366Een zuil van bruin geaderd marmer en arduin.
Une colonne en marbre veiné brun et pierre de taille.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 250 / 300 -
#457Een paar arduinen boekensteunen, versierd met gesculpteerde houten Boeddha’s. Enkele beschadigingen.
Une paire de serre-livres en pierre de taille, décoration de Bouddhas en bois. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#296Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
Un meuble style Boulle à tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 104 cm l: 35,5 cmEstimate: € 600 / 650 -
#654Een grote vierkante salontafel met verchroomde poten en met een marmeren blad (fossiele zeebodem). Modern.
Une grande table de salon carrée , pieds chromés et tablette en marbre (fossiles marins).No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 200 / 300 -
#658Een marmeren piëdestal in de vorm van drie semi-antieke zuiltjes.
Un piédestal en marbre en forme de trois colonnes antiques.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 100 / 160 -
#556Een marqueterie ladenkastje met een witmarmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs, marqueterie, tablette en marbre blanc.No longer availableDim. 79 x 35 x 35 cmEstimate: € 190 / 210 -
#286Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
Un meuble style Boulle à tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 104 cm l: 35,5 cmEstimate: € 600 / 650 -
#555Een marqueterie ladenkastje met een witmarmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs, marqueterie, tablette en marbre blanc.No longer availableDim. 79 x 35 x 35 cmEstimate: € 190 / 210 -
#221Guenoux à ParisEen Lodewijk XVI pendule van wit marmer en verguld brons, versierd met leeuwenkoppen en getooid met een siervaas.
Une pendule Napoléon III en marbre blanc et bronze, décorée de têtes de lions et un vase.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#546Een bistrotafeltje met smeedijzeren naaimachine-voet en een witmarmeren blad.
Une table bistrot, pied fabriqué à partir d’un pied de machine à coudre et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 75 cm x 88 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#698Een Afrikaans houten fetisjbeeld.
Une statue africaine en bois, fétiche.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#329Val St. LambertEen vaas van geslepen kleurloos en rood kristal. Gemerkt onderaan. Kleine schilfer aan de basis.
Vase en cristal taillé rouge et incolore. Marque sous la base. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#407Een bronzen schotel met een reliëf van een buffel.
Un plat en bronze à décor de buffle.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 35 / 45 -
#341Willy VandersteenEen lot van vijftig albums van Suske en Wiske.
Un lot de 50 bandes dessinées de Suske et Wiske.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#637“Wijze en kind”. Een groep van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor.
”Sage et enfant”. Un groupe en ivoire polychrome sculptée.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 400 / 600 -
#137Een slabestek met keuren Delheid en geboorteset van zilver.
Un couvert à salade, poinçons Delheid et un ensemble de baptême en argent.No longer availableDim. 422 gEstimate: € 150 / 200 -
#390“Waterman”. Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger.
”Verseau”. Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif.No longer availableDim. 12,65 gEstimate: € 300 / 400 -
#168Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927“Het gevonden nestje”. Een groep van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd.
”Petit nid trouvé”. Un groupe en terre cuite à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 260 -
#184Charles De GrouxPeriod: 1825 - 1870“De Bewening van Christus”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La Déploration du Christ”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 62 x 46 cmEstimate: € 600 / 650 -
#772Een Art Deco bureautje van gefineerd hout.
Un petit bureau Art Déco en bois de placage.No longer availableDim. h: 75 cm, b: 84 cm ; l: 121 cmEstimate: € 60 / 80 -
#326Een paar notenhouten cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Une paire de fauteuils cabriolet style Louis XV, revêtement en tapisserie.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 120 / 200 -
#884Een paar Lodewijk XV armstoelen met gevlochten zit en rug.
Une paire de fauteuils Louis XV, assises et dos cannés.No longer availableEstimate: € 60 / 100

