#556
Een marqueterie ladenkastje met een witmarmeren blad.
#457
Une paire de serre-livres en pierre de taille, décoration de Bouddhas en bois. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50/80 -
#546
Een bistrotafeltje met smeedijzeren naaimachine-voet en een witmarmeren blad.
#221Guenoux à Paris
#555
#296
#658
Een marmeren piëdestal in de vorm van drie semi-antieke zuiltjes.
#247
“Sylphide”. Een bronzen beeld op grijs geaderd marmer.
#286
#654
#366
Een zuil van bruin geaderd marmer en arduin.
Une colonne en marbre veiné brun et pierre de taille.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 250/300
#858
Een zittende leeuw van terracotta met groen glazuur.
#467
Een lot van zes maskers in diverse uitvoeringen.
Un lot de six masques différents.No longer availableDim. l: 26 cmEstimate: € 120/160 -
#908
Een sobere eikenhouten kapstok met zes hangers.
#3
#346
Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-inspiratie.
#281Swarovski
“Le dragon”. Objet en cristal de la série “Animaux fabuleux”. d’après un modèle par Gabriele Stamey. Edition annuelle 1997. Dans la boîte d’origine et avec display.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 50/80 -
#140
Une chaîne en or blanc 18 ct avec un pendentif en or de trois couleurs serti de brillants ayant un poids total de ± 0,64 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 700/800 -
#900Omega Seamaster
Een vergulde dameshorloge.
Une montre pour dames dorée.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#694
Een gefineerd kaptafeltje in Transitionstijl.
#676
Een Japanse paravent met diverse personages bestaande uit zes panelen.
#600
Een hartvormige diamant van 0,38 ct. Kleur F. VVS2. Met certificaat.
#720
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de péridot ayant un poids total de ± 0,50 ct et de deux perles ainsi que deux quartz taille briolette rose.No longer availableDim. 9,98 gEstimate: € 700/800