Similar lots by type
-
#246
Een gesculpteerd houten tafel in eclectische stijl, versierd met bloemen en met een rood marmeren blad.
Table en bois sculpté de style éclectique décorée de fleurs et à tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 93 x 62 cmEstimate: € 200/400 -
#1107
Een bronzen hanglantaarn met facetgeslepen ruitjes.
Lanterne de vestibule en bronze aux vitres taillées en facette.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 160/200 -
#965
Een paar haardschermen van verguld brons en ajour messing, waarbij één in Lodewijk XV-stijl en één op voet in de vorm van een gevleugelde leeuw. Vouwen open als een pauwenstaart. XIXe eeuw. De eerste licht beschadigd.
Paire de pare-feu en bronze doré et laiton ajouré dont un de style Louis XV et un sur pied en forme d’un lion ailé. S’ouvrent comme une queue de paon. XIXe siècle. Petit accident au premier.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#945
Een bronzen vide-poche in de vorm van een varken.
Vide-poche en bronze en forme d’un cochon.No longer availableDim. l: 19 cmEstimate: € 50/80 -
#211Cormann & Cie.
Een schouwpendule van zwart en rood marmer, bovenaan getooid met een beeld van groengepatineerd brons met een voorstelling van een moeder met haar dochter. XIXe eeuw.
Pendule en marbre rouge et noir surmontée d’une sculpture en bronze à patine verte représentant une mère et sa fille. XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 64 x 25 cmEstimate: € 400/600 -
#980Johannes Domisse
Een jongensbuste van groengepatineerd terracotta op een arduinen sokkel. Achteraan gesigneerd en genummerd.
Un buste de garçon en terre cuite patinée vert sur pied. Signé et numéroté à l’arrière.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 120/180 -
#566
Een commode en tombeau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met bronsbeslag en een marmeren blad.
Commode tombeau en bois de placage de style Louis XV aux montures en bronze et à tablette en marbre.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 400/600 -
#964
Een driedelig schouwgarnituur van brons en kobaltblauw porselein, bestaande uit een coupe en twee kandelaars met zeven armen en versierd met leeuwenkoppen.
Garniture de cheminée trois pièces en bronze et porcelaine bleue cobalt comprenant une coupe et deux candélabres aux sept branches et décorés de têtes de lion.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 300/400 -
#985
Een damesbuste van brons op een voetstuk van zwart marmer.
Un buste de femme en bronze sur base de marbre noir.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 180/220 -
#963
Een paar bronzen appliques met vijf lichtpunten in Lodewijk XV stijl.
Paire d’appliques en bronze à cinq lumières. Style Louis XV.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 400/450 -
#1000
“Thomas Jefferson”. Een groep van donkergepatineerd brons op een marmeren sokkel.
“Thomas Jefferson”. Un groupe de bronze patiné brun foncé sur pied de marbre.No longer availableDim. h: 30 cmlEstimate: € 120/200 -
#1114
Een Vlaamse kroon van brons met acht lichtpunten.
Lustre “couronne flamande” en bronze à huit lumières.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#989
“De golfspeelster”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.
“La golfeuse”. Statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65/75 -
#994
Een paar bronzen sierkannen, versierd met een reliëfdecor van dansende en musicerende putti en druivenranken op de buik en bovenaan getooid met een zittend engeltje en een duif. XIXe eeuw.
Paire de cruches décoratives à décor en relief de putti dansant et jouant de la musique, grappes de raisin sur la panse et surmonté d’un angelot assis et un pigeon. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100/180 -
#181
Een rijkelijk versierde wandklok van verguld brons in Renaissancestijl met geëmailleerde Romeinse cijfers.
Pendule murale richement décorée en bronze doré de style Renaissance. Cadran aux chiffres romains émaillés.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 400/600 -
#970
Een grote cassolette van oranjebruin marmer en brons, versierd met guirlandes en vrouwenhoofden en bovenaan getooid met een fruitmand.
Grande cassolette en marbre brun-orange et bronze. Décor de guirlandes et de têtes de femmes et surmontée d’une corbeille de fruits.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 200/300 -
#830
Drie lampen en een wandlamp van verguld brons, telkens versierd met een engeltje of een putto. Omstreeks 1900.
Trois lampes et une applique en bronze doré, chaque fois ornée d’un angelot ou d’un putto. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#188
“Romantisch koppel”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin en bruin marmer. Naar een werk van Aug. Moreau.
“Couple romantique”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille et de marbre brun. D’après un modèle d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/240 -
#976
Een schaaktafel met blad van meersoortig marmer op een gietijzeren voet.
Table échiquier à tablette en marbre multicolore. Pied en fonte noircie.No longer availableDim. 62 x 62 cmEstimate: € 100/120 -
#1110
Een tafeltje van grijs marmer met een rond blad.
Petite table en marbre gris à tablette ronde.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#583
Een Thaise voorstelling van Visjnoe met pijl en boog van deels verguld brons. Op houten voetstuk. Pijl gebroken.
Vishnou à l’arc et flèche en bronze partiellement doré. Sur socle en bois. Flèche cassée.No longer availableDim. h: 197 cmEstimate: € 600/800 -
#1016
Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout met een achthoekig marmeren blad.
Piédestal chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre octogonale.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 80/120 -
#979
Een paar bronzen siervazen in empirestijl, versierd met een afbeelding van Cupido op een leeuw in reliëf op de buik.
2 vases style Empire, décoré d’un Cupidon sur un lion en relief.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 200/240 -
#636
Een Thaise Boeddha van deels verguld brons.
Bouddha en bronze partiellement doré. Travail thaï.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 150/250
Other lots in this auction
-
#1100
Een theeservies van wit, zwart en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, theepot, melkkannetje, suikerpot, acht kopjes en twaalf onderbordjes. We voegen er een zilveren suikertang aan toe.
Service à thé en porcelaine noire, blanche et dorée comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier, huit tasses et douze soucoupes. Nous ajoutons une pince à sucre en argent.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#879Johannes KipPeriod: 1653 - 1722
“Rendcomb, the Seat of Sir John Guise Baronet” & “Fairford, the Seat of Samuel Barker Esq.”. Twee XVIIIe eeuwse gravures.
“Rendcomb, the Seat of Sir John Guise Baronet” & “Fairford, the Seat of Samuel Barker Esq.”. Deux gravures du XVIIIième.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#27
“Harlekijnskoppel”. Twee kleine beeldjes van brons. Omstreeks 1900.
“Couple d’Arlequins”. Deux statuettes en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80/120 -
#1032Porzellanfabrik E&A Müller
Een paar siervazen op voet van deels gepolychromeerd biscuit, versierd met een reliëfdecor van engeltjes met bloemenmanden. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
Paire de vases décoratifs sur socle en biscuit partiellement polychrome décorés en relief d’angelots et de corbeilles fleuries. Vers 1900. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100/160 -
#815
Een glasservies van kleurloos geslepen kristal, bestaande uit champagnecoupes, rode wijnglazen, witte wijnglazen en aperitiefglazen. Compleet voor zes personen.
Service de verres en cristal taillé incolore comprenant des coupes à champagne, des verres à vin rouge et blanc et des verres à apéritif. Complet pour six personnes.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#16
Een bijzetkastje met een lade en twee deurtjes in de vorm van een rij boeken in trompe-l’oeil.
Meuble d’appoint avec un tiroir et deux petites portes en forme d’une rangée de livres en trompe-l’oeil.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1103
Een vrouwenbuste op zuil van meerkleurig en verguld. plaaster. Gebruikt als decorstuk bij het Mechels Miniatuurtheater.
Buste de femme sur socle en plâtre polychrome et doré. Ayant fait partie de décor du Mechels Miniatuurtheater.No longer availableDim. h: 143 cmEstimate: € 120/200 -
#105
Een 18 karaats geel gouden ring met gegraveerde zijkanten.
Bague en or jaune 18 ct aux côtés gravés.No longer availableDim. 8,03 gEstimate: € 180/250 -
#828
Een paar olifantjes van gesculpteerd hout met ivoren details.
Paire d’éléphants en bois sculpté aux détails en ivoire.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 20/30 -
#443
Een lot van drie Afrikaanse miniatuurmaskertjes, waarbij twee van gesculpteerd ebbenhout en één van ivoor.
Lot de trois masques africains miniatures dont deux en ébène sculpté et un en ivoire.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#534Tino Lintelo
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 615/1000 en gedateerd ‘91.
“Composition”. Lithographie. Signée et numérotée 615/1000. Datée ‘91.No longer availableDim. 35,5 x 50,5 cmEstimate: € 50/80 -
#906
Een ronde salontafel van gesculpteerd eikenhout met glazen blad.
Table de salon ronde en chêne sculpté à tablette en verre.No longer availableEstimate: € 60/100