Similar lots by type
-
#530
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
Une table d'appoint en bois dur chinois.No longer availableDim. 52 x 44 x 44 cmEstimate: € 60/80 -
#523Reichenbach porzellan
Een uitgebreid porseleinen eetservies met meerkleurig bloemendecors in met vergulde versieringen omzoomde cartouches op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt. 24 grote borden, 12 kleine borden, 12 diepe borden, een grote en een kleine kom, een grote en een kleine koffiepot, een grote en een kleine theepot, suikerpotjes, melkkannetjes, zes mokkatasjes met ondertasjes, 12 theekopjes met ondertasjes, een grote terrine, een ronde en een ovale schotel en een sauskom. Alles gemerkt. Enkele kleine schilf(..)
Un service de table élaboré en porcelaine à décors floraux multicolores dans des cartouches sur fond bleu cobalt bordé de décorations dorées. Marqué en bas. 24 grandes assiettes, 12 petites assiettes, 12 assiettes creuses, un grand et un petit bol, une grande et une petite cafetière, une grande et une petite théière, des sucriers, des pots à lait, six tasses avec soucoupes, 12 tasses à thé avec soucoupes, une grande soupière, un plat rond et un plat ovale et une saucière. Tout marqué. Quelques (..)No longer availableEstimate: € 100/120 -
#418
“Notre-Dame de Bon-secours”. Een lot bestaande uit 11 heiligenbeeldjes in porselein.
Notre-Dame de Bon Secours. Lot composé de 11 figurines de saints en porcelaine.No longer availableDim. h: 8 - 20 cmEstimate: € 100/120 -
#375Swarovski Lourdes
“Ghirelli”. Een paternoster en twee tientjes opgebouwd met kristallen van Swarovski en tussenstukken van 925‰ zilver. In originele doosjes en met certificaat.
"Ghirelli". Un chapelet et deux dizaines composés de cristaux Swarovski et d'entretoises en argent 925‰. Dans les boîtes d'origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#446
Een zwartgelakte Chinese klapsecretaire met uitgestoken en gepolychromeerde decors.
Un secrétaire chinois à abattant laqué noir à décors sculptés et polychromes.No longer availableDim. 112 x 92 x 42 cmEstimate: € 120/200 -
#374
Een Madonna met kind van Brussels porselein onder stolp. XIXe eeuw.
Une Vierge à l'Enfant de Bruxelles en porcelaine sous cloche. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#472ToshihidePeriod: 1863 - 1925.
“De verbazing over de kracht van de krijger Benke als kind”. Een Japanse houtsnede, triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1908.
"L'émerveillement devant la force du guerrier Benké dans son enfance". Une gravure sur bois japonaise, triptyque. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 35x70cmEstimate: € 200/250 -
#581
Twee antieke glazen stolpen, waarbij één met kunststoffen beeldje van de O.L.V. van Lourdes en de andere met Madonnabeeldje van Brussels porselein
Deux anciennes cloches en verre, l'une avec une statue en plastique de Notre-Dame de Lourdes et l'autre avec une statue de Madone en porcelaine de Bruxelles.No longer availableDim. h: 37 & 40 cmEstimate: € 40/50 -
#631
Een ronde vaas van celadonkleurig crackleware porselein.
Vase rond en porcelaine craquelée couleur céladon.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 35/50 -
#448
Twee ovale schotels van Imari-porselein met gelobde vleugel.
Deux plats ovales en porcelaine d'Imari à aile lobée.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 35/50 -
#586
Een Aziatisch kamferhouten kist met gesculpteerde decors.
Coffret asiatique en bois de camphrier à décors sculptés.No longer availableDim. 42 x 78 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#540
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.
Une table d'appoint en bois dur chinois avec entretoise.No longer availableDim. 46 x 46 x 51 cmEstimate: € 60/100 -
#447
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met Cantondecor.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore à décor de Canton.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/100 -
#355Swarovski Lourdes
Twee verschillende paternosters van verguld metaal en opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.
Deux chapelets différents en métal plaqué or et construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#460
Een Oosterse druppelfles van porselein.
Une bouteille à gouttes oriental en porcelaine.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/45 -
#335Boch Belgium
“Zeilboten een de kade”. Een muurplaquette van blauw en wit faience.
"Voiliers à quai". Plaque murale en faïence bleue et blanche.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 35/45 -
#487
Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit een paar lange vaasjes, een klein vaasje, een penseelkokertje, een flesvaas, een kopje op schotel en een bekertje op schotel.
Lot en porcelaine de Chine bleue et blanche, composé d'une paire de vases longs, d'un petit vase, d'un étui à pinceaux, d'un vase bouteille, d'une tasse sur soucoupe et d'une chope sur soucoupe.No longer availableDim. h: 26 cm - 2 cmEstimate: € 100/120 -
#389
Een paar antieke offergiften in de vorm van personen, gemaakt van hout, Chinese munten, e.a.
Une paire d'offrandes antiques en forme de personnes, en bois, pièces de monnaie chinoises, etc.No longer availableDim. h: 26 & 28 cmEstimate: € 40/45 -
#453
Een lot bestaande uit vier kopjes en een ondertas van Chinees wit en blauw porselein.
Lot composé de quatre tasses et d'une soucoupe en porcelaine de Chine blanche et bleue.No longer availableDim. h: 3 - 4 cm Ø 6,5 - 11 cmEstimate: € 200/300 -
#175
Vier geschenkkoppen van Brussels porselein met vergulde decors. XIXe eeuw. We voegen er nog een langwerpige schotel van porselein aan toe. Eén kop met haarscheur.
Quatre tasses cadeaux en porcelaine de Bruxelles à décors dorés. XIXème siècle. Nous y ajoutons un plat allongé en porcelaine. Une tête avec cheveu.No longer availableDim. Ø: 11 & 16 cmEstimate: € 40/60 -
#365Lourdes
Drie verschillende vergulde paternosters opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.
Trois chapelets plaqués or différents construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#468
Een lot blauw-wit Chinees porselein, bestaande uit drie kommetjes, een waterschaaltje op voet en twee bordjes. Alles onderaan gemerkt. Eén kommetje gebarsten.
Lot en porcelaine de Chine bleue et blanche, composé de trois bols, d'un plat à eau sur pied et de deux assiettes. Tout marqué en bas. Une tasse fêlée.No longer availableDim. h: 3,5 cm - 8 cmEstimate: € 80/120 -
#566
Twee gebeeldhouwd hardhouten bijzettafeltjes met bloemenmotieven. Thailand.
Deux tables d'appoint en bois dur sculpté de motifs floraux. Thaïlande.No longer availableDim. 40 x 50 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#428
Drie kruisbeelden in porselein.
Trois crucifix en porcelaine.No longer availableDim. h: 36,5 - 46,5 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#693
Een negendelig roze glazen toiletstel. We voegen er een blauw glazen vaasje aan toe.
Un ensemble de toilette en verre rose de neuf pièces. Nous ajoutons un vase en verre bleu.No longer availableDim. H:2-15cmEstimate: € 35/45 -
#76
Een gefineerd notenhouten naaitafeltje met zwartgelakte poten. In het blad twee kleine luikjes met naaikussentjes aan de binnenzijde.
Table à ouvrage en placage de noyer avec pieds laqués noirs. Dans la tablette deux petits abattants avec des tampons de couture à l'intérieur.No longer availableDim. 80 x 46 x 32 cmEstimate: € 35/45 -
#663Ardot
Een ovaal schoteltje van aardewerk met een duif in het decor.
Une soucoupe ovale en faïence à décor de pigeon.No longer availableDim. 20,5 cm x 30 cmEstimate: € 30/40 -
#87Val Saint-Lambert
Een kristallen vaas met vernauwende hals en met rond voetstuk. Deels in de massa blauw gekleurd. Gemerkt met label en onderaan. P.U.
Vase en cristal à col rétréci et à base ronde. Partiellement coloré en bleu dans la masse. Marqué avec étiquette et en bas. PU.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 120/200 -
#221Wiskeman
“Coupe International Juniores.” Een wedstrijdbeker van verzilverd metaal op rood marmeren sokkel.
"Coupe International Juniors". Coupe de compétition en métal argenté sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 100/120 -
#62
Een houten kader met plaasteren Christusbeeld onder bol glas.
Un cadre en bois avec une statue en plâtre du Christ sous verre bombé.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 30/40 -
#559
Een regulateur met slinger van hout en glas met bovenaan gesierd met paard.
Régulateur à pendule en bois et verre, décoré d'un cheval au sommet.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 40/60 -
#289Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Bomen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Arbres". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 120/200 -
#105
Een 18 K witgouden armband bezet met witten en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 4,79 gEstimate: € 1000/1200 -
#222Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Het Neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.
"Le Neerhof". Huile sur toile. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/240 -
#149
“Personages”. Een kleurengravure. In hetzelfde frame een kleine ets.
"Personnages". Une gravure en couleurs. Dans le même cadre une petite eau forte.No longer availableDim. 61 x 46 cmEstimate: € 50/80 -
#311
“Allen Jones Figures”, “Reves de jeunes filles” en “La danse” Een lot kunstboeken.
« Allen Jones Figures », « Rêves de jeunes filles » et « La danse » Beaucoup de livres d'art.No longer availableEstimate: € 25/35