#504
#456Hämmerli
#73
Een bronzen vaas met beeltenis van Admiraal Togo.
#108Pierre le FaguaysPeriod: 1892 - 1962
Danseuse aux cymbales. Une statuette Art Déco en bronze sur un socle en marbre. Signée.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 220/240 -
#342
#227
“Broer en zus”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.
#115
Een parelcollier met platte ronde zoetwaterparels.
#10
Een 18 K geelgouden hanger in de vorm van een blad.
#255
Une bague art déco en platine sertie de diamants taille ancienne avec un poids combiné de + - 50 ct. Et un diamant central de + - 0.40 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 600/800 -
#664
Een paar vissen van gekleurd Muranoglas.
#614Marcel Mazy
“De Ruïne”. Tekening. Gesigneerd en gedateerd 1976.
#148
Un porte-bouteille en argent en forme de char baroque. Avec poinçon.No longer availableDim. l: 35 cm 806,45 gEstimate: € 400/450