Similar lots by type
-
#479
Een metalen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en métal à six points lumineux et décorée de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#297
Een paar antieke kleurloos kristallen drageoirs.
Paire de drageoirs anciens en cristal incolore.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#53
Twee ovale coupes van blauw gedubbeld en geslepen kristal.
Deux coupes ovales en cristal bleu doublé et taillé.No longer availableDim. b: 26 & 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#133Val Saint Lambert
Een vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt en ‘P.U.’ (Pièce unique).
Vase en cristal rouge doublé et taillé. Marqué et 'PU' (Pièce unique).No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 220 / 240 -
#113Val Saint Lambert
“Een vaas op voet van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
« Un vase sur pied de cristal rouge doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 220 / 240 -
#27
Twee verschillende coupes, waarbij één in blauw en één in rood geslepen kristal.
Deux tailles différentes, une en cristal bleu et une en cristal rouge.No longer availableDim. h: 10 & 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#138Val Saint Lambert
Een designvaas van blauw gedubbeld kristal, gedragen door een kleurloze hand. Model ‘Hera’, ontwerp van Alain Thiry. Beperkte serie van 100 exemplaren. gemerkt.
Un vase design en cristal bleu doublé, porté par une main incolore. Modèle 'Héra', design d'Alain Thiry. Série limitée à 100 exemplaires. Marqué.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 350 / 450 -
#667
Een lot van drie karaffen, waarbij twee van glas en één van kristal en een een kristallen decanter in verzilverd metalen voet.
Lot de trois carafes dont deux en verre et une en cristal dont une à carafe en cristal dans un socle en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#77Val Saint Lambert
Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase en cristal bleu doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#241Val Saint Lambert
Een vaas van paars gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé violet et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#90
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,89 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,89 ct.No longer availableDim. 8,50 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#280
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale diamant markies van +- 0,50 ct. en diamant in princess geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central marquis de +- 0,50 ct et de princesses de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,66 gEstimate: € 900 / 1000 -
#98Lladro
“Twee Reigers”. Een grote groep in Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
"Deux hérons". Un grand groupe en porcelaine espagnole. Marqué en bas.No longer availableDim. 53 cm x 61 cm x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#123
Een wit marmeren vrouwenbuste op groen marmeren voetstuk.
Buste de femme en marbre blanc sur un socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#100
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamanten baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct. (twee kleine steentjes ontbreken).
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de diamants en baguette d'un poids total de +- 3,50 ct (il manque deux petites pierres).No longer availableDim. 13,47 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#629
“Straatzicht nabij Montmartre”. Schilderij op doek. Gesigneerd en gedateerd 1979 op de verso.
« Vue sur la rue près de Montmartre ». Peinture sur toile. Signée et datée 1979 au verso.No longer availableDim. 47 x 54 cmEstimate: € 120 / 140 -
#87
Een paar gegoten wandkandelaars naar barok voorbeeld.
Paire d'appliques murales moulées baroques.No longer availableDim. L. 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#110
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,19 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 1,19 ct.No longer availableDim. 20,63 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#413
Een vaas van meerkleurig glas.
Un vase de verre multicolore.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#432
“Figuratie.” Olieverf & tempura op doek. Gedateerd 1979. Draagt handtekening Westerik.
"Chiffre." Huile & tempura sur toile. Daté 1979. Porte une signature Westerik.No longer availableDim. 61 x 71 cmEstimate: € 400 / 600 -
#545
Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.
Guéridon en chêne à plateau tournant.No longer availableDim. 55 cm x 50 cm x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#357
Drie bronzen beeldjes, waarbij twee miniatuur op houten voetstukje en een groter beeldje van een krijger. Benin.
Trois statuettes en bronze, deux miniatures sur socle en bois et une plus grande statue de guerrier. Bénin.No longer availableDim. h: 5 - 22 cmEstimate: € 35 / 45