Other lots by Val Saint-Lambert
#535Val Saint-LambertEen kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit 11 waterglazen (één beschadigd), 11 rodewijnglazen (één beschadigd), 11 wittewijnglazen en 9 likeurglaasjes. Compleet voor twaalf personen.
#533Val Saint-LambertEen paar gegoten kristallen vazen, paars in de massa. Beide gemerkt onderaan.
#415Val Saint-LambertEen gegoten kristallen vaas met 6 armen, paars in de massa.
#635Val Saint-LambertEén grote en één kleine bonbonnière van gegoten kristal, paars in de massa. Beide gemerkt onderaan.
#600Val Saint-LambertZes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.
#677Val Saint-LambertElf geslepen kleurloos kristallen kommetjes met verguld montuur. 2 verschillende modellen. Gemerkt.
#368Val Saint-LambertEen soliflorevaasje op ronde voet van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt.
#247Val Saint-LambertEen moderne kristallen vaas met getorste ribben, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
#87Val Saint-LambertEen kristallen vaas met vernauwende hals en met rond voetstuk. Deels in de massa blauw gekleurd. Gemerkt met label en onderaan. P.U.
#117Val Saint-LambertCoupe van kleurloos kristal. Op een vierkante voet en met een vergulde Griekse fries.
#23Val Saint-LambertEen vaas van groen gedraaid kristal.
#123Val Saint LambertEen grote kratervaas van geslepen magenta gedubbeld en kleurloos kristal. Gemerkt en genummerd 127/100.
#511Glasservies van amberkleurig kristal.
#675Een vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal. Vermoedelijk Val Saint-Lambert, maar zonder merk.
#38Goebel, Germany“Foxterriër”. Een kleurloos kristallen beeldje. Gemerkt en gedateerd 1979.
#293Een lot van vijf karaffen, waarbij drie glazen en twee geslepen kristallen.
#387Een art deco pique-fleurs van geslepen kristal.
Un pique fleurs Art Déco en cristal taillé.No longer availableDim. h: 12 cm -
#318Een pique-fleurs van geslepen en gekleurd kristal.
#261Een karaf van geslepen en blauw gedubbeld kristal met 800‰ zilveren halsmontuur en stop met merken van Delheid. Waarschijnlijk Val Saint Lambert, maar niet gemerkt.
#664Zes wijnglazen van geslepen kristal met kelken in verschillende kleuren. Mogelijk Val Saint-Lambert. We voegen er een afwijlkend model aan toe.
#188Een geslepen kleurloos kristallen glasservies, bestaande uit wittewijnglazen, rodewijnglazen, waterglazen en champagnecoupes. Compleet voor twaalf personen. Model Val Saint Lambert.
#103Een grote vaas van blauw gedubbeld kristal met geslepen decor van bloemenmanden en korenhalmen.
#521Een lot kleurloos kristal, bestaande uit 6 cognacglazen van Cristal d’Arques, 7 geslepen wijnglazen, 2 gegraveerde wijnglazen, een karaf en schenkkannetje en vier bijpassende glazen en een vaas.
Lot en cristal incolore, composé de 6 verres à cognac par Cristal d'Arques, 7 verres à vin taillés, 2 verres à vin gravés, une carafe et pichet et quatre verres assortis et un vase.No longer availableDim. H:12-30cmEstimate: € 100 / 120
#122Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Vissersboot bij laag tij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#579Van Lens“De uitdrijving of Les Intrus, naar Eugène Laeremans”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#526Een verguld metalen luchter met zes lichtpunten en een grote centrale coupe van albast.
#517Een verguld zamakken pendule, bovenaan getooid met twee figuren. Kleine beschadiging onderaan. Op houten voetstuk.
#658Een art nouveau vaas van koper en messing met oren in de vorm van pauwen.
#504Rik SlabbinckPeriod: 1914-1991“Bootje op een bergmeer”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
#608Een vaas van groen en kleurloos Boheems glas.
#138Emile PicaultPeriod: 1833 - 1915“Le faucheur”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
#266Een eikenhouten tweedeurskastje in Lodewijk XV-stijl.
Cabinet à deux portes en chêne de style Louis XV.No longer availableDim. 80 x 85 x 44 cmEstimate: € 50 / 80