Other lots by Val St. Lambert
-
#44Val St. Lambert
Een geslepen kristallen bonbonnière, rood in de massa.
Une bonbonnière en cristal taillé, rouge dans la masse.No longer availableDim. h 11 cmEstimate: € 40/50 -
#59Val St. Lambert
Een geslepen kristallen vaas, rood in de massa.
Un vase en cristal taillé, rouge dans la masse.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 60/80 -
#338Val St. Lambert
Een lot van vijf rode en vijf groene glazen van geslepen kristal. Eéntje met schilfer.
Lot de cinq verres rouge et cinq verres verts en cristal taillé. Un éclat.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 120/200 -
#367Val St. Lambert
Een vaas van mauve kristal. Jaren ‘50.
Vase en cristal mauve. Années 50.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/40 -
#368Val St. Lambert
Een kristallen lampenvoet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal coloré vert dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#47Val St. Lambert
Een zeshoekige asbak van kleurloos kristal. Gemerkt.
Cendrier hexagonal en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 20/25
Similar lots by type
-
#373
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit twee coupes van kleurloos Duits kristal, een glazen schaal met verzilverde rand en een kleurloos vaasje op voet.
Lot de cristaux et de verres comprenant deux coupes en cristal allemand incolore, une coupe en verre à bordure argentée et un vase incolore sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#57
Een lot van drie verschillende karaffen van kleurloos kristal. Eén stop beschadigd.
Lot de trois carafes différentes en cristal incolore. Un bouchon accidenté.No longer availableDim. h: 27 - 38 cmEstimate: € 30/50 -
#18
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een siervaasje op voet en twee asbakken, waarvan één gemerkt Val St. Lambert.
Lot de cristal incolore comprenant un vase décoratif sur piédouche et deux cendriers dont un marqué Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#318Daum, France
Een kandelaar van kleurloos kristal met twee armen. Gemerkt.
Candélabre en cristal incolore à deux bras. Avec marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#771
Coupe in halfkristal, paarse kleur.
Une coupe en semi-cristal de couleur mauve.No longer availableDim. L: 43 cm; B:21cm; H: 11 cmEstimate: € 35/40 -
#358
Een coupe van geslepen kristal, deels mauve gekleurd in de massa.
Coupe en cristal taillé. Partiellement colorée mauve dans la masse.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 30/50 -
#303
Een lot van drie verschillende siervazen van kleurloos kristal. Allen gemerkt: Daum, Sèvres en Costa Boda.
Un lot de trois vases en cristal incolore. Marques: Daum, Sèvres et Costa Boda.No longer availableDim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#203
Een schouwpendule van verguld brons in barokke stijl, getooid met drie allegorische personages en het uurwerk in een siervaas.
Une pendule de cheminée en bronze doré, style baroque, décorée de trois personnages allégoriques et le mouvement dans un vase décoratif.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 3200/3400 -
#532Maurice Langaskens
“Les pignons espagnols”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 37/150 buiten de plaat.
“Les pignons espagnols”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 37/150 hors planche.No longer availableDim. 55,5 x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#411Henri Cassiers
“Geiten”, “Moeder en Kind” en “Interieur met kachel”. Drie potloodschetsen. Gemonogrammeerd. Maakten deel uit van de tentoonstelling Henri Cassiers 1858-1944, Museum Vleeshuis 1994.
“Chêvres”, “Mère et Enfant” et “ Intérieur avec poêle”. Trois croquis au crayon. Portent un monogramme. Font parties de l’exposition de Henri Cassiers 1858-1944, Musée Vleeshuis 1994.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#618
“Kind met bloemenmand op olifant”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine. Achteraan gemerkt.
“Enfant avec un panier de fleurs sur un éléphant”. Une statue en porcelaine blanche monochrome d’après les blancs de Chine. Porte une marque au dos.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/120 -
#791Jean Baptiste De Noter
Twee etsen. “Janneken” en “Mieken”. De kinderen van de Reus. Met passe-partouts.
Deux gravures. “Janneken” et “Mieken”. Les enfants du Géant. Avec passe-partout.No longer availableDim. 23 x 18 cmEstimate: € 50/60 -
#719D. d’Axhelet
“Maison Pfister à Colmar”. Een gravure, genummerd op 30 exemplaren.
“Maison Pfister à Colmar”. Une gravure, numérotée sur 30 exemplaires.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 20/25 -
#186
Een tweeledige vitrinekast met bovenaan drie deuren met in facet geslepen glas en onderaan twee laden en twee deuren.
Une vitrine en deux parties: le dessus à trois portes à verre taillé en facette, le dessous à deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. h: 208 cmEstimate: € 200/240 -
#723
Een lot van 55 strips en albums, waaronder Jommeke en Nero.
Lot de 55 albums de bandes dessinées dont Jommeke et Nero.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#7
Drie Engelse borden uit de reeks ‘Cry of London’. De eerste twee gemerkt van Crown Devon en één van Adams.
Trois assiettes de la série “Cry of London”. Deux avec marque Crown Devon et une Adams.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#565Hergé
Tintin. “Le Temple du Soleil”. Casterman 1949. Achterflap B3. Redelijk tot goede staat.
Tintin. “Le Temple du Soleil”. Casterman 1949. 4e plat B3. Etat moyen.No longer availableEstimate: € 500/750 -
#775
Code des délits et des peines d’après le procédé d’HERHAN, Paris, 1810. In-12mo, bruine lederen band.
Code des délits et des peines d’après le procédé d’HERHAN, Paris, 1810. In-12mo, reliure en cuir brun.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#181
“Christus”. Beeldje van gepolychromeerd lindenhout. XVIIIde eeuws. We voegen er een gipsen wandconsole in Lodewijk XV-stijl aan toe. Enkele manco’s.
“Christ”. Statuette en tilleul polychrome. XVIIIe siècle. Nous ajoutons une console en plâtre de style Louis XV. Quelques manquants.No longer availableEstimate: € 180/220