Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een champagnekoeler van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Val St. Lambert

Een champagnekoeler van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

Un seau à champagne en cristal taillé incolore. Porte une marque.
Dim. h: 24 cm
SKU: 2410170287.
Category: Kristal.
Auction day: 24 October 2017 19:00
Catalogue #287
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #44
    Val St. Lambert

    Een geslepen kristallen bonbonnière, rood in de massa.

    Une bonbonnière en cristal taillé, rouge dans la masse.
    No longer available
    Dim. h 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #59
    Val St. Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, rood in de massa.

    Un vase en cristal taillé, rouge dans la masse.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #338
    Val St. Lambert

    Een lot van vijf rode en vijf groene glazen van geslepen kristal. Eéntje met schilfer.

    Lot de cinq verres rouge et cinq verres verts en cristal taillé. Un éclat.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #367
    Val St. Lambert

    Een vaas van mauve kristal. Jaren ‘50.

    Vase en cristal mauve. Années 50.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #368
    Val St. Lambert

    Een kristallen lampenvoet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Pied de lampe en cristal coloré vert dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #47
    Val St. Lambert

    Een zeshoekige asbak van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Cendrier hexagonal en cristal taillé incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 15 cm
    Estimate: € 20 / 25

Similar lots by type

  • #358

    Een coupe van geslepen kristal, deels mauve gekleurd in de massa.

    Coupe en cristal taillé. Partiellement colorée mauve dans la masse.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #57

    Een lot van drie verschillende karaffen van kleurloos kristal. Eén stop beschadigd.

    Lot de trois carafes différentes en cristal incolore. Un bouchon accidenté.
    No longer available
    Dim. h: 27 - 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #318
    Daum, France

    Een kandelaar van kleurloos kristal met twee armen. Gemerkt.

    Candélabre en cristal incolore à deux bras. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #303

    Een lot van drie verschillende siervazen van kleurloos kristal. Allen gemerkt: Daum, Sèvres en Costa Boda.

    Un lot de trois vases en cristal incolore. Marques: Daum, Sèvres et Costa Boda.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #373

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit twee coupes van kleurloos Duits kristal, een glazen schaal met verzilverde rand en een kleurloos vaasje op voet.

    Lot de cristaux et de verres comprenant deux coupes en cristal allemand incolore, une coupe en verre à bordure argentée et un vase incolore sur piédouche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #18

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een siervaasje op voet en twee asbakken, waarvan één gemerkt Val St. Lambert.

    Lot de cristal incolore comprenant un vase décoratif sur piédouche et deux cendriers dont un marqué Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #771

    Coupe in halfkristal, paarse kleur.

    Une coupe en semi-cristal de couleur mauve.
    No longer available
    Dim. L: 43 cm; B:21cm; H: 11 cm
    Estimate: € 35 / 40

Other lots in this auction

  • #2

    Een reclame-affiche voor St Michel uit le Patriote illustré.

    Une affiche publicitaire pour St Michel venant du Patriote illustré.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 22,5
    Estimate: € 40 / 60
  • #140

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en cabochons van calcedoon van ± 8 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct. et des cabochons de calcédoine de ± 8 ct.
    No longer available
    Dim. 18,24 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #63

    Een paar lampen van deels zwartgelakt messing.

    Paire de lampes en laiton partiellement laquées noires.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #694
    G. Lemmers

    Twee damesportretten. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1919.

    Deux portraits de dames. Crayon sur papier. Signés et datés 1919.
    No longer available
    Dim. 22 x 30,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #494
    Felix Timmermans

    “Een kus op een boerenpaard”. Een met aquarel ingekleurde gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Een kus op een boerenpaard”. Une gravure colorée à l’aquarelle. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #402
    Julien Severin

    Een Ex Libris met een haas en twee kleine etsjes met winterse zichten. Allen gesigneerd buiten de plaat.

    Un Ex Libris avec un lièvre et deux petites gravures avec des paysages hivernaux. Tous signés hors planche.
    No longer available
    Dim. 10 x 7,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #482
    Franz De Vadder
    Period: 1862 - 1932

    “Portret van een dame”. Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.

    “Portrait d’une dame”. Une eau-forte. Signée dans et hors la planche.
    No longer available
    Dim. 22 x 14 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #554
    Adolf Van Elstraete
    Period: Aalst 1862 - 1939

    “Vieilles masures sur la Dyle”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 1/50 buiten de plaat.

    “Vieilles masures sur la Dyle”. Une lithographie. Signée et numérotée 1/50 hors planche.
    No longer available
    Dim. 52 x 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #301

    Een kandelaar van bruingepatineerd brons in barokke stijl.

    Un chandelier en bronze patiné brun, style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #135

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting.

    Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 11,87 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #622

    Paar vrouwelijke naakten. Sanguinetekeningen op papier. Beide gesigneerd.

    Deux nus féminins. Sanguines sur papier. Signées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #563
    Cornelis Van Gestel

    “Historia sacra et profana archepiscopatus mechliniensis”. 1 volume in-folio. Ed. Christaan van Lom, Den Haag 1725. Goede bruin-lederen band. Talrijke gravures w.o. uitvouwbare detailweergaven van Sint-Rombouts te Mechelen, Sint-Pieter te Leuven en Sint-Gudula te Brussel. Zeer goede staat.

    “Historia sacra et profana archepiscopatus mechliniensis”. 1 volume in-folio. Ed. Christaan van Lom, Den Haag 1725. Bonne couverture en cuir brun. Nombreuses gravures dont dépliants de Saint-Rombaud de Malines, Saint-Pierre de Louvain et Sainte-Gudule de Bruxelles. Très bon état.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 oktober 2017

De veiling is volledig: 845 loten. De catalogus is beschikbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina.

24 October 2017 19:00
25 October 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More