Other lots by Val St. Lambert
-
#44Val St. Lambert
Een geslepen kristallen bonbonnière, rood in de massa.
Une bonbonnière en cristal taillé, rouge dans la masse.No longer availableDim. h 11 cmEstimate: € 40/50 -
#59Val St. Lambert
Een geslepen kristallen vaas, rood in de massa.
Un vase en cristal taillé, rouge dans la masse.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 60/80 -
#338Val St. Lambert
Een lot van vijf rode en vijf groene glazen van geslepen kristal. Eéntje met schilfer.
Lot de cinq verres rouge et cinq verres verts en cristal taillé. Un éclat.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 120/200 -
#367Val St. Lambert
Een vaas van mauve kristal. Jaren ‘50.
Vase en cristal mauve. Années 50.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/40 -
#368Val St. Lambert
Een kristallen lampenvoet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal coloré vert dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#47Val St. Lambert
Een zeshoekige asbak van kleurloos kristal. Gemerkt.
Cendrier hexagonal en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 20/25
Similar lots by type
-
#303
Een lot van drie verschillende siervazen van kleurloos kristal. Allen gemerkt: Daum, Sèvres en Costa Boda.
Un lot de trois vases en cristal incolore. Marques: Daum, Sèvres et Costa Boda.No longer availableDim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 50/80 -
#771
Coupe in halfkristal, paarse kleur.
Une coupe en semi-cristal de couleur mauve.No longer availableDim. L: 43 cm; B:21cm; H: 11 cmEstimate: € 35/40 -
#373
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit twee coupes van kleurloos Duits kristal, een glazen schaal met verzilverde rand en een kleurloos vaasje op voet.
Lot de cristaux et de verres comprenant deux coupes en cristal allemand incolore, une coupe en verre à bordure argentée et un vase incolore sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#358
Een coupe van geslepen kristal, deels mauve gekleurd in de massa.
Coupe en cristal taillé. Partiellement colorée mauve dans la masse.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 30/50 -
#18
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een siervaasje op voet en twee asbakken, waarvan één gemerkt Val St. Lambert.
Lot de cristal incolore comprenant un vase décoratif sur piédouche et deux cendriers dont un marqué Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#318Daum, France
Een kandelaar van kleurloos kristal met twee armen. Gemerkt.
Candélabre en cristal incolore à deux bras. Avec marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#57
Een lot van drie verschillende karaffen van kleurloos kristal. Eén stop beschadigd.
Lot de trois carafes différentes en cristal incolore. Un bouchon accidenté.No longer availableDim. h: 27 - 38 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#182Vic DoomsPeriod: 1912-1994
“Stilleven met uien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux oignons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 260/300 -
#265
Een zilveren broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. Vlaams kruis XIXde eeuws.
Une broche en argent sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct. Croix flamande XIXième siècle.No longer availableDim. 11,99 gEstimate: € 500/600 -
#595
Prosperi FARNIACHII, Praxis et theoricae criminalis, Venetiis, 1609, deel 2. In-folio, perkamenten binding.
Prosperi FARNIACHII, Praxis et theoricae criminalis, Venetiis, 1609, partie 2. In-folio, reliure en parchemin.No longer availableEstimate: € 450/550 -
#668
Een netsuké “Tijger”. Japan, eerste kwart XXste eeuw.
Netsuké “Tigre”. Japon, premier quart du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#448
Een lot boeken met betrekking tot kunst en antiek.
Lot de livres concernant les arts et les antiquités.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#79
“Alpenlandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: A. Corygüt.
“Paysage des Alpes”. Huile sur toile. Porte une signature: A. Corygüt.No longer availableDim. 42 x 51 cmEstimate: € 80/120 -
#476
Een eikenhouten koffer met twee gesculpteerde panelen.
Coffre en chêne à deux panneaux sculptés.No longer availableDim. b: 100 x 53 cmEstimate: € 200/300 -
#781Henri Cassiers
“Red Star Line. Anvers New York”. Chromolitho. Uitgave Les Maîtres de l’Affiche Pl. 228. Drukkerij Chaix. In de plaat gesigneerd en met droogstempel.
“Red Star Line. Anvers New York”. Une chromolithographie. Edition Les Maîtres de l’Affiche Pl 228. Imprimerie Chaix. Signée dans la planche et avec cachet à sec.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#89
Brussels kanten bloemstukje. Ingelijst.
Bouquet de fleurs en dentelle de Bruxelles. Encadré.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#831
J.A. ROGRON, Code d’instructions criminelle, 3ième éd. , Paris, 1839. In-octavo, bruine lederen band.
J.A. ROGRON, Code d’instructions criminelle, 3ième éd. , Paris, 1839. In-octavo, Reliure cuir brun.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#537
Een paar eenden van cloisonné op koper. Chinees werk, begin XXste eeuw. Losse staarten in filigraan (enkele lossen veren).
Paire de canards en cloisonné sur cuivre. Travail chinois, début du XXe siècle. Queues amovibles filigranées (quelques plumes détachées).No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 300/450 -
#775
Code des délits et des peines d’après le procédé d’HERHAN, Paris, 1810. In-12mo, bruine lederen band.
Code des délits et des peines d’après le procédé d’HERHAN, Paris, 1810. In-12mo, reliure en cuir brun.No longer availableEstimate: € 20/30