#81
Een oude wandelstok met zilveren art nouveau handgreep.
#33
#178
#179Delvaux
Een zwart lederen handtas, model ‘Souverain’. In winkeltas van Delvaux.
#491
Afrikaanse wandelstok uit ebbenhout.
#49
Un haut forme et un chapeau melon, dans leurs boîtes d’origine. Le premier par Jules Coopman, et le deuxième par Charhay à Anvers.No longer availableEstimate: € 60/100
#558
Un vase balustre en porcelaine chinoise, décor polychrome de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/100 -
#569
“Damesportret”. Pastel op papier.
#820
Een antieke lage eikenhouten tafel.
#792Ed. Van Goethem
#357
Een polychroom kunststoffen ei. Omstreeks 1930.
#812
Vier stuks roze kristal van Val Saint-Lambert en Bohemen.
#20
Een halssnoer van parels met 18 karaats geel gouden slot.
Un collier de perles à fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#880Val St. Lambert
Een paar kleurloze glastegels. Gemerkt. Jaren ‘50.
#188
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#910
Een voetbankje van kamelenleer en hout.
#270
Une chaîne en or blanc 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 1,35 ct et d’un saphir central de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 21,46 gEstimate: € 800/1000 -
#433
Une paire d’albums de collection de timbres postes, un avec la plupart des timbres Belges, l’autre la plupart Européens.No longer availableEstimate: € 100/120