Similar lots by type
-
#581
Een kamerscherm van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gedreven lederen panden. XIXe eeuw.
Paravent en bois doré de style Louis XVI aux panneau en cuir repoussé. XIXe siècle.No longer availableDim. 160 x 150 cmEstimate: € 200/300 -
#605
Een houten schildersezel, versierd met gebeeldhouwde guirlandes en barokke dolfijnen (één gebarsten).
Chevalet en bois sculpté décoré de guirlandes et de dauphins baroque (une fissure).No longer availableDim. H 210 x B 65 cmEstimate: € 320/360 -
#195
Een antieke eikenhouten keukentafel met een lade onder het blad.
Une table de cuisine en antique en chêne, un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 169 x 76 cmEstimate: € 200/220 -
#612
Een verlengbare eikenhouten tafel met balusterpoten en het blad versierd met parketwerk.
Table en chêne à rallonges. Pied balustres et tablette en parquetterie.No longer availableDim. 130 x 90 cmEstimate: € 200/240 -
#626
Een ronde tafel van mahoniehoutfineer op centrale voet. XIXe eeuw.
Table ronde en placage d’acajou sur tripode central. XIXe siècle.No longer availableDim. 75 x Ø: 105 cmEstimate: € 120/200 -
#826
Een reeks van vijf antieke, rustieke stoelen.
Suite de cinq chaises rustiques.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#595
Een bureau van zwartgelakt hout met imitatieschildpad en verguld bronsbeslag in de stijl van Boulle.
Bureau en bois laqué noir et en imitation d’écaille dans le style de Boulle. Montures en bronze doré.No longer availableDim. 153 x 57 cmEstimate: € 420/480 -
#608
Een commode tombeau van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.
Commode tombeau en bois laqué noir de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs et à tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 220/260 -
#596
Een Louis Philippe klapsecretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou ouvrant à deux portes vers le bas et un tiroir en doucine au dessus de l’abattant. Tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 154 x 105 cmEstimate: € 180/220 -
#615
Een semainier van mahoniehoutfineer in Louis Philippestijl.
Semainier en placage d’acajou de style Louis-Philippe. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 148 x 100 x 46 cmEstimate: € 180/220 -
#614
Een art nouveau tweedeursvitrine met onderaan twee laden.
Vitrine art nouveau ouvrant à deux portes au dessus de deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#235
Een serie van zes Engelse stoelen van mahoniehout, versierd met inlegwerk.
Une série de six chaises anglaises en acajou, décoration incrustée.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#223
Een Napoléon III tafel van zwartgelakt hout met koperen marquetterie op rood schildpadimitatie in de stijl van Boulle. De randen en poten versierd met verguld bronsbeslag. Marquetterie op verschillende plaatsen beschadigd. XIXe eeuw.
Une table en bois laqué noir avec marqueterie rouge sur imitation tortue dans l’esprit Boulle. Les bords et pieds décorés de montures en bronze doré. Marqueterie endommagée à plusieurs endroits. XIXième siècle.No longer availableDim. 130 x 76 cmEstimate: € 400/600 -
#627
Een reeks van zes stoelen met getorste poten en lederen bekleding.
Suite de six chaises de style renaissance aux pieds torsadés et recouvertes de cuir brun.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#606
Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.
Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. D’origine XVIIIe siècle.No longer availableDim. 169 x 154 x 63 cmEstimate: € 300/500 -
#185
Een notenhouten tweedeurs garderobe in Louis Philippestijl.
Une garde-robe à deux portes en noyer, style Louis Philippe.No longer availableDim. 205 x 110 cmEstimate: € 200/300 -
#245
Een notenhouten bijzettafeltje met één lade. Engeland, XIXde eeuw.
Une petite table en noyer avec un tiroir. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. 85 x 58 cmEstimate: € 100/120 -
#623
Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden. Engeland, omstreeks 1800.
Commode Georgian en chêne ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs. Angleterre, vers 1800.No longer availableDim. 104 x 97 x 53 cmEstimate: € 200/240 -
#602
Een Georgian linenpress van mahoniehoutfineer met gebogen front, versierd met inlegwerk. Onderaan twee grote en twee kleine laden. Engeland, eind XVIIIe eeuw.
Presse à linge en placage d’acajou d’époque Georgian au front galbé et incrusté. Le bas à deux grands et deux petits tiroirs. Angleterre, vers 1800.No longer availableDim. 192 x 111 x 48 cmEstimate: € 250/350 -
#622Vincent Sheppard
Een reeks van vier rieten armstoelen uit de ‘Lloyd Loom collection’.
Suite de quatre chaises en osier de la série “Lloyd Loom collection”.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#609
Een commode tombeau van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.
Commode tombeau en bois laqué noir de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs et à tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 220/260 -
#599
Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.
Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.No longer availableDim. 124 x 169 x 50 cmEstimate: € 400/500 -
#588
Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300/500 -
#175
Een serie van zes sobere eikenhouten stoelen.
Une série de six chaises en chêne, sobre”.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#499Jean Fossé
“Danseres”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1937.
“Danseuse”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1937.No longer availableDim. 37 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#607
Belgische postzegels in zes verschillende albums. 1. 1849-1964. Goed gevuld met veel speciale vellen en o.m. een postfrisse Orval 1933, een Gehelmde Albert I van 2 frank enz. enz. 2. 1965-1991, postfris. 3. Congo Vrijstraat, Belgisch Congo, Bezet Duits Oost-Afrika, Ruanda-Urundi. 4. Taks, Expres, Spoorwegen, Telegrafie. 5. Recente zegels en vellen. 6. Vellen en reeksen w.o. Belgica 1972, Themabelga 1975, Luchtpost e.a.
Timbres postes belges dans six albums. 1. 1849-1964. Bien remplis avec beaucoup de feuilles spéciales et e.a. Orval 1933 non oblitéré, un Albert I casqué de 2 F. etc. etc. 2. 1965-1991, non oblitérés. 3. Congo Etat Indépendant, Congo Belge, Afrique Orientales Allemande Occupée, Ruanda-Urundi. 4. Taxes, Express, Chemin de Fer, Télégraphie. 5. Timbres et feuilles récents. 6. Feuilles et séries dont Belgica 1972, Themabelga 1975, Poste aérienne e.a.No longer availableEstimate: € 1000/1500 -
#56
Een achthoekige bijzettafel van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl met vier poten in kruisverbinding.
Une table octogonale en chêne sculpté, style Renaissance, a quatre pieds en croix.No longer availableDim. h: 73 cm Ø: 84 cmEstimate: € 200/240 -
#540Swarovski
“De leeuw”. Een kristallen object uit de reeks “Inspiratie Afrika” naar ontwerp van Adi Stocker. Jaarlijks item 1995. In originele verpakking en met display. We voegen er een plaquette met opschrift “Inspiratie Afrika 1993 - 1995” aan toe.
“Le Lion”. Objet en cristal de la série “Inspiration Afrique” d’après un modèle de Adi Stocker. Edition annuelle 1995. Dan la boîte d’origine et avec display. Nous ajoutons une plaquette avec inscription “Inspiratie Afrika 1993-1995”.No longer availableDim. l: 12,5 cmEstimate: € 80/120 -
#417
Een werktafeltje van mahoniehoutfineer met een spiegel in het klapblad en met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Une table à ouvrage en bois de placage acajou avec un miroir dans la tablette rabattable et tiroir en dessous. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 53 cmEstimate: € 80/120 -
#525Swarovski
Een lotje muziekinstrumenten van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een vleugelpiano met krukje, een harp, een mandoline en een saxofoon. De twee laatsten met metalen staandertje.
Petit lot d’instruments de musique en cristal taillé incolore comprenant un piano à queue avec tabouret, une harpe, une mandoline et un saxophone. Ces deux derniers avec support en métal.No longer availableDim. h: 7 - 11 cmEstimate: € 170/230 -
#57Willy Vandersteen
“Suske en Wiske: De vliegende aap”. Eerste druk, 1948. Compleet, maar in gelezen staat en met losse kaft.
”Suske & Wiske: De vliegende aap”. Première édition, 1948. Complet mais très usé et avec couverture détachée.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#629
“Fruitstillevens”. Olieverf op paneel. Een paar schilderijen. Draagt een handtekening: Bernard.
“Natures mortes aux fruits”. Huile sur panneau. Paire de tableaux. Portent une signature: Bernard.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 120/180 -
#219Leo Van Droogenbroeck
“Zuiders stadje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Met inscriptie achteraan: “Les Toits “Eze” Alpes Maritimes Léo Van Droogenbroeck 1951”.
”Ville du Sud”. Huile sur panneau. Signé. Inscription à l’arrière: “les toits “Eze” Alpes Maritimes Léo Van Droogenbroeck 1951””.No longer availableDim. 61 x 80 cmEstimate: € 150/250 -
#753B.F.K.
Een jardinière van kobaltblauw porselein met een handgeschilderd bloemendecor met messingen montuur en voet. Onderaan gemerkt.
Jardinière en porcelaine bleue cobalt à décor de fleurs peint à la main. Monture et base en laiton. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#667
Balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van personages.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 200/300 -
#406
Een ovaal dienblad van mahoniehoutfineer met een ingelegde schelp van fruithout. Op staander. Engeland, XIXe eeuw.
Un plateau ovale en bois de placage acajou avec une coquille incrustée en bois fruitier. Sur Pied. Angleterre, XIXième siècle.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 180/200