Other lots in this auction
-
#626
Twee handgeknoopte Oosterse tapijtjes.
Deux tapis d'Orient noués à la main.No longer availableDim. 146 x 102 & 255 x 65 cmEstimate: € 35 / 60 -
#555
Een 18 K witgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 6,48 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 6,48 ct.No longer availableDim. 17,70 gEstimate: € 3300 / 3500 -
#502J. Sorolla
“Dames op het strand. Een emailschildering in twee hoogtes. Beschadiging aan één van de gezichten.
Dames sur la plage. Une peinture sur émail en deux hauteurs. Dommage sur l'un des visages.No longer availableDim. 36 x 38 cmEstimate: € 200 / 250 -
#143Cartier, France
Een wit lederen handtas met lange schouderriem, model Marcello.
Un sac à main en cuir blanc à longue bandoulière, modèle Marcello.No longer availableDim. 23 x 43 cmEstimate: € 400 / 450 -
#198
“Danseresje van 14 jaar”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Edgar Degas.
Danseuse de 14 ans. Une statue en bronze à patine bicolore d'après une oeuvre d'Edgar Degas.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 1600 / 1800 -
#45
Een 18 K geelgouden broche bezet met kleine robijntjes en vijf parels.
Une broche en or jaune 18 carats sertie de petits rubis et de cinq perles.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 350 / 450 -
#239E. Gerinckx
“Landschap met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage avec fermes”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#138
“Jongen met schelp”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een werk van Jean-Baptist Carpeaux.
Garçon au coquillage. Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après une oeuvre de Jean-Baptiste Carpeaux.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200 / 300 -
#167
Ivoren slagtand. 4,65 kg. 124 cm buitenlengte. Met citescertificaat.
Défense en ivoire. 4,65 kg. Longueur extérieure 124 cm. Avec certificat cites.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#697
Een clown en een asbak van Muranoglas.
Un clown et un cendrier en verre de Murano.No longer availableDim. h: 6 & 22 cmEstimate: € 40 / 45 -
#232Verheijen
“Bosbouwers”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. Restauratie.
Forestiers. Huile sur toile marouflée. Signée. Restauration.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#21
Een lampje van kobaltblauw porselein met messingen montuur in de stijl van het Sèvresporselein.
Une lampe en porcelaine bleu cobalt avec une monture en laiton dans le style de la porcelaine de Sèvres.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 20 / 30