Other lots in this auction
-
#661
Een gebeeldhouwd houten beeld van een biddende man. Laos.
Une statue en bois sculpté représentant un homme priant. Laos.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#203
“Panoramisch landschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd DVH. Vlaamse School, XVIIde eeuw. Herdoekt.
”Paysage panoramique”. Huile sur toile. Monogramme DVH. Ecole flamande, XVIIème siècle. Retoilée.No longer availableDim. 72 x 112 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#821
Een paar balustervazen van cloisonné op koper. Chinees werk. Enkele letsels.
Paire de vases balustres en cloisonné sur cuivre. Travail chinois. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. H. 31,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#169Emmanuel Mané Katz
“Bloemen”. Aquarel. Gesigneerd.
”Fleurs”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#708
Een schotel van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen en pioenen.
Un plat en porcelaine de Chine à décor polychrome de pivoines et élises.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#555
Een koperen luchter met zes armen en kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre à six bras et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#529
Een paar hoornvazen van Brussels porselein met bladeren in hoogreliëf, versierd met vergulde motieven en een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw. Eén met kleine schilfer.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles avec des feuilles en haut relief décorées de motifs dorés et un décor floral peint à la main. XIXième siècle. Une corne avec un éclat.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#344
“Portret van een burgervrouw”. Gouache op papier. Onduidelijk gesigneerd. Gedateerd 1867.
”Portrait d’une femme”. Gouache sur papier. Signature illisible. Daté 1867.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#190
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten in hartvorm met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale calcedoon cabochon van ± 14 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants en forme de coeur ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’un cabochon de calcédoine central de ± 14 ct.No longer availableDim. 10,90 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#277
Twee lichtreclames, waarbij één van Tongerlo en één van Loburg met klok.
Deux luminaires publicitaires, dont un de Tongerlo et un de Loburg avec une horloge.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#771
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van draken.
Un vase chinois en porcelaine, décor de dragons.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 65 / 80 -
#897Val St. Lambert
Een lot van 10 geslepen gekleurde kristallen glazen. In een reeks van 7 en 3 andere.
Un lot de dix verres en cristal taillé. Une série de 7 verres et 3 autres verres.No longer availableEstimate: € 50 / 80