Other lots in this auction
-
#782
“Vlakken”. Moderne compositie.
”Surfaces”. une composition moderne.No longer availableDim. 48 x 57 cmEstimate: € 80 / 100 -
#165
Een pear shape diamant van 0,66 ct. Met certificaat. Color D. SI1.
Diamant en forme de poire pesant 0,66 ct. Couleur D. SI1. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 1100 / 1200 -
#375
Een 18 karaats wit gouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale turkoois van ± 10 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’une turquoise centrale de ± 10 ct.No longer availableDim. 6,84 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#635
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 460 / 500 -
#228
Een Romeins misboek in met goud versierde lederen band met verzilverde sloten. Uitgegeven bij Plantin. Antwerpen, 1773. In zeer goede staat.
Un missel romain à reliure en cuir doré et fermoirs argentés. Ed. Plantin. Anvers, 1773. En excellent état.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#792
“Preussische Kavalerie” en “Chasseurs de la Garde Impériale”. Een paar handgekleurde prenten.
”Cavalerie de Prusse” et “Chausseurs de la Garde Impériale”. Une paire d’estampes, mise en couleurs fait main.No longer availableDim. 42 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#483
Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un vase en faïence persane, décor polychrome floral. Restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#612
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Paul Permeke.
”Paysage de bruyères”. Huile sur toile. Porte une signature: Paul Permeke.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 200 / 300 -
#303
Een cavaleriesabel met vernikkelde schede. Omstreeks 1900.
Un sabre de cavalerie à fourreau en nickel. +- 1900.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#537
“Man met leeuw”. Een beeld van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
”Homme et lion”. Une statue en pierre de lard sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#144
“Portret van Jean Corneille Van Reuzel en Marie Isabelle Van Mieghem”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw. Beide herdoekt.
”Portrait de Jean Corneille Van Reuzel et de Marie Isabelle Van Mieghem”. Huile sur toile. XVIIIème siècle. Tout deux retoilées.No longer availableDim. 70 x 58 cmEstimate: € 400 / 600 -
#293
Een kort zwaard met schede van leder en geel koper.
Une épée courte et fourreau en cuir et cuivre jaune.No longer availableEstimate: € 100 / 180