Other lots in this auction
-
#864
Vier diverse Oosterse metalen beeldjes.
Quatre statues d’Orient en métal.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#58
Een pop met porseleinen hoofd, handen en benen. Gemerkt SFC en nr 98020B.
Une poupée à la tête, mains et jambes en porcelaine. Marque SFC et numérotée 98020B.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#79Bruynseels
“Straatzicht met begijnen en een wandelend koppel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la rue, deux béguines et un couple qui se promènent”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 40/60 -
#632Stefan Annerel
“Onderwaterlandschappen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘93 op de verso.
Paysage sous-marin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘93 au dos.No longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 100/120 -
#356
Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. 150 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#257
Kleerborstel deels met geel email versierd, deels van massief zilver. Keuren van Birmingham, datumletter F voor 1930.
Console et ciel, ainsi que deux couronnes de statues religieuses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#771
Een lot van tien tinnen klepkannen.
Un lot de dix verseuses à couvercle en étain.No longer availableDim. h: 11 - 26 cmEstimate: € 60/100 -
#601
“Oude wijze op ezel”. Een groep van cloisonné. Japans werk, omstreeks 1900.
”Sage sur un âne”. Un groupe en cloisonné. Travail japonais, +- 1900.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 460/500 -
#757Baccarat
Een drageoir en een vaas van geslepen kleurloos kristal met messingen voetjes.
Un drageoir et un vase en cristal incolore taillé au pieds en laiton.No longer availableDim. h: 18 & 32 cmEstimate: € 35/45 -
#502Ivo Steens
“Twee personages”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
”Deux personnages”. Techniques mixtes. Signée.No longer availableDim. 62 x 44 cmEstimate: € 60/100 -
#641
Een Inro-doosje van zwartgelakt bamboe, versierd met een pauwendecor van rode lak en een knoop met een reliëfdecor van bleoemen. Japan, begin XXe eeuw.
Une boîte Inro en bambou laqué noir, décoration de paons en laque rouge et un bouton au décor relief de fleurs. japon, début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#158
“Oosterse jongedames”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Strasser. Met een handversierde lijst.
”Jeunes dames orientales”. Huile sur panneau. Porte la signature: Strasser. Encadrement décoration fait main.No longer availableDim. 48,5 x 29,5 cmEstimate: € 600/800