#152Frans De BruynPeriod: 1867-1943“Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#581RAMEen set van 3 borden met zichten uit Kortrijk, Delfts Blauw, Plateelbakker RAM.
#99Marcel Opdebeeck“Kerkstraatje te Lier”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘72. Verso getiteld.
#364“Abstract wezen.” Sculptuur, herstelde poot. Draagt handtekening achteraan.
"Abstract creature." Sculpture, restored leg. Bears signature on the back.No longer availableDim. 28 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#124Henriette Coffez“Klaprozen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Poppies". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 100 x 120cmEstimate: € 300 / 400 -
#548Een lot van 3 opaalglazen vazen, handbeschilderd met floraal tafereel, waarvan 1 Victoriaans rooskleurig met kristallen hangers versierd.
A lot of 3 opaline vases, hand-painted with floral scene, including 1 Victorian rose-colored one decorated with crystal pendants.No longer availableDim. H; 23-26 cmEstimate: € 75 / 125 -
#25Een oude ovalen tafelspiegel op voet met een kammenbakje.
#357Een Chinese handbeschilderde terrine in 3 delen.
#97Een set verguld bronzen chenets in Lodewijk XVI stijl.
A set of gilt bronze chenets in the Louis XVI style.No longer availableDim. 40cmEstimate: € 150 / 250 -
#523Rutger RosierEen gesculpteerd eikenhouten beeld van een dame, gesigneerd Rutger Rosier en gedateerd 1909.
An oak wood sculpted statue of a lady, signed Rutger Rosier and dated 1909.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 80 / 120