#416Een set van 2 oude Chinees houten bureautjes, elk met 2 laden.
#431Een polychroom masker. Afrikaans werk.
#152Frans De BruynPeriod: 1867-1943“Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#489Een moderne schildersezel in beukenhout.
#262Alfred Van NestePeriod: 1874-1969“Gezicht op de Onze-Lieve-Vrouwekerk te Brugge”. Een aquatint op papier. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 216/850.
"View of the Church of Our Lady in Bruges". An aquatint on paper. Signed and numbered 216/850 outside of the plate.No longer availableDim. 32,5 x 28cmEstimate: € 50 / 75 -
#20Een 18 kt geelgouden kruisvormige hanger bezet met een cabochon.
An 18kt yellow gold cross-shaped pendant set with a cabochon.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 230 / 280 -
#245Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas. Onderaan gemerkt.
A cut crystal Val Saint Lambert vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. 25 x Ø15,5cmEstimate: € 100 / 150 -
#318Een set van 2 bronzen kandelaars, rijkelijk versierd met oa. guirlandes.
A set of 2 bronze candlesticks, lavishly decorated with, among others, garlands.No longer availableDim. h 26Estimate: € 40 / 60 -
#121Een opgezette murene, taxidermie, begin 20e eeuw.
A set of 8 engravings of Forts in French Flanders in the 18th century.No longer availableDim. 26 x 36 cm (kader)Estimate: € 80 / 120