Other lots in this auction
-
#48Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met rood in de massa.
A cut crystal vase with red in the glass.No longer availableDim. 15cmEstimate: € 80 / 100 -
#245Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas. Onderaan gemerkt.
A cut crystal Val Saint Lambert vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. 25 x Ø15,5cmEstimate: € 100 / 150 -
#535SatsumaEen polychroom Japans porseleinen Satsuma theeservies, 24-delig, bestaande uit 10 kopjes en schoteltjes, theepot, melkkan, suikerpot en dienblad. Eind 19e eeuws.
A polychrome Japanese porcelain Satsuma tea set, consisting of 24 pieces, including 10 cups and saucers, teapot, milk jug, sugar pot, and tray. Late 19th century.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#514“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op board.
"Port View." A painting, oil on board.No longer availableDim. 32 x 42cmEstimate: € 60 / 80 -
#345Een lot van 30 kristallen glazen van Val Saint Lambert, 23 wijnglazen en 7 champagnefluiten.
A lot of 30 crystal glasses by Val Saint Lambert, including 23 wine glasses and 7 champagne flutes.No longer availableDim. h 12.5 x Ø 8.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#346Een vierkante Chinese massief houten salontafel.
A square Chinese solid wood coffee table.No longer availableDim. 46 x 63 x 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#150ChopardEen 18 kt geelgouden dameshorloge bezet met Happy Diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en lederen polsband. Genummerd en met certificaat.
An 18 kt yellow gold ladies' watch set with Happy Diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. and a leather strap. Numbered and with certificate.No longer availableDim. bruto: 43,60 gEstimate: € 3600 / 4000 -
#244‘Aanbidding door de koningen’, een gravure naar P.P. Rubens, Lucas Vostermans sculp. et excud.
"Adoration of the Kings", an engraving after P.P. Rubens, Lucas Vostermans sculpt. et excud.No longer availableDim. h 56 x b 72 cmEstimate: € 40 / 60 -
#550Een paar 14 kt geelgouden manchetknopen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
A pair of 14 kt yellow gold cufflinks set with diamonds totaling approximately 0.10 ct. and rubies totaling approximately 1.20 ct.No longer availableDim. 6,85 gEstimate: € 850 / 950 -
#280Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,31 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.31 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 400 / 500 -
#546Een 19e eeuwse massief eikenhouten koffer met gesculpteerde details.
A 19th-century solid oak trunk with sculpted details.No longer availableDim. 67 x 126 x 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#120Een 18 kt geelgouden ring bezet met een parel.
An 18 kt yellow gold ring set with a pearl.No longer availableDim. 4,67 gEstimate: € 250 / 300

