#62“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#569Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
#35Een vintage paspop op 3-potig metalen staander.
#43Lladro‘Garden Classic, een Lladro beeld, modelnummer 7617 in originele verpakking.
"Garden Classic, a Lladro figurine, model number 7617 in original packaging."No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#493Een houten gesculpteerd Boeddhabeeld.
#212Theo VerstrekenPeriod: 1882 - 1961“Vlaams Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Flemish Winter Landscape". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 38 x 47,5cmEstimate: € 100 / 120 -
#555“Aquarelle Chinoise”. Een aquarel op papier met Oosters tafereel.
#156Een acajou vitrinekast in 2 delen met 4 deuren en 1 lade.
#69‘Boerderijdieren te velde’, olieverf op paneel in vergulde kader met 2 geitjes en 2 kippen, niet gesigneerd.
#260Een 18 kt witgouden ring met een centrale briljant van 0,60 ct. IP1, en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct.
An 18 kt white gold ring with a central brilliant cut diamond of 0.60 ct, IP1, and adorned with diamonds with a total weight of 0.48 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 550 / 600 -
#416Een set van 2 oude Chinees houten bureautjes, elk met 2 laden.
#379Luc Heirbaut“Droombeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Dream image". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 130 / 180