#33Lladro‘My Buddy’, een Lladro beeld, modelnummer 7609 in originele verpakking.
'My Buddy', a Lladro figurine, model number 7609 in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#514“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op board.
#128P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#521Een helmmasker met leder, vacht en parels versierd. Bakuba, Kongo.
#471Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.
#254‘Woonwagenbewoners’, een houtskooltekening op papier, linksonder gesigneerd en gedateerd 1963.
#393Een masker van gesculpteerd hout met vlechtwerk. Bamum, Kameroen.
#62“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#427Een polychroom vogelmasker. Ivoorkust.
A polychrome bird mask. Ivory Coast.No longer availableDim. 34 x 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#172“Maria”. Een reliëf paneel uit gips.
"Maria". A relief panel made of plaster.No longer availableDim. 70 x 53cmEstimate: € 50 / 75