#493Een houten gesculpteerd Boeddhabeeld.
#306Een opvouwbare vintage brancard met aluminium frame en houten handvaten.
#56Een massief eiken koffer met ijzeren beslag.
#410Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct. en drie in markies geslepen robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.45 ct. and three marquise-cut rubies with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 700 / 800 -
#207Roger GuerinPeriod: 1896-1954Een meerkleurige vaas uit geglazuurd grès flammé steengoed.
#488Een eikenhouten schildersezel in rustieke uitvoering.
An oak easel in a rustic design.No longer availableDim. h 180 cmEstimate: € 100 / 150 -
#441Een gebeeldhouwd houten masker. Tchokwe.
#478Een bronzen groep muzikanten. Senegal.
#274Dielens (?)“Stilleven met Bloemenvaas.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#597Een grote kleurloze glazen vaas.
#145Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers, de achterkant 18 karaats geelgoud, bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Two different 19th century silver pendants with the back 18ct gold, set with old-cut diamonds, with a combined weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 6,14 gEstimate: € 550 / 650