#371Een grote Chinese vaas met een decor van bloemen op een houten sokkeltje.
A large Chinese vase with a floral decoration on a wooden base.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#302Een lot van 3 porseleinen beeldjes van engeltjes, ‘garniture florale’, waarvan 1 beschadigd.
#590Rodania swissEen 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband.
#24Een lot van 4 miniatuur schilderijtjes, 3 van een dame en 1 van een koppel.
#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#387Wilhelm KralikEen Art-nouveau vaas in glaspasta, Wilhelm Kralik & Sohne voor Loetz.
An Art Nouveau glass paste vase, Wilhelm Kralik & Sohne for Loetz.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 150 / 200 -
#481Een houten beeld van een vrouw. Kongo.
#510Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 650 / 750 -
#546Een 19e eeuwse massief eikenhouten koffer met gesculpteerde details.
#119“Jezus & Maria”. Een print op doek.
#232Een lot van 2 maritieme miniatuurtjes in vergulde kader, olieverf op paneel, beide dragen links onder het monogram WS.
2 maritime miniatures in a gilded frame, oil on panel, both bear the monogram WS in the lower left corner.No longer availableDim. h 11 x b 10 cmEstimate: € 80 / 120