Similar lots by type
-
#725Een salongarnituur van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl, bestaande uit en zitbank, vier stoelen, een armstoel en een bijzetmeubeltje met een lade en een marmeren blad.
Garniture de salon en bois patiné blanc de style Louis XVI comprenant d’un canapé, quatre chaises, un fauteuil et un meuble d’appoint à un tiroir et à tablette en marbre.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#797Een mahoniehouten boekenrekje in twee niveaus. Op wieltjes.
Etagère à livres en acajou à deux niveaux. Sur roulettes.No longer availableDim. h:70 cm.Estimate: € 40 / 60 -
#643Een commode in Lodewijk XVI-stijl van gefineerd hout met drie laden, versierd met inlegwerk en een marmeren blad. XIXe eeuw.
Commode de style Louis XVI en bois de placage à trois tiroirs, avec incrustations et tablette en marbre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 300 / 500 -
#25Twee stoelen van witgepatineerd hout met beige stoffen bekleding.
Deux chaises en bois laqué blanc recouvert de tissu beige.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#638Een Chinees kastje van gelakt hout met twee deuren onder een lade, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.
Petite armoire chinoise en bois laqué ouvrant à deux portes en dessous d’un tiroir. Décor de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. b: 61 cmEstimate: € 50 / 80 -
#788Een bijzettafeltje van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl.
Table d’appoint en noyer sculpté de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#445Een bonheur du jour van gefineerd hout. Het klapblad versierd met bloemenmarqueterie. XIXde eeuw.
Bonheur du jour en bois de placage. L’abattant décoré de marqueterie florale. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#777Twee fauteuils en cabriolet in Lodewijk XV-stijl van beige en goudgepatineerd hout, bekleed met tapisserie.
Deux fauteuils et un cabriolet de style Louis XV en bois beige et doré, recouverts de tapisserie.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 75 / 100 -
#435ArkanaVier vintage, zogenaamde ‘Tulip chairs’ van wit kunststof naar ontwerp van Eero Saarinen met een bruin stoffen bekleding. Omstreeks 1970. Gemerkt. We voegen er een verlengbare witte tafel op centrale poot aan toe.
Quatre Tulip Chairs en plastique blanc par Eero Saarinen. Siège recouvert de tissu brun. Vers 1970. Nous ajoutons une table ronde à rallonges sur pied central dans le même styleNo longer availableEstimate: € 350 / 550 -
#665Een klein notenhouten kaptafeltje in Lodewijk XVI-stijl met een marmeren blad en vier gecanneleerde poten in H-verbinding. We voegen er een eikenhouten art deco stoel met gecanneerde zit aan toe.
Petite coiffeuse en noyer de style Louis XVI à tablette en marbre et à quatre pieds cannelés à entretoise en H. Nous ajoutons une chaise art déco à siège cannée.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#420Een wandconsole van verguld hout en plaaster in Lodewijk XIV-stijl met een marmeren blad en bijbehorende spiegel.
Console murale en bois doré et plâtre de style Louis XIV. Tablette en marbre et miroir assorti.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 180 / 200 -
#676Een partiturenmeubeltje met vier niveaus in Napoleon III-stijl.
Meuble à partitions à quatre niveaux. Napoléon III.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 100 / 120 -
#781Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#793Een houten bijzetmeubeltje met twee laden in Régencestijl.
Meuble d’appoint ouvrant à deux tiroirs de style Régence.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#755Een bridgetafeltje met sober inlegwerk en een geparketteerde klapblaadjes.
Table à bridge incrustée et parquettée.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#197Een eikenhouten hangvitrine. Omstreeks 1750.
Vitrine à suspendre en chêne. Vers 1750.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 130 / 150 -
#760Zes stoelen van gesculpteerd hout in Lodewijk XVI-stijl met imitatielederen bekleding.
Six chaises en bois sculpté de style Louis XVI recouvertes de simili.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#794Een klein bijzetmeubeltje met gedraaide poten, een dwarsverbinding en een roze marmeren blaadje. Lade ontbreekt.
Petit meuble d’appoint aux pieds tournés à entretoise et à tablette en marbre rose. Le tiroir manque.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 30 / 50 -
#765Een kleine pembroketable met twee laden in Victoriaanse stijl. Schade aan het fineer.
Petite table Pembroke à deux tiroirs. Placage endommagé. Angleterre, époque Victoria.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#196Vier stoelen van gesculpteerd eikenhout in Renaissancestijl. We voegen er twee stoelen in dezelfde stijl met afwijkende bekleding aan toe.
Quatre chaises en chêne sculpté de style renaissance. Nous ajoutons deux chaises du même style mais recouvertes différemment.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#795Een hangvitrine van gefineerd hout.
Vitrine à suspendre en bois de placage.No longer availableDim. b: 68 cmEstimate: € 60 / 100 -
#730Zes stoelen van witgepatineerd hout.
Six chaises patinées blanches.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 50 / 70 -
#785Een hangvitrine van gesculpteerd eikenhout met twee zuilen op de hoekstijlen, een lade en bekroond met een schelpmotief.
Vitrine à suspendre en chêne sculpté ornée de deux colonnettes sur les coins, ouvrant à un tiroir et surmontée d’une coquille.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80 / 100 -
#715Een dubbelzijdig bureau van mahoniehout. Het blad bekleed met vachette. XIXe eeuw.
Bureau à double face en acajou. Tablette recouverte de vachette. XIXe siècle.No longer availableDim. 120 x 150 cmEstimate: € 300 / 400
Other lots in this auction
-
#379Jan Van PuyenbroeckPeriod: 1887-1972“Zelfportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Autoportrait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#708Een geestelijk bruidegomsbeeld “Blolo Bian”. Baule, Ivoorkust.
Statuette de jeune marié Biolo Bian. Baule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 52,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#512KunichikaEen paar ingekleurde Japanse prenten. Beiden gesigneerd. Tweede helft XIXe eeuw.
Paire d’estampes japonaises en couleurs. Les deux signées. Deuxième moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 22 cmEstimate: € 100 / 160 -
#418Een buikvaas van Chinees famille-jauneporselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Zwaar beschadigd bovenaan.
Vase pansu en porcelaine famille jaune décoré de fleurs. Travail chinois. Marque sous la base. Col cassé.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#119“Zigeunerin met vogeltje.” Olieverf op paneel.
“L’oiseau apprivoisé”. Huile sur panneau. D’après Jan Portielje.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#307Een aardewerken vaasje met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk Schots.
Petit vase en faïence à décor polychrome de fleurs sur fond jaune clair. Avec marque, probablement écossais.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#391Val St. LambertVier kandelaars van deels gesatineerd glas, versierd met vogels in reliëf in de voet. Kleine beschadiging bij één.
Quatre candélabres en verre partiellement satiné et décoré d’oiseaux en relief. Un petit dégât.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#392Een klein bijzetstoeltje van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Petite chaise volante en noyer sculpté de style Louis XV, recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#362Isidore Opsomer“Begijnhofkerk in de sneeuw”. Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Béguinage sous la neige”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 68 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#354Een ovale spiegel in een vierkant kader van verguld hout.
Miroir ovale dans un cadre carré en bois doré.No longer availableDim. 71 x 63 cmEstimate: € 30 / 50 -
#317Een kruisbeeld van zwartgelakt en gepolychromeerd hout in schildpadimitatie met een Corpus Christi van gesculpteerd ivoor. XIXe eeuw.
Crucifix en bois noirci et polychromé imitant l’écaille. Corpus en ivoire. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200 / 24à -
#128Een oude Oosterse helm van rood koper.
casque oriental ancien en couvre rouge.No longer availableEstimate: € 80 / 120

