#307
Een koperen granaat van een Leopard-tank.
#682
Een balkvormig tuinornament van deels gepolijst graniet.
#645
Een eikenhouten wandconsole met twee laden.
#109
“Nachtelijk molenlandschap”. Olieverf op paneel. Draagt monogram ‘S.P. 1835’.
“Paysage nocturne avec moulin”. Huile sur panneau. Porte monogramme S.P. et 1835.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 100 / 140 -
#790
Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
#281Hermes, Paris
#706
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#632
Een ronde bronzen hanglantaarn.
#402
Vijf kopjes en vier schoteltjes van Brussels porselein.
#580
Een eikenhouten eendeurskast.
#626
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#112Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en été”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 79 cmEstimate: € 100 / 120