Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinees porseleinen balustervaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.
Een Chinees porseleinen balustervaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.
Een Chinees porseleinen balustervaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.

Een Chinees porseleinen balustervaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.

Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore. Marqué en bas.
Dim. h: 62 cm
SKU: 2408210508.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 25 August 2021 19:00
Catalogue #508
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #679
    Royal Copenhagen

    Drie beeldjes van meerkleurig Deens porselein, bestaande uit twee beertjes en een haasje. Allen gemerkt onderaan.

    Trois figurines en porcelaine danoise multicolore, composées de deux ours et d'un lièvre. Toutes marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 5 & 9,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #558

    Een Tibetaans bronzen beeldje in twee delen met voorstelling van Boeddha op een fabeldier.

    Une statue en bronze tibétaine en deux parties représentant Bouddha sur une bête mythique.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 320 / 340
  • #675

    “Moo Zoo”; “The Moozart moment”; “Americaow the beautiful” & “Moocho amor”. Vier koeien uit de reeks ‘Cow Parade’ naar het gelijknamige kunstproject. Drie porseleinen en één van kunststof.

    Moo Zoo; Le moment Moozart; Americaow the beautiful & Moocho amor. Quatre vaches de la série Cow Parade d'après le projet artistique du même nom. Trois porcelaines et un plastique .
    No longer available
    Dim. 11,5 x 16 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #538

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en vogels.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #6

    Een lot van zes diertjes van polychroom porselein, merken van o.a. Goebel, Beswick en Sylvia.

    Un lot de six animaux en porcelaine polychrome, marques de Goebel, Beswick et Sylvia, entre autres.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 21 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #709
    Heinrich & Co., Selb

    Een Beiers porseleinen eetservies met vergulde rand, bestaande uit 12 dessertborden, 12 diepe borden en 24 platte borden. Onderaan gemerkt.

    Un service de table en porcelaine bavaroise à bord doré, composé de 12 assiettes à dessert, 12 assiettes creuses et 24 assiettes plates. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #328

    Een reeks van vijf Napoleontische soldaatjes van meerkleurig Parijs’ porselein.

    Un ensemble de cinq soldats napoléoniens en porcelaine parisienne multicolore.
    No longer available
    Dim. h: +/- 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #551

    Een schotel van Chinees porselein met een blauw en wit bloemendecor.

    Un plat en porcelaine de Chine avec un motif floral bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #568

    Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.

    Une paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine avec un motif floral bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #581

    Een Chinees juwelenkastje met messingen monturen en met gesculpteerde jade plaquettes.

    Une boîte à bijoux chinoise avec des cadres en laiton et des plaques de jade sculptées.
    No longer available
    Dim. 28 x 18 x 15 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #181

    Een paar kandelaars van meerkleurig porselein en verguld brons in de vorm van papegaaien. Apocrief gemerkt onderaan.

    Paire de bougeoirs en porcelaine multicolore et bronze doré en forme de perroquets. Marques apocryphes en bas.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #529

    Een Chinees ivoren schaakspel, gebeeldhouwd en gegraveerd naar Qianlong voorbeeld, maar daterend uit het midden van de XXe eeuw. De zestien donkere stukken traditioneel gekleurd met thee, de zestien andere natuurlijk. Een koning meet 16 cm, een pion is 6,5 cm. De pionnen zijn gezeten op diverse dieren. het geheel wordt gepresenteerd in een zwartgelakte houten doos, ingelegd met gegraveerd parelmoer, dat de speelvelden vormt. Met Cites-attest.

    Un jeu d'échecs chinois en ivoire, sculpté et gravé d'après l'exemple de Qianlong, mais datant du milieu du 20e siècle. Les seize pièces sombres traditionnellement colorées au thé, les seize autres naturelles. Un roi mesure 16 cm , un pion fait 6,5 cm. Les pions sont assis sur divers animaux. Le tout est présenté dans un coffret en bois laqué noir, incrusté de nacre gravée, qui forme les terrains de jeu. Avec certificat Cites.
    No longer available
    Dim. 60 x 30,5 x 16 cm (gesloten doos)
    Estimate: € 3500 / 5000
  • #494

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor de dragon bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #497

    “Vrouw met fruitmand”. Een beeld van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Op houten sokkel.

    Femme à la corbeille de fruits. Une sculpture en ivoire finement sculpté et polychrome. Sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm (z.s)
    Estimate: € 350 / 450
  • #518

    “Vrouw met bloemen”. Een zeer fijn gesculpteerd ivoren beeldje op houten voetstuk. Kleine restauratie aan een kwast onderaan. Peking, XXe eeuw.

    Femme aux fleurs. Figurine en ivoire très finement sculptée sur socle en bois. Petite restauration sur un pinceau en bas. Pékin, XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 500 / 550
  • #528

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een decor van feniksen.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor de phénix.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #442

    Een paar Chinese tekeningen op zijde met bloemen, vogels en vlinders.

    Quelques dessins chinois sur soie avec fleurs, oiseaux et papillons.
    No longer available
    Dim. 42 x 29 & 32 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #432

    Een zijdeschildering met een landschap. Gesigneerd.

    Une peinture sur soie avec un paysage. Signée.
    No longer available
    Dim. 36 x 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #468

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en fabeldieren en met handvatten in de vorm van vissen.

    Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et d'animaux favoris et à anses en forme de poisson.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #708

    Een koffie- en theeservies van Frans(?) porselein. Compleet voor elf personen; We voegen er een dekseldoosje van Limogesporselein aan toe.

    Un service à café et thé en porcelaine de France (?). Complet pour onze personnes; nous ajoutons une boîte à couvercle en porcelaine de Limoges.
    No longer available
    Dim. 15 - 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #612

    Een handgeschilderde tangka. Gouache op rijstpapier.

    Un tangka peint à la main. Gouache sur papier de riz.
    No longer available
    Dim. 65 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #710
    RFH Czechoslovakia

    Een uitgebreid porseleinen servies met meerkleurig bloemendecor en verzilverde rand, bestaande uit 35 grote platte borden, 12 kleine platte borden, 10 diepe borden (één met schilfer), 2 terrines, 2 sauskommen, 2 kleine ovale schaaltjes, één grote ovale schaal, twee grote diepe schotels, een gebakschoteltje en een tazza.

    Un service en porcelaine élaboré à décor floral multicolore et bord argenté, composé de 35 grandes assiettes plates, 12 petites assiettes plates, 10 assiettes creuses (une avec flocon), 2 terrines, 2 bols à sauce, 2 petits plats ovales, un grand plat ovale, deux grands plats profonds, un plat de pâtisserie et une tazza.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #548

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine avec un motif floral bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #531

    “Wijze met kind”. Een fijn gesculpteerde ivoren groep. Onderaan gesigneerd. Medio XXste eeuw.

    “Sage avec enfant”. Un groupe en ivoire finement sculpté. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 850 / 1000

Other lots in this auction

  • #322

    Een bronzen scheepsbel.

    Une cloche de navire en bronze.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #4

    Een spiegeltje met vergulde, gebeeldhouwd houten lijst met rococomotief.

    Un petit miroir avec un cadre en bois sculpté doré avec un motif rococo.
    No longer available
    Dim. H. 63cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #168

    Een imposante Napoleon III schouwpendule en twee cassoletten van zwart en roze marmer, versierd met gegraveerde plantendecors en met bronzen leeuwenkopjes met ringen op de flanken. De slinger achter een gegraveerd ruitje. XIXe eeuw.

    Imposante pendule Napoléon III et deux cassolettes en marbre noir et rose, à décor de végétaux gravés et de têtes de lion en bronze avec anneaux sur les flancs. La pendule derrière un losange gravé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #446
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 259 x 322 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #137

    Een paar girandoles van brons en glas met geslepen kristallen pendeloques. Op elektriciteit.

    Une paire de girandoles en bronze et verre avec pendeloques en cristal taillé. Alimentation électrique.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #295

    Een 18 K witgouden armband bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,42 ct.
    No longer available
    Dim. 6,10 g
    Estimate: € 650 / 700
  • #706
    & Tradition

    Een reeks van vier vintage Deense designlampjes van metaal in vier kleuren. Model ‘Flowerpot’, ontwerp van Verner Panton. Gemerkt.

    Un ensemble de quatre lampes vintage en métal design danois en quatre couleurs. Modèle 'Flowerpot', design par Verner Panton. Signé.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #104
    Karel Moers
    Period: 1932 - 2016

    “De oude havenarbeider”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Le vieux docker. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #147

    “Meisje met vaas”. Een gepatineerd vol plaasteren beeld.

    Fille avec vase. Une statue en plâtre patiné plein.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #624

    “Haven”. Een linosnede”. Gesigneerd buiten de plaat.

    Port. Une linogravure. Signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 32 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #324

    Twee art deco vaasjes, waarbij één van Booms glas met een bloemendecor en één van geglazuurd aardewerk van August Mouzin.

    Deux vases art déco, l'un en verre Booms à décor floral et l'autre en faïence émaillée d'Auguste Mouzin.
    No longer available
    Dim. h: 11 & 15 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #374

    “Bloeiende struik”. Een aquarel op papier. Draagt handtekening ‘Boom”.

    Arbuste à fleurs. Une aquarelle sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 21 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More