Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinees porseleinen buikvaas met blauw-wit decor van bloesems, gemonteerd als lampvoet.
Een Chinees porseleinen buikvaas met blauw-wit decor van bloesems, gemonteerd als lampvoet.

Een Chinees porseleinen buikvaas met blauw-wit decor van bloesems, gemonteerd als lampenvoet.

Vase ventru en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs, monté en pied de lampe.
Dim. h: 42 cm
SKU: 2604220617.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 27 April 2022 19:00
Catalogue #617
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #619

    Een Indische gouache op zijde.

    Une gouache indienne sur soie.
    No longer available
    Dim. 77 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #613

    Een paar Satsuma vazen van Japans aardewerk.

    Une paire de vases Satsuma en faïence du Japon
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #405
    Ernst Karstens Keramik
    Period: 1960 - 1970

    Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.

    Un cache-pot en céramique avec pied. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #531

    Een paar liggende Chinese figuren van blauw, rood en wit geglazuurd porselein.

    Une paire de personnages chinois couchés en porcelaine émaillée bleue, rouge et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #5
    Goebel

    “Mutters Liebste”. Een meerkleurig biscuit beeldje uit de reeks van M.I. Hummel. Genummerd 112.

    "Mutters Liebste". Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #627

    Een paar kleine en een grote balustervaas van Nanking met krijgers in het decor.

    Une paire de petits et un grand vase balustre de Nankin à décor de guerriers.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm - 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #498

    Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.

    Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.
    No longer available
    Dim. Ø: 45 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #653

    Een lot Japans aardewerk, bestaande uit twee vaasjes en een ei. We voegen er twee kleine Chinees porseleinen vaasjes met Japans decor aan toe.

    Lot de faïence japonaise, composé de deux vases et d'un oeuf. On y ajoute deux petits vases en porcelaine de Chine à décor japonisant.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #445

    Een Chinees hardhouten plantenstaander met cloisonné blad.

    Un porte-plante chinois en bois dur avec plateau en cloisonné.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm Ø: 43 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #618

    Een balustervaas van Nanking aardewerk, versierd met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Un vase balustre en faïence de Nankin, orné d'un décor de guerriers. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 44,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #215

    Een XIXe eeuws porseleinen mokkaserviesje met verguld en meerkleurig decor, bestaande uit elf kopjes, twaalf ondertasjes, zes borden, een koffiepotje, een melkkan, een suikerpot en een kom. Verschillende oortjes gelijmd.

    Service à moka en porcelaine du XIXe siècle à décor doré et polychrome, comprenant onze tasses, douze soucoupes, six assiettes, une cafetière, un pot à lait, un sucrier et un bol. Différentes anses collées.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #564

    Een gebeeldhouwd tropisch houten beeld met voorstelling van Ganesha.

    Une statue en bois tropical sculpté représentant Ganesha.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #538

    “Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.

    Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #626

    Een lot Brussels porseleinen hoornvaasjes. Tien stuks, waarbij zes telkens een koppel vormen.

    Lot de vases cornets de porcelaine de Bruxelles. Dix pièces dont six forment chaque fois un couple.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #661

    Een klein traditioneel Birmaans snaarinstrument, versierd met twee gesculpteerde vogels en de klankkast beslagen met lood.

    Un petit instrument à cordes traditionnel birman, décoré de deux oiseaux sculptés et de la caisse de résonance constellée de plomb.
    No longer available
    Dim. l: 61 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #513

    Een antieke schouwpendule van Imariporselein met verguld bronzen leeuwenkoppen, vogels rond de wijzerplaat en bovenaan getooid met een griffioen.

    Ancienne pendule de cheminée en porcelaine d'Imari à têtes de lion en bronze doré, oiseaux autour du cadran et surmonté d'un griffon.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #684
    Feltman, Weiden, Bavaria

    Een uitgebreid porseleinen eetservies met Chinees decor. Gemerkt.

    Un vaste service de table en porcelaine à décor chinois. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #317
    Capodimonte

    “Koppel met vogels”. Een paar beeldjes in Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.

    "Couple avec oiseaux". Une paire de figurines en porcelaine italienne. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #443

    Een knielende Thaise Boeddha van zilvergepatineerd hout, versierd met glazen plaatjes in groen, rood en blauw.

    Un Bouddha thaï agenouillé en bois patiné argent, décoré de plaques de verre vert, rouge et bleu.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #483

    Een grote decoratieve schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een draak en een paradijsvogel.

    Grand plat décoratif en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc représentant un dragon et un oiseau de paradis.
    No longer available
    Dim. Ø: 97 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #15
    Lumedart

    “Bacchus”. Een beeldje van Belgisch porselein. Onderaan gemerkt.

    "Bacchus". Une figurine en porcelaine belge. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #671

    Een driedelig koffiestelletje van porselein en verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een suikerpot en een melkpotje.

    Service à café trois pièces en porcelaine et métal argenté composé d'une cafetière, d'un sucrier et d'un pot à lait.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm - 6 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #375

    Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein, waarbij één met blauw-wit decor van een plantenvaas, één met meerkleurig decor van bloemenvazen en het derde met meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Respectievelijk XVIIIe, XIXe en XXe eeuw.

    Lot de trois assiettes en porcelaine de Chine différentes, une à décor bleu et blanc d'un vase végétal, une à décor multicolore de vases fleuris et la troisième à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons. XVIIIème, XIXème et XXème siècle respectivement.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #568

    Twee dekselvaasjes van cloisonné.

    Deux vases à couvercle en cloisonné.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #67

    Een aardewerken dekselvaas met decor van herten. Op voet.

    Vase à couvercle en faïence à décor de cerf. Sur piédouche.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #239

    “Weg naast een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Route à côté d'un ruisseau". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #477

    Een dekselvaas van veelkleurig porselein met een famille rose decor met personages in uitsparingen, omgeven door vogels, vlinders en planten. Dekselknop in de vorm van een Fo-hond. Canton, XIXde eeuw.

    Vase à couvercle en porcelaine multicolore à décor famille rose de personnages en cartouches entourées d'oiseaux, de papillons et de végétaux. Bouton de couvercle en forme de chien de Fo. Canton, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #390

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,41 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,41 ct.
    No longer available
    Dim. 4,95 g
    Estimate: € 700 / 750
  • #673
    Val St Lambert

    Een lot Val Saint-Lambert van meerkleurig kristal as bestaande uit twee vazen en een kaarsenhouder. Gemerkt. Schade aan de rand van één van de twee vazen.

    Lot Val Saint-Lambert en cristal multicolore composé de deux vases et d'un bougeoir. Marqués. Dommages au bord d'un des deux vases.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm - 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #490

    Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central taillé en brillant de +- 0,20 ct et de diamants taillés en brillant d'un poids combiné de +- 0,35 ct.
    No longer available
    Dim. 2,78 g
    Estimate: € 1250 / 1350
  • #342
    Fr. Luyckx

    “Dans” en “’t Bos 1/6” twee houtgravures, waarvan één handgeschilderd met dankbetuiging van de kunstenaar achteraan.

    « Dans » et « 't Bos 1/6 » deux gravures sur bois dont une peinte à la main avec mention de l'artiste au dos.
    No longer available
    Dim. 13,5 x 17,5 cm & 11,5 x 8,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #370

    Een 18 K geelgouden ring bezet met een diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,35 ct.
    No longer available
    Dim. 2,36 g
    Estimate: € 220 / 280
  • #206

    Een verlengbare tafel met tapse poten.

    Une table extensible avec des pieds fuselés.
    No longer available
    Dim. 77 x 220 x 105 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #599
    E. Doorenbos

    “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.

    "Vue village". Huile sur toile. Signée et datée ‘75.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
  • #72
    Thomas Creswick

    “Windsor Castle”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Thomas Creswick.

    Château de Windsor. Peinture à l'huile sur panneau. Attribué à Thomas Creswick.
    No longer available
    Dim. 30 cm x 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #147

    Een leeuwin van gepatineerd brons op voetstuk van marmer en arduin. Tijdperk art deco.

    Une lionne en bronze patiné sur un socle en marbre et pierre bleue. Période Art Déco.
    No longer available
    Dim. l: 55 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More