Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinees porseleinen vaas met famille rose decor.
Een Chinees porseleinen vaas met famille rose decor.
Een Chinees porseleinen vaas met famille rose decor.
Een Chinees porseleinen vaas met famille rose decor.
Een Chinees porseleinen vaas met famille rose decor.

Een Chinees porseleinen vaas met famille rose decor.

A Chinese porcelain vase with famille rose decor.
Dim. h 34 cm
SKU: 1804230403.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #403
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #501

    Een vintage design glazen eettafel, 8-hoekig, met chrome en messing onderstel in gestapelde rechthoek vorm, ‘70. In stijl van Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...

    A vintage design glass dining table on a chrome and brass base forming a stacked rectangle. Genre Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...
    No longer available
    Dim. 73 x 135 x 135 cm
    Estimate: € 750 / 1250
  • #454
    З.Х.

    “Compositie met vrijmetselarijsymbolen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘84.

    "Composition". Huile sur toile. Monogrammé et daté '84.
    No longer available
    Dim. 50 x 61 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #22
    Jules Keppens
    Period: 1910 - 1992

    “Kerk te Vlassenbroek.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Church in Vlassenbroek.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #507
    Harry Sleijser
    Period: 1926-1992

    “Torso”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder. Achteraan gesigneerd en getiteld “Gisela”.

    "Torso". Oil on canvas. Signed lower left. Signed on the back and titled "Gisela".
    No longer available
    Dim. 42 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #49
    Hector Depraet

    “Molen te Oostende”, een schilderij olieverf op paneel, onderaan gesigneerd “H. Depraet”

    “Molen te Oostende”, a painting oil on panel, signed at the bottom “H. Depraet”
    No longer available
    Dim. 23 x 18cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #387

    Een paar bronzen Chinese wierookbranders, driepotig en versierd met foo dog op het deksel.

    A pair of Chinese bronze incense burners, three legged and decorated with foo dog on the lid.
    No longer available
    Dim. 18 x 14cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #226

    Bonheur du jour in Transition stijl, mooie marqueterie met kruismotief. Vergulde bronzen monturen en messingen galerij rond een klein marmeren tablet. Kleine letsels aan het fineer. Einde XIXde eeuw.

    Bonheur du jour in Transition style, beautiful marquetry with cross motif. Gilt bronze mounts and brass gallery around a small marble tablet. Minor damage to the veneer. End of XIXth century.
    No longer available
    Dim. H. 98 x 85 x 50 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #168
    Rotary Club Waregem

    “Jubileum kunstmap - 1970-1980”. Kunstmap uitgave door Rotary Club Waregem bestaande uit diverse litho’s van Bram Bogaert, Roger Raveel, Pol Mara, Atila, Marcel Maeyer, Bengt Lindström, Eugène Dodeigne, Vic Gentils.

    “Jubilee art folder - 1970-1980”. Art folder published by Rotary Club Waregem consisting of various lithographs of Bram Bogaert, Roger Raveel, Pol Mara, Atila, Marcel Maeyer, Bengt Lindström, Eugène Dodeigne, Vic Gentils.
    No longer available
    Dim. 76 x 56 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #412
    Rémy De Pillecijn

    “De Schavuit”. Een schilderij olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Rémy de Pillecijn”.

    "The Scaffold". A painting oil on canvas, signed at the bottom "Rémy de Pillecijn".
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #429
    Jaap Min
    Period: 1914 - 1987

    “Bergense hoeve”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd “Jaap Min”.

    "Bergen farm". A painting, watercolor on paper. Signed on the bottom "Jaap Min".
    No longer available
    Dim. 29 x 47 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #540

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een roze kwarts cabochon van +- 10 ct.

    An 18 carat white gold ring set with brilliants and pink sapphires with a combined weight of +- 1 ct. and a pink quartz cabochon of +- 10 ct.
    No longer available
    Dim. 10,09 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #490

    Een 18 karaats wit en geelgouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en onyx.

    An 18 karat white and yellow gold art deco brooch set with brilliants with a combined weight of +- 0.50 ct and onyx.
    No longer available
    Dim. 8,45 g
    Estimate: € 700 / 800
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More