Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinees porseleinen vaas met groen decor van concentrische cirkels en galopperende paarden naar Perzisch voorbeeld. Gemerkt met een artemisia blad onderaan.
Een Chinees porseleinen vaas met groen decor van concentrische cirkels en galopperende paarden naar Perzisch voorbeeld. Gemerkt met een artemisia blad onderaan.
Een Chinees porseleinen vaas met groen decor van concentrische cirkels en galopperende paarden naar Perzisch voorbeeld. Gemerkt met een artemisia blad onderaan.
Een Chinees porseleinen vaas met groen decor van concentrische cirkels en galopperende paarden naar Perzisch voorbeeld. Gemerkt met een artemisia blad onderaan.
Een Chinees porseleinen vaas met groen decor van concentrische cirkels en galopperende paarden naar Perzisch voorbeeld. Gemerkt met een artemisia blad onderaan.

Een Chinees porseleinen vaas met groen decor van concentrische cirkels en galopperende paarden naar Perzisch voorbeeld. Gemerkt met een artemisia blad onderaan.

A Chinese porcelain vase with a green decor of concentric circles and galloping horses after a Persian example. Marked with an artemisia leaf at the bottom.
Dim. h 40 cm
SKU: 1804230451.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #451
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #456

    Een ronde messingen salontafel met onyxen blad.

    A round brass coffee table with onyx top.
    No longer available
    Dim. h 48, Ø 85 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #70

    Een halssnoer met drie rijen zoetwaterparels in blauwe tinten met zilveren slot.

    A necklace with three rows of freshwater pearls in blue tones with a silver clasp.
    No longer available
    Dim. l: 24 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #311
    Gouda

    Twee vazen van Gouds plateel met hoogglanzend glazuur. Onderaan gemerkt. Een letsel aan een voet.

    Two vases of Gouda pottery with high-gloss glaze. Marked at the bottom. Slight damage to a foot.3
    No longer available
    Dim. H: 27 & 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #700

    Een man met druiven en een vrouw met bloemen. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

    A man with grapes and a woman with flowers. A pair of figurines of Saxon porcelain. Mark underneath.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #640

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en een calcedoon van ± 12 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct et d’une calcédoine de ± 12 ct.
    No longer available
    Dim. 7,18 g
    Estimate: € 1300 / 1400
  • #169
    Rik Slabbinck

    “Landschap met knotwilgen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Minieme verfschade rechts boven, schilfers.

    “Landscape with pollard willows.” Oil on canvas. Signed. Minor paint damage top right, flakes.
    No longer available
    Dim. 60 x 72 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #631

    Drie stripverhalen waarvan Tintin - ‘Les 7 Boules De Cristal. 1960.’, Asterix le Gaulois - 1961.’ & Bob Morane et le secret de l’antarctique. 1962.

    Three albums consisting of Tintin - 'Les 7 Boules De Cristal. 1960.', Asterix le Gaulois - 1961.' & Bob Morane et le secret de l'antarctique. 1962.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #408

    Een gesculpteerd houten Afrikaans masker. Senufo stam.

    A wood sculpted African mask. Senufo tribe.
    No longer available
    Dim. 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #220

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,08 ct.

    An 18 karat white gold ring set with white and black brilliants with a combined weight of approx. 2.08 ct.
    No longer available
    Dim. 11,95 g
    Estimate: € 1700 / 1800
  • #517

    Spiegel van gebeeldhouwd hout in rococostijl. Letsels.

    Miroir à cadre en bois sculpté de style rococo. Dégâts.
    No longer available
    Dim. 196 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #583
    Davidoff

    Een humidor in notelaar met koperen handgrepen in scheepsstijl, inclusief sleutel. Gemerkt “Davidoff”.

    A walnut humidor with ship style copper handles, including key. Marked "Davidoff".
    No longer available
    Dim. 17 x 35 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #417

    Een art-nouveau vaas in groen kristal, met vergulde gedecoreerde rand.

    An Art Nouveau vase in green crystal, with gilded decorated rim.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More