Other lots in this auction
-
#187
Een messingen lampenvoet, begin 20ste eeuw. Versierd met putto aan de voet.
A brass lamp base, early 20th century. Decorated with putto at the foot.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#352
Een lot van 2, bestaande uit een muziekstaander in zwart gelakt hout met bijpassend bijzetmeubel.
A lot of 2, consisting of a music stand in black lacquered wood with matching side furniture.No longer availableDim. 125 x 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#507Harry SleijserPeriod: 1926-1992
“Torso”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder. Achteraan gesigneerd en getiteld “Gisela”.
"Torso". Oil on canvas. Signed lower left. Signed on the back and titled "Gisela".No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#565
Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk
Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.No longer availableDim. h 61 cm x b 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#511Luisa Battaglia
Een design glazen bureautafel met chroom onderstel. Model “Metropolis” door Luisa Battaglia.
A design glass bureau table with a chrome base. Model Metropolis by Luisa Battaglia.No longer availableDim. 76 x 150 x 75 cmEstimate: € 200 / 300 -
#498
Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.
Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#483
Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.
Une statue bouddhiste en bronze sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#578Val Saint-Lambert
Een coupe op voet van geslepen en deels rood gekleurd kristal. Met label en onderaan gemerkt.
A coupe on foot of cut and partly red colored crystal. With label and marked on the bottom.No longer availableDim. H. 15 cm, Ø 21,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#652
Een paar vaasjes van veelkleurig porselein met een decor van personages in een landschap.
A pair of multicolored porcelain vases decorated with characters in a landscape.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 100 / 140 -
#353Noritake
Een rokerssetje van Japans porselein met verguld decor op blauwe achtergrond met bloemen. 5 stuks.
A smoker's set of Japanese porcelain with a gilded decor in a blue background with flowers. 5 pieces.No longer availableDim. H: 6-7 cmØ: 8 cmBord: 14x28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#55
Een bronzen stempeltje in de vorm van een fijn uitgewerkte olifant op een rots. Met wapenschild.
A bronze stamp in the shape of a finely worked elephant on a rock. With coat of arms.No longer availableDim. H. 5,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#100
Een 22 karaats geelgouden muntstuk. “Victoria Dei Gratia 1870”.
A 22 karat yellow gold coin. “Victoria Dei Gratia 1870”.No longer availableDim. 7,95 gEstimate: € 350 / 500