#92Een lot van oude munten en briefgeld.
A lot of old coins and banknotes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#38Dupuis Rourke / Le Roi VertEen lot van 9 hardcover strips, waarvan 5 uit de reeks “Le Roi Vert” en 4 uit de reeks “Rourke”. Uitgegeven door Dupuis.
A lot of 9 hardcover comic books, including 5 from the series "Le Roi Vert" and 4 from the series "Rourke." Published by Dupuis.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 70 -
#199Een lot van 2 vintage Murano glazen coupes, meerkleurig in de massa.
A lot of 2 vintage Murano glass coupes, multicolored in the mass.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 60cmEstimate: € 60 / 80 -
#103Een lot porseleinen borden met beschilderd rozendecor.
#131Een keramische schotel, blauw en goudverf, onderaan gesigneerd.
#96PaesaDrie porseleinen beeldjes, waarvan twee een paar vormen.
Three porcelain figurines, two of which form a pair.No longer availableOnline onlyDim. H: 22-26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#175Een lot van drie porseleinen borden, waarvan 2 Strasbourg en een bord in de stijl van de famille rose met bloemdecor.
A lot of three porcelain plates, including 2 Strasbourg and one plate in the style of famille rose with flower decoration.No longer availableOnline onlyDim. Ø 24 & 23 cmEstimate: € 30 -
#293Twee rechte pijpjes van gekleurd pijpaarde.
Two straight pipes of colored pipe clay.No longer availableOnline onlyDim. L. 16 cmEstimate: € 20 / 25 -
#132SpodeEen porseleinen beeldje. Verso gemerkt Chelsea Figures, Spode bone China.
#244Een set van 2 wandconsoles met een engeltje in gegoten beton.
#182Een zwart olielampje van steengoed en een roos metalen mand.
#3Een metalen kandelaar met zeven armen.
A metal candlestick with seven arms.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 cmEstimate: € 30 / 40