#270Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.
#261Een koffiepot, theepot en suikerpot van tin. We voegen er een kaarsenhouder en een inktpot van glas met tinnen stop en een borrelglaasje aan toe.
A coffee pot, teapot, and sugar pot made of pewter. We are adding a glass candle holder and an inkwell with a pewter stopper, as well as a shot glass.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 20 / 25 -
#5Een houten speldoos met backgammon en dammen.
A wooden game box with backgammon and checkers.No longer availableOnline onlyDim. 8 x 31 x 38cmEstimate: € 15 / 30 -
#78Een karafje in rood en kleurloos kristal.
A decanter in red and colorless crystal.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 20 / 30 -
#111Een mahoniehouten stoel met kunstlederen bekleding met schade.
A mahogany chair with artificial leather upholstery with damage.No longer availableOnline onlyDim. 81 x 67 x 60cmEstimate: € 20 / 40 -
#194Een Aziatisch houten gesculpteerde sokkel.
#231Een eenvoudige cilindrische pijpenkop van pijpaarde.
#103Een lot porseleinen borden met beschilderd rozendecor.
#110Een houten kruk met gestoffeerde zitting.
A wooden stool with upholstered seat.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 63 x 41cmEstimate: € 20 / 40 -
#183Een vintage versterker/receiver, Kenwood, model KR-2400, werking onbekend.
A vintage amplifier/receiver, Kenwood, model KR-2400, unknown functionality.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 45 x 35 cmEstimate: € 10 / 15 -
#29Drie grote en vijf kleine karaffen waarvan één met zilveren rand maar met twee schilfers en een stuk af aan de stop.
Three large and five small carafes, one of which has a silver rim but with two chips and a piece missing from the stopper.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120