#214Twee zeskantige schotels van wit metaal.
#13Een brons gesculpteerd inktpotje met marmeren elementen.
#100JodanTwee beeldjes van gegoten glas, “Zwangere vrouw” & “Vrouw met amfora.”
Two cast glass figurines, “Pregnant Woman” & “Woman with Amphora.”No longer availableOnline onlyDim. h 23 & 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#78Een karafje in rood en kleurloos kristal.
A decanter in red and colorless crystal.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 20 / 30 -
#107Een houten bijzettafeltje met ovalen blad.
A wooden side table with an oval top.No longer availableOnline onlyDim. 64cmEstimate: € 10 / 20 -
#89Een glazen stolp met een wassen mariabeeld.
A glass dome with a wax statue of Mary.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 28 x 18 cmEstimate: € 10 / 15 -
#20Een varia lot van glas en aardewerken items.
A miscellaneous lot of glass and earthenware items.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#80Een vintage kristalglazen parfum flesje met groen in de massa. Schilferschade aan de bodem.
A vintage crystal perfume bottle with green in the glass. Flake damage to the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 20,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#190Een pijp met een pijpaarden “Jacob” kop van een man met tulband en lange baard. Gemerkt. Met berkenhouden steel.
#241Een eikenhouten bijzettafeltje met 1 lade.
An oak side table with 1 drawer.No longer availableOnline onlyDim. 67 x 81 x 60cmEstimate: € 20 / 30 -
#59Een lotje van glaswerk en een beschadigd vogeltje op amethist.
A glass lot and a damaged bird on amethyst.No longer availableOnline onlyDim. h 10 cmEstimate: € 10 / 15