Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.

Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.

Ecritoire chinois en bois laqué rouge. Tablette recouverte de vachette.
Dim. 75 x 70 x 50 cm
SKU: 2506190698.
Categories: Aziatisch, Meubel.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #698
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #227

    Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.

    Une petite table à entretoise style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #908

    Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.

    Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #206

    Een berkenhouten slaapkamer, bestaande uit een grote garderobe, een bed met twee, aan de sponde bevestigde nachtkastjes, een kaptafel en een commode met drie laden.

    Une chambre à coucher en bouleau, comprenant une grande garde-robe, un lit à deux tables de nuits rattachées, une coiffeuse et une commode à trois tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #901

    Een halfrond bijzetmeubeltje met drie tapse poten en twee schuifdeurtjes. Een deurtje beschadigd.

    Petit meuble d’appoint en demi-lune sur trois pieds gaines et à deux petites portes glissantes.
    No longer available
    Dim. b: 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #673

    Een teakhouten tuinbank.

    Un banc de jardin en teak.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180
  • #599

    Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.

    Table de salon carrée avec tablette en bambou.
    No longer available
    Dim. 110 x 110 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #638

    Een Chinees buffet met twee deuren en drie laden en versierd met snijwerk op de flanken.

    Un buffet chinois à deux portes et trois tiroirs, décorations sculptés sur les côtés.
    No longer available
    Dim. b: 217 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #266

    Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.

    Une commode en chêne à quatre tiroirs. +- 1900.
    No longer available
    Dim. b: 127 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #653

    Een tuinbankje in wit metaal. schade.

    Un banc de jardin en métal blanc. Dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #186

    Een sobere hoge ladenkast met zes laden, geflankeerd door twee zuiltjes.

    Une haute armoire à tiroirs sobre, à six tiroirs flanqués par deux colonnes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #439

    Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.

    Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #796

    Een metalen kapstok met vijf haken en twee bronzen paardenkoppen als bevestigingspunten.

    Un porte manteaux en métal à cinq crochets et deux têtes de chevaux comme points d’attaches.
    No longer available
    Dim. l: 117 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #234

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #624

    Een verlengbare eettafel. Met vier verlengbladen. (Enkele beschadigd)

    Une table dînatoire à quatre rallonges. (quelques dégâts).
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #910

    Een voetbankje van kamelenleer en hout.

    Un repose-pied en cuir camel et bois.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #907

    Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.

    Un coffre en chêne sculpté à couvercle.
    No longer available
    Dim. 45 x 43 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #647

    Een ronde notenhouten tafel. Op te knappen.

    Une table ronde en noyer. A rafraîchir.
    No longer available
    Dim. Ø: 93 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #236

    Een grote Indische salontafel. Blad op te frissen.

    Une grande table de salon indienne. Tablette à rafraîchir.
    No longer available
    Dim. 180 x 110 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #628

    Een verlengbare eettafel en een reeks van zes eikenhouten stoelen met imitatie kalfslederen bekleding.

    Une table à rallonges et une série de six chaises, revêtement en imitation cuir de veau.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #612

    Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.

    Un piédestal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm Ø 40 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #96

    Een armstoel en twee bijzetstoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met fluweel.

    Un fauteuil et des chaises assortis style Louis XVI, revêtement de velours.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #326

    Een paar clubzetels, bekleed met rood fluweel.

    Une paire de fauteuils club, revêtement de velours rouge.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #226

    Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.

    Une petite table à entretoise style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #602

    Een sobere roodgepatineerde houten kist.

    Un coffre en bois sobre à patine rouge.
    No longer available
    Dim. b: 96 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #473

    Een asbak en een pijp, beide versierd met een ivoren doodshoofd.

    Un cendrier et une pipe, décorations de têtes de morts.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #34
    Hütten

    “Herenportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.

    ”Portrait d’homme”. Huile sur panneau. Signé et daté 1970.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #823

    Een art deco vaas van oker glas.

    Un vase Art Déco en verre ocre.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #142
    J. Gonzalez

    “Parkzicht met reigers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Vue sur le parc et voyageurs”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 73 x 27 cm
    Estimate: € 320 / 340
  • #29
    Henri Quittelier
    Period: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980

    “Le dur hiver”, “Nôtre-Dame des affligés - Uccle” & “Fermette dans les blés - Uccle-Saint-Job”. Drie etsen, waarbij de eerste ingekleurd. Allen gesigneerd en respectievelijk gedateerd 1956, 1925 & 1944.

    ”Le dur Hiver”, “Nôtre-Dame des affligés - Uccle “ & “ Fermette dans les blés - Uccle-Saint-Job”. Trois eaux-fortes, la première en couleurs. Signées et datées 1956, 1925 et 1944.
    No longer available
    Dim. 29 x 34, 24 x 27 & 22 x 26 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #431

    Een toiletstel van Limogesporselein.

    Une garniture de toilette en porcelaine de Limoges.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #109

    “Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd: De Pondt.

    ”Vue de la ville de Lierre”. Huile sur toile. Signée : De Pondt.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #702
    Panamarenko

    “Panamarenko - Alles leren, alles kunnen, alles doen”. Een gesigneerde affiche naar aanleiding van een reeks tentoonstellingen uit 2003.

    ”Panamarenko - Alles leren, alles kunnen, alles doen”. Une affiche signée en relation d’une série d’expositions de 2003.
    No longer available
    Dim. 55 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #64
    Jos Vandemoortele
    Period: 1915-1999

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.

    ”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée et datée ‘72.
    No longer available
    Dim. 80 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #408

    Twee kunstboeken: - Jean-Louis Ferrer. “Paul Klee”. Ed. Librero 2001. Met stofwikkel. Zeer goede staat. - Jane Kallir. “Egon Schiele, liefde en dood”. Ed. Waanders Zwolle & Van Gogh Museum. Met stofwikkel. Zeer goede staat.

    Deux livres d’Art: - Jean-Louis Ferrer. “Paul Klee”. Ed. Librero 2001. Avec jaquette, en très bon état.. - Jane Kallir. “Egon Schiele, liefde en dood”. Ed. Waanders Zwolle & Van Gogh Museum. Avec jaquette, en très bon état.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #168

    Een bronzen Christus buste op moderne staander.

    Un buste de Christ en bronze sur pied moderne.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #747

    Een paar houten Art-Deco lampenvoeten.

    Une paire de pieds de lampes en bois, Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More