Similar lots by type
-
#227Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
Une petite table à entretoise style Louis XV.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 180 / 220 -
#908Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.
Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#206Een berkenhouten slaapkamer, bestaande uit een grote garderobe, een bed met twee, aan de sponde bevestigde nachtkastjes, een kaptafel en een commode met drie laden.
Une chambre à coucher en bouleau, comprenant une grande garde-robe, un lit à deux tables de nuits rattachées, une coiffeuse et une commode à trois tiroirs.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#901Een halfrond bijzetmeubeltje met drie tapse poten en twee schuifdeurtjes. Een deurtje beschadigd.
Petit meuble d’appoint en demi-lune sur trois pieds gaines et à deux petites portes glissantes.No longer availableDim. b: 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#673Een teakhouten tuinbank.
Un banc de jardin en teak.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#599Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
Table de salon carrée avec tablette en bambou.No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 60 / 80 -
#638Een Chinees buffet met twee deuren en drie laden en versierd met snijwerk op de flanken.
Un buffet chinois à deux portes et trois tiroirs, décorations sculptés sur les côtés.No longer availableDim. b: 217 cmEstimate: € 200 / 300 -
#266Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
Une commode en chêne à quatre tiroirs. +- 1900.No longer availableDim. b: 127 cmEstimate: € 80 / 120 -
#653Een tuinbankje in wit metaal. schade.
Un banc de jardin en métal blanc. Dégâts.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#186Een sobere hoge ladenkast met zes laden, geflankeerd door twee zuiltjes.
Une haute armoire à tiroirs sobre, à six tiroirs flanqués par deux colonnes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#439Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.
Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#796Een metalen kapstok met vijf haken en twee bronzen paardenkoppen als bevestigingspunten.
Un porte manteaux en métal à cinq crochets et deux têtes de chevaux comme points d’attaches.No longer availableDim. l: 117 cmEstimate: € 55 / 65 -
#234Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#624Een verlengbare eettafel. Met vier verlengbladen. (Enkele beschadigd)
Une table dînatoire à quatre rallonges. (quelques dégâts).No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#910Een voetbankje van kamelenleer en hout.
Un repose-pied en cuir camel et bois.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 30 / 35 -
#907Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.
Un coffre en chêne sculpté à couvercle.No longer availableDim. 45 x 43 x 43 cmEstimate: € 40 / 50 -
#647Een ronde notenhouten tafel. Op te knappen.
Une table ronde en noyer. A rafraîchir.No longer availableDim. Ø: 93 cmEstimate: € 30 / 50 -
#236Een grote Indische salontafel. Blad op te frissen.
Une grande table de salon indienne. Tablette à rafraîchir.No longer availableDim. 180 x 110 cmEstimate: € 120 / 200 -
#628Een verlengbare eettafel en een reeks van zes eikenhouten stoelen met imitatie kalfslederen bekleding.
Une table à rallonges et une série de six chaises, revêtement en imitation cuir de veau.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#612Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 50 cm Ø 40 cmEstimate: € 180 / 240 -
#96Een armstoel en twee bijzetstoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met fluweel.
Un fauteuil et des chaises assortis style Louis XVI, revêtement de velours.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#326Een paar clubzetels, bekleed met rood fluweel.
Une paire de fauteuils club, revêtement de velours rouge.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#226Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
Une petite table à entretoise style Louis XV.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200 / 220 -
#602Een sobere roodgepatineerde houten kist.
Un coffre en bois sobre à patine rouge.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#473Een asbak en een pijp, beide versierd met een ivoren doodshoofd.
Un cendrier et une pipe, décorations de têtes de morts.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#34Hütten“Herenportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
”Portrait d’homme”. Huile sur panneau. Signé et daté 1970.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 25 / 35 -
#823Een art deco vaas van oker glas.
Un vase Art Déco en verre ocre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 25 / 30 -
#142J. Gonzalez“Parkzicht met reigers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le parc et voyageurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 73 x 27 cmEstimate: € 320 / 340 -
#29Henri QuittelierPeriod: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980“Le dur hiver”, “Nôtre-Dame des affligés - Uccle” & “Fermette dans les blés - Uccle-Saint-Job”. Drie etsen, waarbij de eerste ingekleurd. Allen gesigneerd en respectievelijk gedateerd 1956, 1925 & 1944.
”Le dur Hiver”, “Nôtre-Dame des affligés - Uccle “ & “ Fermette dans les blés - Uccle-Saint-Job”. Trois eaux-fortes, la première en couleurs. Signées et datées 1956, 1925 et 1944.No longer availableDim. 29 x 34, 24 x 27 & 22 x 26 cmEstimate: € 45 / 55 -
#431Een toiletstel van Limogesporselein.
Une garniture de toilette en porcelaine de Limoges.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 30 / 35 -
#109“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd: De Pondt.
”Vue de la ville de Lierre”. Huile sur toile. Signée : De Pondt.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#702Panamarenko“Panamarenko - Alles leren, alles kunnen, alles doen”. Een gesigneerde affiche naar aanleiding van een reeks tentoonstellingen uit 2003.
”Panamarenko - Alles leren, alles kunnen, alles doen”. Une affiche signée en relation d’une série d’expositions de 2003.No longer availableDim. 55 x 41 cmEstimate: € 100 / 180 -
#64Jos VandemoortelePeriod: 1915-1999“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée et datée ‘72.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#408Twee kunstboeken:- Jean-Louis Ferrer. “Paul Klee”. Ed. Librero 2001. Met stofwikkel. Zeer goede staat.- Jane Kallir. “Egon Schiele, liefde en dood”. Ed. Waanders Zwolle & Van Gogh Museum. Met stofwikkel. Zeer goede staat.
Deux livres d’Art:- Jean-Louis Ferrer. “Paul Klee”. Ed. Librero 2001. Avec jaquette, en très bon état..- Jane Kallir. “Egon Schiele, liefde en dood”. Ed. Waanders Zwolle & Van Gogh Museum. Avec jaquette, en très bon état.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#168Een bronzen Christus buste op moderne staander.
Un buste de Christ en bronze sur pied moderne.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 200 / 220 -
#747Een paar houten Art-Deco lampenvoeten.
Une paire de pieds de lampes en bois, Art Déco.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120

