Similar lots by type
-
#195Een antieke eikenhouten keukentafel met een lade onder het blad.
Une table de cuisine en antique en chêne, un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 169 x 76 cmEstimate: € 200 / 220 -
#826Een reeks van vijf antieke, rustieke stoelen.
Suite de cinq chaises rustiques.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#599Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.
Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.No longer availableDim. 124 x 169 x 50 cmEstimate: € 400 / 500 -
#602Een Georgian linenpress van mahoniehoutfineer met gebogen front, versierd met inlegwerk. Onderaan twee grote en twee kleine laden. Engeland, eind XVIIIe eeuw.
Presse à linge en placage d’acajou d’époque Georgian au front galbé et incrusté. Le bas à deux grands et deux petits tiroirs. Angleterre, vers 1800.No longer availableDim. 192 x 111 x 48 cmEstimate: € 250 / 350 -
#235Een serie van zes Engelse stoelen van mahoniehout, versierd met inlegwerk.
Une série de six chaises anglaises en acajou, décoration incrustée.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#320Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300 / 400 -
#594Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine polychrome à décor du Cour Imérial en cartouches.No longer availableDim. h: 119 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#608Een commode tombeau van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.
Commode tombeau en bois laqué noir de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs et à tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 220 / 260 -
#606Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.
Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. D’origine XVIIIe siècle.No longer availableDim. 169 x 154 x 63 cmEstimate: € 300 / 500 -
#609Een commode tombeau van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.
Commode tombeau en bois laqué noir de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs et à tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 220 / 260 -
#627Een reeks van zes stoelen met getorste poten en lederen bekleding.
Suite de six chaises de style renaissance aux pieds torsadés et recouvertes de cuir brun.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#622Vincent SheppardEen reeks van vier rieten armstoelen uit de ‘Lloyd Loom collection’.
Suite de quatre chaises en osier de la série “Lloyd Loom collection”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#588Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#615Een semainier van mahoniehoutfineer in Louis Philippestijl.
Semainier en placage d’acajou de style Louis-Philippe. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 148 x 100 x 46 cmEstimate: € 180 / 220 -
#623Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden. Engeland, omstreeks 1800.
Commode Georgian en chêne ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs. Angleterre, vers 1800.No longer availableDim. 104 x 97 x 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#223Een Napoléon III tafel van zwartgelakt hout met koperen marquetterie op rood schildpadimitatie in de stijl van Boulle. De randen en poten versierd met verguld bronsbeslag. Marquetterie op verschillende plaatsen beschadigd. XIXe eeuw.
Une table en bois laqué noir avec marqueterie rouge sur imitation tortue dans l’esprit Boulle. Les bords et pieds décorés de montures en bronze doré. Marqueterie endommagée à plusieurs endroits. XIXième siècle.No longer availableDim. 130 x 76 cmEstimate: € 400 / 600 -
#614Een art nouveau tweedeursvitrine met onderaan twee laden.
Vitrine art nouveau ouvrant à deux portes au dessus de deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#605Een houten schildersezel, versierd met gebeeldhouwde guirlandes en barokke dolfijnen (één gebarsten).
Chevalet en bois sculpté décoré de guirlandes et de dauphins baroque (une fissure).No longer availableDim. H 210 x B 65 cmEstimate: € 320 / 360 -
#616Een Chesterfield twee- en éénzit van gecapitonneerd groen leder. Slijtage.
Un canapé deux places et un fauteuil recouverts de cuir vert capitonné. Modèle Chesterfield. Usures.No longer availableDim. b: 165 & 110 cmEstimate: € 400 / 600 -
#595Een bureau van zwartgelakt hout met imitatieschildpad en verguld bronsbeslag in de stijl van Boulle.
Bureau en bois laqué noir et en imitation d’écaille dans le style de Boulle. Montures en bronze doré.No longer availableDim. 153 x 57 cmEstimate: € 420 / 480 -
#612Een verlengbare eikenhouten tafel met balusterpoten en het blad versierd met parketwerk.
Table en chêne à rallonges. Pied balustres et tablette en parquetterie.No longer availableDim. 130 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#626Een ronde tafel van mahoniehoutfineer op centrale voet. XIXe eeuw.
Table ronde en placage d’acajou sur tripode central. XIXe siècle.No longer availableDim. 75 x Ø: 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#596Een Louis Philippe klapsecretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou ouvrant à deux portes vers le bas et un tiroir en doucine au dessus de l’abattant. Tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 154 x 105 cmEstimate: € 180 / 220 -
#185Een notenhouten tweedeurs garderobe in Louis Philippestijl.
Une garde-robe à deux portes en noyer, style Louis Philippe.No longer availableDim. 205 x 110 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#171Serie van 12 grote en 12 kleine messen met gedreven en geciseleerde zilveren rocailleheften. Duitse keuren, einde XIXde eeuw en 800 ‰. Originele stalen bladen.
Une série de 12 grands et 12 petits couteaux avec des manches ciselées en rocaille. Poinçons allemands, fin XIXe siècle et 800 ‰. Lames en acier d’origine.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#49M. Chagall“Dieren”. Gravure. Gesigneerd in de plaat.
”Animaux”. Une gravure. Signée dans la planche.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#387Een lot brons en koper, bestaande uit een renaissancekandelaar, twee art deco-kandelaars en een bronzen wijwatervat.
Un lot d’objets en bronze et cuivre, comprenant un chandelier Renaissance, deux Art Déco chandeliers et un bénitier en bronze.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#8Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een vaasje, een een aantal schalen en twee verschillende specerijenstelletjes.
Un lot d’objets en métal argenté comprenant un petit vase, quelques plats et deux ensembles à épices.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#808Vier houten bijzetmeubeltjes met een entretoise en met twee uitschuifbare bladen bovenaan.
Quatre meubles d’appoint à entretoise et à deux tablettes glissantes.No longer availableDim. 56 x 40 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#450SwarovskiEen lot kristallen voorwerpen, bestaande uit twee beertjes, een presse-papier, een magneet, gekleurde hartjes, een schaats, een taart, kleine steentjes, bloemetjes, enz. We voegen er twee paar stoffen handschoentjes en een poetsdoek aan toe.
Un lot d’objets divers en cristal, comprenant deux oursons, un presse-papier, un aimant, des petits coeurs en couleurs, un patin, une tarte, des petits cailloux, des fleurs, etc… Nous ajoutons une paire de gants et une serviette de nettoyage.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#355Val St. LambertEen reeks van vier glazen op voet van geslepen kristal in verschillende kleuren. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje op onderbordje in dezelfde stijl aan toe.
Une série de quatre verres sur pied en cristal taillé en couleurs différentes. Nous ajoutons un petit bol et soucoupe dans le même esprit.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#830Een staande klok in gebeeldhouwde eikenhouten kast, versierd met vogels en bloemen.
Horloge de vestibule en chêne sculpté décorée de fleurs det d’oiseaux.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 400 / 500 -
#464“Compositie”. Aquarel. Gemonogrammeerd S.B.
”Composition”. Une aquarelle. Porte le monogramme S.B.No longer availableDim. 34,5 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#220Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van Christus.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif représentant le Christ.No longer availableDim. 6,14 gEstimate: € 180 / 220 -
#532Een aardewerken amfoor. Een bodemvondst.
Amphore en faïence. Trouvaille archéologique.No longer availableDim. l: 72 cmEstimate: € 100 / 160 -
#558H. PoncetEen Chinese godheid van meerkleurig aardewerk. Achteraan gesigneerd. Gerestaureerd.
Un dieu chinois en faïence polychrome. Signature à l’arrière. Restauré.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200 / 300

