Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinees wandrekje van rood en groen gelakt hout in ongelijke niveaus en bovenaan getooid met een bronzen drakenkopje. Eind XIXe eeuw.

Een Chinees wandrekje van rood en groen gelakt hout in ongelijke niveaus en bovenaan getooid met een bronzen drakenkopje. Eind XIXe eeuw.

Etagère murale chinois en bois laqué rouge et vert. Niveaux inégaux surmonté d’une tête de dragon en bronze. Fin XIXe siècle.
SKU: 2602190506.
Categories: Aziatisch, Hout.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #506
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #860

    Staande lamp met rond tablet van polychroom hout.

    Un lampadaire à tablette ronde en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. H. 190 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #703

    Een gevarieerd lot Imariporselein, bestaande uit een kopje met bordje, een kom, twee kleine en een groot bord en vier ruitvormige schaaltjes.

    Un lot d’objets en porcelaine Imari, comprenant une tasse et sous-tasse, un plat, deux petites assiettes, une grande assiette et quatre coupelles en forme de losange.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #520

    Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.

    Petite échelle pliante. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #500

    Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.

    Ecritoire chinois en bois laqué rouge. Tablette recouverte de vachette.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #678

    Een Japanse doos van papier-maché , versierd met een bloemendecor.

    Une boîte japonaise en papier mâché, décorations de fleurs.
    No longer available
    Dim. 25 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #866

    Enkel pianobankje in Chippendalestijl van gevernist hout versierd met gebeeldhouwde schelpen en voluutpoten, bekleed met naaldwerk.

    Un banc de piano, style Chippendale, bois vernis, pieds volutes, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Dim. L. 65 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #633

    Een houten beeld van een Chinese krijger met glaive.

    Une statue en bois d’un guerrier chinois avec un glaive.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #237

    “Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.

    ”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 127 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #850

    Een medische personenweegschaal met meetlat.

    Une balance médicale pour humains, avec une latte de mesurage.
    No longer available
    Dim. H. 207 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #480
    Sanborn Co, Cambridge Mass.

    “Metabulator” in mahoniehouten kast.

    ”Metabulator” dans une armoire en acajou.
    No longer available
    Dim. 81 x 65 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #670

    Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.

    Une table ronde en noyer style Empire a tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm; Ø 81 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #708

    Een schotel van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen en pioenen.

    Un plat en porcelaine de Chine à décor polychrome de pivoines et élises.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #628

    Een bloempot van Chinees porselein met onderschotel.

    Un pot à fleurs en porcelaine chinoise avec une assiette.
    No longer available
    Estimate: € 320 / 360
  • #637

    Een bronzen beeld van een Boeddha op een Fo-hond.

    Une statue en bronze d’un Bouddha sur un chien Pho.
    No longer available
    Dim. H: 94 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #455

    Een armstoeltje van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #876

    Ovaal serveerwagentje van wit metaal en hout.

    Une desserte ovale en métal blanc et bois.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #846

    Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Engelse stijl, met los kussen.

    Un fauteuil en noyer, style anglais, avec coussin détaché.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #856

    Twee armstoeltjes in Engelse stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.

    Deux fauteuils en style anglais en noyer, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #693

    Een kommetje met schoteltje van Chinees porselein met een blauw decor van Chinese tekens. Onderaan gemerkt.

    Un bol et petit plat en porcelaine chinoise à décor de signes chinois.
    No longer available
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #470

    Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.

    Un joug ancien, avec usures, et quelques outils anciens.
    No longer available
    Dim. l: 86 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #570

    Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XIII, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #476

    Een paar kwartronde armstoeltjes van witgebeitst hout, bekleed met naaldwerk. Lodewijk XVI-inspiratie.

    Une paire de fauteuils en quart de rond en bois laqué blanc, recouverts de tapisserie. Inspiration Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #750

    Elegante gefineerde ovale salontafel van gefineerd notenhout. Vierstammige centrale poot. Tijdperk Edward VII.

    Une table de salon ovale en bois de placage. pied central à quatre pattes. période Édouard VII.
    No longer available
    Dim. H. 76,5 x 78 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #640

    Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.

    Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm; B: 101 cm
    Estimate: € 220 / 240

Other lots in this auction

  • #249
    Charles Biset
    Period: 1633 - 1710

    “De geleerde”. Olieverf op doek. Herdoekt. Op te frissen.

    ”Le savant”. Huile sur toile. Retoillée. A rafraîchir.
    No longer available
    Dim. 24 x 20,5 cm
    Estimate: € 750 / 1000
  • #654
    Pierre Alechinsky

    “Compositie”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Composition”. Une lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #770

    Een verguld houten butlerspiegel.

    Un miroir de butler à encadrement en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø 65 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #836

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Un tapis persan en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 190 x 130 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #760

    Een lot van twee ‘vintage’ reiskoffers.

    Un lot de deux bagages de voyage vintage.
    No longer available
    Dim. l: 52 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #740

    Een spiegel van verguld hout.

    Miroir en bois doré.
    No longer available
    Dim. 70 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #665

    Een paar aardewerken tuinvazen met blauw glazuur.

    Une paire de vases d’extérieur en faïence à glaçure bleue.
    No longer available
    Dim. h: 48 Ø 40 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #423

    Een rond houten wandklokje.

    Petite pendule murale ronde en bois.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #213

    Een modern bronzen beeld van een Kat.

    Une statue en bronze moderne d’un chat.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm l: 88 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #429

    Twee verschillende hoornvazen van Brussels porselein met een verguld en meerkleurig decor. Omstreeks 1900. Eén beschadigd bovenaan.

    Deux cornets en porcelaine de Bruxelles différents avec décors polychromes et dorés, vers 1900. Un dégât au dessus d’un cornet.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #17

    Een koffie- en theestel van verzilverd metaal met een melkkannetje en suikerpot.

    Un service à café et à thé en métal argenté, avec sucrier et pot à lait.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #217

    “Lezende kinderen”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van Moreau.

    “Enfants lisants”. Groupe en bronze à patine brune d’après une oeuvre par Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More