Similar lots by type
-
#793
Een olielamp van gedreven geel koper in barokke stijl op bronzen voet.
Une lampe à huile en cuivre jaune repoussé, style baroque, sur pied en bronze.No longer availableDim. h: 53 cm (zonder glas)Estimate: € 60/80 -
#854
Twee gestileerde bronzen olifantjes op zwart marmeren sokkeltjes.
Deux petits éléphants stylisés en bronze sur socles en marbre noir.No longer availableDim. 9 x 13 cmEstimate: € 40/60 -
#844Berkel
Een winkelweegschaal met bijgevoegde gewichten. Max gewicht 20 kg.
Une balance de magasin avec poids. Max. 20 kg.No longer availableDim. 73 x 68 cmEstimate: € 200/240 -
#217
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500/600 -
#582
Een spiegellijst met een foto van Marilyn Monroe.
Encadrement miroir avec une photo de Marilyn Monroe.No longer availableDim. 89 x 72 cmEstimate: € 160/180 -
#788
Een schijf gepolijst versteend hout.
Un disque de bois pétrifié polis.No longer availableDim. 39 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#789
Twee wortels van koffieplanten.
Deux racines de plantes à café.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 20/30 -
#499
Twee meesterstukken in de vorm van geometrische figuren.
Deux pièces de maître en forme de figures géométriques.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 60/100 -
#877
Een grote presse-papier van Italiaans glas met inclusies.
Un grand presse-papier en verre italien à inclusions.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40/50 -
#512
Een modern glas-in-lood raam met mondgeblazen glas.
Un vitrail moderne , verre et plomb, dont le verre soufflé fait main.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 100/140 -
#178
Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 300/320 -
#878
Twee kleine bronzen olifantjes.
Deux petits éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/50 -
#181
“Pandora”. Een bronzen beeld naar het werk van Edwin Sharff.
”Pandore”. Une statue en bronze d’après Edwin Sharff.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 1400/1600 -
#198
“Neptunus”. Een bronzen beeld.
”Neptune”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 149 cmEstimate: € 2000/2200 -
#227
Een verguld bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten met bloemvormige kapjes en centrale schelpvormige coupe van gesatineerd glas. XIXe eeuw.
Un lustre en bronze doré à trois doubles points lumineux, capes en forme de fleur et une coupe centrale en vert satiné en forme de coquillage.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200/240 -
#247
“Sylphide”. Een bronzen beeld op grijs geaderd marmer.
”Sylphide”. Une statue en bronze sur marbre gris veiné.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 300/500 -
#171
“De slangenbezweerder”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.
”Le charmeur de serpents”. Une statue en bronze.No longer availableDim. 31,5 cmEstimate: € 160/200 -
#648
Een bronzen koningsbeeld uit Benin. XIXde eeuw.
Une statue de roi du Bénin. Bronze. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 400/600 -
#735Berkel
Een oude staande weegschaal met maximum gewicht van 40 kg.
Une ancienne balance, debout, poids max. de 40 kg.No longer availableDim. h: 151 cmEstimate: € 200/300 -
#278
“Poseidon”. Een bronzen beeld.
”Poséidon”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 400/500 -
#258
Twee bronzen plaquettes naar bekende werken van Alphonse Mucha.
Deux plaquettes en bronze d’après des oeuvres par Alphonse Mucha.No longer availableDim. 23,5 x 9,5 cmEstimate: € 150/180 -
#188
Een paar bronzen tuinvazen met decoratie van sater-en ramshoofden en druivenranken.
Une paire de vases de jardin, décorations de satires, têtes de béliers et vignes.No longer availableDim. h: 68 cm x Ø 39 cmEstimate: € 3500/4000 -
#791
Twee oude bijlen met houten stelen.
Deux anciennes haches à manche en bois.No longer availableDim. l: 72 en 64 cmEstimate: € 40/50 -
#647
Een Chinese schaal van geëmailleerd metaal met draken in cartouches en vuurvogels. Onderaan gemerkt.
Un plat chinois en métal émaillé, dragons en cartouches et oiseaux de feu. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 37,5 cmEstimate: € 650/750
Other lots in this auction
-
#115
Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Un collier en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 9,17 gEstimate: € 650/750 -
#332
“Portret van een jonge vrouw”. Potlood op papier. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
”Portrait d’une jeune fille”. Crayon sur papier. Pas de signature. XIXième siècle.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 120/140 -
#143Delvaux
Een zwart lederen handtas. Met stofzak.
Un sac à main en cuir noir.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#17
Een fractie amethist.
Une fraction d’améthyste.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 30/35 -
#240
Een paar 18 karaats wit gouden spiraalvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,72 ct.
Une paire de boucles d’oreilles spirales en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,72 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 700/800 -
#307
Aardewerken koffiestel van Valauris bestaande uit 3 kopjes met schotels, een melkkannetje, suikerpot en koffiekan.
Un service à café en faïence de Valauris, comprenant 3 tasses et souscoupes, un pot à lait, un sucrier et une cafetière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#591
Twee geisha’s van gesculpteerd jade. Op houten sokkeltjes.
Deux Geishas en jade sculptée. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 20 & 22 cmEstimate: € 80/100 -
#124
“Binnenschepen nabij Antwerpen”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
”Barges près d’Anvers”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#633
“Geisha met bloemstuk”. Een beeldje van fijn gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.
”Geisha et pièce floral”. Une statue en ivoire finement sculptée sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 220/240 -
#182R. Descamps
“Vue sur Kanioka”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1958.
”Vue sur Kanioka”. Huile sur toile. Signée et datée 1958.No longer availableDim. 58 x 79 cmEstimate: € 400/500 -
#106
Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Une table ronde en bois de placage sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. h: 78 cm Ø: 100 cmEstimate: € 40/60 -
#218
Een zilveren bestek, bestaande uit 10 botermesjes, 8 kleine messen, 11 kleine vorken, 10 kleine lepels, 19 grote messen waarvan één lemmet gebroken, 20 grote vorken, 10 grote lepels, 10 vismessen en -vorken, 7 dessertlepeltjes, 8 dessertvorken, 10 eierlepeltjes, een slabestek en twee sauslepels. Gemerkt van Delheid. 800‰ (gewicht inclusief botermessen, maar zonder grote en kleine messen).
Un service à couverts en argent, comprenant 10 couteaux à beurre, 8 petits couteaux, 11 petites fourchettes, 10 petites cuillères, 19 grands couteaux, 20 grandes fourchettes, 10 grandes cuillères, 10 couteaux et fourchettes à poisson, 7 cuillères à dessert, 8 fourchettes à dessert, 10 cuillères à oeufs, un couvert à salade et deux cuillères à sauce. Marque Delheid. 800 ‰. (poids incluant les couteaux à beurre mais hors petits et grands couteaux).No longer availableDim. ± 6075 gramEstimate: € 1600/1800