Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinese diepe kom van groen crackleware in goudgepatineerd kunststoffen montuur en voet.

Een Chinese diepe kom van groen crackleware in goudgepatineerd kunststoffen montuur en voet.

Un bol chinois en céramique vert foncé craquelé dans un cadre et une base en plastique patiné or.
Dim. Ø: 32,5 cm
SKU: 2604220437.
Categories: Aardewerk, Aziatisch.
Auction day: 27 April 2022 19:00
Catalogue #437
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #636
    Marlotte

    Een lot van drie stuks aardewerk met groen kobaltdecor. Gemerkt.

    Lot de trois pièces en faïence à décor vert cobalt. marqué.
    No longer available
    Dim. h: 3, 13 & 14 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #598

    Een bordje van keramiek. Gemonogrammeerd op de achterkant.

    Une assiette en céramique. Monogrammé au dos.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #513

    Een antieke schouwpendule van Imariporselein met verguld bronzen leeuwenkoppen, vogels rond de wijzerplaat en bovenaan getooid met een griffioen.

    Ancienne pendule de cheminée en porcelaine d'Imari à têtes de lion en bronze doré, oiseaux autour du cadran et surmonté d'un griffon.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #531

    Een paar liggende Chinese figuren van blauw, rood en wit geglazuurd porselein.

    Une paire de personnages chinois couchés en porcelaine émaillée bleue, rouge et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #268

    Een grote aardewerken vaas met een bloemendecor.

    Un grand vase en faïence à décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 53,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #601

    Een paar geglazuurd aardewerken vazen.

    Paire de vases en terre vernissée.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #687

    Een paar zittende hondjes van crackleware.

    Une paire de chiens assis en faïence craquelés.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #375

    Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein, waarbij één met blauw-wit decor van een plantenvaas, één met meerkleurig decor van bloemenvazen en het derde met meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Respectievelijk XVIIIe, XIXe en XXe eeuw.

    Lot de trois assiettes en porcelaine de Chine différentes, une à décor bleu et blanc d'un vase végétal, une à décor multicolore de vases fleuris et la troisième à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons. XVIIIème, XIXème et XXème siècle respectivement.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #458

    Een art deco vaas van geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un vase art déco en terre vernissée. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #443

    Een knielende Thaise Boeddha van zilvergepatineerd hout, versierd met glazen plaatjes in groen, rood en blauw.

    Un Bouddha thaï agenouillé en bois patiné argent, décoré de plaques de verre vert, rouge et bleu.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #617

    Een Chinees porseleinen buikvaas met blauw-wit decor van bloesems, gemonteerd als lampenvoet.

    Vase ventru en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs, monté en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #564

    Een gebeeldhouwd tropisch houten beeld met voorstelling van Ganesha.

    Une statue en bois tropical sculpté représentant Ganesha.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #498

    Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.

    Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.
    No longer available
    Dim. Ø: 45 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #354
    Goebel, Germany

    Een achtdelig kerstkoor van monochroom wit aardewerk naar ontwerp van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.

    Un chœur de Noël en huit parties de faïence blanche monochrome conçu par M.I. Hummel. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm - 8 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #576

    Een olielamp van blauwwit aardewerk en messing. Geconverteerd op elektriciteit.

    Une lampe à huile en faïence bleu-blanc et laiton. Transformée à l’électricité.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 60 / 120
  • #483

    Een grote decoratieve schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een draak en een paradijsvogel.

    Grand plat décoratif en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc représentant un dragon et un oiseau de paradis.
    No longer available
    Dim. Ø: 97 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #619

    Een Indische gouache op zijde.

    Une gouache indienne sur soie.
    No longer available
    Dim. 77 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #613

    Een paar Satsuma vazen van Japans aardewerk.

    Une paire de vases Satsuma en faïence du Japon
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #445

    Een Chinees hardhouten plantenstaander met cloisonné blad.

    Un porte-plante chinois en bois dur avec plateau en cloisonné.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm Ø: 43 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #588

    Een design vaas van geglazuurd aardewerk.

    Un vase design en faïence émaillée.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 36 / 40
  • #350

    Vijf verschillende halssnoeren bezet met halfedelstenen.

    Cinq colliers différents sertis de pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #287

    Een lot van acht borden en twee schotels van Oost-Frans aardewerk. XIXe eeuw.

    Lot de huit assiettes et deux soucoupes en faïence de l’Est. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 22cm - 27,5 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #340

    Een paternoster van parelmoer.

    Un chapelet en nacre.
    No longer available
    Dim. l: 68 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #523

    “Sint-Jozef met kind Jezus”. Een terracotta groep, afkomstig uit het klooster de Stad Gods te Hilversum.

    Saint Joseph avec l'enfant Jésus. Un groupe en terre cuite, du monastère de Stad Gods à Hilversum.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #355

    Een houten regulateur met geëmailleerde wijzerplaat.

    Un régulateur en bois avec cadran en émail.
    No longer available
    Dim. 65 x 25 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #401

    “Het echtpaar”. Een groepje van Chinees porselein.

    "Le couple marié". Un groupe de porcelaine chinoise.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 85 / 90
  • #235
    Val Saint-Lambert

    Een kelkvormige vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd. Met label.

    Vase de forme calice en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué et numéroté en bas. Avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 65 / 100
  • #646

    Een paar rood glazen karaffen, één gedecoreerd met druiven en de andere met jachttafereel.

    Une paire de carafes en verre rouge, l'une à décor de raisins et l'autre d'une scène de chasse.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #252
    Albert Jaboneau

    “Stoomschip op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Bateau à vapeur et voiliers en mer". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 cm x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #134

    “Herderin met dieren”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘A. Schenck’.

    "Bergers avec des animaux". Huile sur toile. Signée 'A. Schenck'.
    No longer available
    Dim. 61 x 91 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #464

    “Collage in zwarte kader.” Draagt monogram THR.

    "Collage dans un cadre noir." Porte un monogramme THR.
    No longer available
    Dim. 21 x 21 (50 x 50) cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #221
    Cristal Artisanat de Lorraine

    Een champagne-emmer van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un seau à champagne en cristal incolore taillé. marqué.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #686

    Een verchroomde vintage kapstok met parapluhouders.

    Un porte-manteau vintage chromé avec des porte-parapluies.
    No longer available
    Dim. h: 159 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #315
    Val Saint-Lambert

    Een olifant van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt en gesigneerd De Sorss en met label.

    Un éléphant de cristal incolore. Marqué et signé De Sorss en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #37

    Een schouwklokje met ingelegde en gefineerde houten kast.

    Une horloge de cheminée en bois incrusté et plaqué.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #652
    Marc Vosch
    Period: 1947 - 1989

    “La Foule”. Een kleuren ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "La Foule". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 32 cm x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More