#588Een design vaas van geglazuurd aardewerk.
#53Twee ovale coupes van blauw gedubbeld en geslepen kristal.
#121Een art deco bronzen vrouwenprofiel op een marmeren sokkel. Schade aan het patina.
Profil féminin art déco en bronze sur socle en marbre. Dommages à la patine.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 35 / 45 -
#543Een paar kleine zamakken cassolettes op marmeren voetstuk.
#227Een neobarokke Sint-Jozef met Kind van gebeeldhouwd lindehout (palmtak manco) en een dito, kleinere Madonna met kind (hoofd hersteld). Omstreeks 1900.
Un Saint Joseph à l'Enfant néo-baroque en bois de tilleul sculpté (branche de palmier manquante) et une plus petite Vierge à l'Enfant semblable (tête restaurée). Vers 1900.No longer availableDim. h: 39 en 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#85Val Saint-LambertEen fluitvaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, gesigneerd Kopec en genummerd. Met label.
Vase flûte en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas, signé Kopec et numéroté. Avec étiquette.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#459“Damesportret.” Gouache op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Un lustre en verre vénitien à six bras de lumière et décoré de fleurs et de feuilles en verre. Deux feuilles manquantes.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 120 / 200