#325Val Saint-Lambert
Een vaas met voetstuk van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en met label.
#540
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de +- 2,04 ct.No longer availableDim. 4,98 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#354Goebel, Germany
Een achtdelig kerstkoor van monochroom wit aardewerk naar ontwerp van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
#435
Een Davenport secretaire.
#555
Een Engelse tafel met twee klapbladen.
#522Jos De Swerts
Een origineel ontwerp voor de IJzerbedevaart.
#514
Een opgezette roofvogel.
#185
Een verguld houten wandconsole in rococostijl met een wit marmeren blad.
#274F. Dartet
“Zomers kerkzichtje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1889.
"Vue de l'église d'été". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1889.No longer availableDim. 32 cm x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#570
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une citrine de ± 6 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#135
“Vogeltje”. Een beeld van blauwe hardsteen.
#149Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“Geanimeerd dorpsplein”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Place de village animée ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 47 cmEstimate: € 280 / 300