Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinese houten doos.

Een Chinese houten doos.

Une boîte en bois chinoise.
Dim. 39 x 22 cm
SKU: 2602190847.
Categories: Aziatisch, Hout.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #847
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #670

    Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.

    Une table ronde en noyer style Empire a tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm; Ø 81 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #480
    Sanborn Co, Cambridge Mass.

    “Metabulator” in mahoniehouten kast.

    ”Metabulator” dans une armoire en acajou.
    No longer available
    Dim. 81 x 65 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #708

    Een schotel van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen en pioenen.

    Un plat en porcelaine de Chine à décor polychrome de pivoines et élises.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #703

    Een gevarieerd lot Imariporselein, bestaande uit een kopje met bordje, een kom, twee kleine en een groot bord en vier ruitvormige schaaltjes.

    Un lot d’objets en porcelaine Imari, comprenant une tasse et sous-tasse, un plat, deux petites assiettes, une grande assiette et quatre coupelles en forme de losange.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #876

    Ovaal serveerwagentje van wit metaal en hout.

    Une desserte ovale en métal blanc et bois.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #637

    Een bronzen beeld van een Boeddha op een Fo-hond.

    Une statue en bronze d’un Bouddha sur un chien Pho.
    No longer available
    Dim. H: 94 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #693

    Een kommetje met schoteltje van Chinees porselein met een blauw decor van Chinese tekens. Onderaan gemerkt.

    Un bol et petit plat en porcelaine chinoise à décor de signes chinois.
    No longer available
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #750

    Elegante gefineerde ovale salontafel van gefineerd notenhout. Vierstammige centrale poot. Tijdperk Edward VII.

    Une table de salon ovale en bois de placage. pied central à quatre pattes. période Édouard VII.
    No longer available
    Dim. H. 76,5 x 78 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #678

    Een Japanse doos van papier-maché , versierd met een bloemendecor.

    Une boîte japonaise en papier mâché, décorations de fleurs.
    No longer available
    Dim. 25 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #237

    “Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.

    ”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 127 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #846

    Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Engelse stijl, met los kussen.

    Un fauteuil en noyer, style anglais, avec coussin détaché.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #633

    Een houten beeld van een Chinese krijger met glaive.

    Une statue en bois d’un guerrier chinois avec un glaive.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #455

    Een armstoeltje van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #500

    Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.

    Ecritoire chinois en bois laqué rouge. Tablette recouverte de vachette.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #856

    Twee armstoeltjes in Engelse stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.

    Deux fauteuils en style anglais en noyer, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #860

    Staande lamp met rond tablet van polychroom hout.

    Un lampadaire à tablette ronde en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. H. 190 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #470

    Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.

    Un joug ancien, avec usures, et quelques outils anciens.
    No longer available
    Dim. l: 86 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #520

    Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.

    Petite échelle pliante. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #850

    Een medische personenweegschaal met meetlat.

    Une balance médicale pour humains, avec une latte de mesurage.
    No longer available
    Dim. H. 207 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #640

    Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.

    Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm; B: 101 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #570

    Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XIII, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #628

    Een bloempot van Chinees porselein met onderschotel.

    Un pot à fleurs en porcelaine chinoise avec une assiette.
    No longer available
    Estimate: € 320 / 360
  • #866

    Enkel pianobankje in Chippendalestijl van gevernist hout versierd met gebeeldhouwde schelpen en voluutpoten, bekleed met naaldwerk.

    Un banc de piano, style Chippendale, bois vernis, pieds volutes, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Dim. L. 65 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #476

    Een paar kwartronde armstoeltjes van witgebeitst hout, bekleed met naaldwerk. Lodewijk XVI-inspiratie.

    Une paire de fauteuils en quart de rond en bois laqué blanc, recouverts de tapisserie. Inspiration Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #492

    “Compositie”. Olieverf op gemaroefleerd doek. Draagt een handtekening: Benner.

    ”Composition”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature: Benner.
    No longer available
    Dim. 49 x 58 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #385

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffier van ± 1 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,30 ct. et d’un saphir de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 4,42 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #263

    “St Joseph”. Een beeld van meerkleurig Brussels porselein.

    ”Saint Joseph”. Une statuette en porcelaine de Bruxelles polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #744
    Ingrid Brullemans

    “Bloemenvaas met rozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘93.

    ”Vase à fleurs et roses”. Huile sur toile. Signée et datée ‘93.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #203

    “Panoramisch landschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd DVH. Vlaamse School, XVIIde eeuw. Herdoekt.

    ”Paysage panoramique”. Huile sur toile. Monogramme DVH. Ecole flamande, XVIIème siècle. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 72 x 112 cm
    Estimate: € 3000 / 4000
  • #299
    Jozef Pauwels

    “Zonnebloemen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 82 x 84 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #498

    Twee gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten maskers. Bali.

    Deux masques en bois sculpté polychrome. Bali.
    No longer available
    Dim. h: 24 & 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #831

    Oude rekenmachine “Triumphator”.

    Une ancienne calculatrice “Triumphator”.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #96

    Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.

    Une table ronde à tablette en marbre blanc et décorations en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #859
    S. Meusel

    “Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.

    “Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 40 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #351

    Een lot zilver, bestaande uit een tazza, twee kleine mandjes, een kleurloze vaas met zilveren montuur, peper- en zoutpotjes en een mosterdpotje met blauw glazen recipiënten. Eén gebroken. Duitse en Belgische keuren.

    Un lot d’objets en argent, comprenant un tazza, deux petits paniers, un vase incolore aux montures en argent, poivriers et salières et un pot à moutarde à récipients en verre bleu. Un cassé. Poinçons allemands et belges.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #84
    J. Verswijvel

    “Landweg”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    ”Chemin de campagne”. Huile sur carton. Signée.
    No longer available
    Dim. 48 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More