Similar lots by type
-
#715
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw en wit decor van symbolen van het lange leven.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de symboles de la longévité.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 90/110 -
#835
Een aardewerken waterkruik van de Kuba, DRC.
Cruche à eau en grès. Kuba, Congo.No longer availableDim. H 38 cmEstimate: € 60/80 -
#798Nao by Lladro
“Meisje met kuikens”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Fillette aux poussins”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 25/40 -
#787
Een koffieservies voor tien personen van monochroom wit porselein in Lodewijk XV-stijl met een gedrukt bloemendecor en vergulde details versierd.
Service à café pour dix personnes en porcelaine monochrome blanche de style Louis XV. Décor de fleurs imprimé aux détails dorés.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#579
Een Chinese cachepot in de geest van het famille-verteporselein met een decor van feniksen.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor famille verte aux phénix.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 180/200 -
#837
“Hofdame”. Een beeldje van gepolychromeerd aardewerk. Tang-dynastie.
“Dame de la Cour”. Statuette en faïence polychrome. Dynastie T’ang.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 120/200 -
#761
Een lot van drie XIXe eeuwse Imariborden, een Chinees bord van rond 1900 en een bord van Delfts aardewerk omstreeks 1800.
Tris assiettes à décor Imari, une assiette à décor de longues élises dans le style de Canton et une petite assiette en faïence de Delft bleue et blanche. XVIIIe et XIXe siècles.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#593
Een netsuke van een theaterspeler met draaiend gezicht van gesculpteerd mammoet ivoor.
“Artiste de théâtre”. Netsuké au visage tournant en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 70/100 -
#653
Een erotische netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor. Onderaan gesigneerd.
Netsuké érotique en ivoire de mammouth sculpté. Marque sous la base.No longer availableDim. H 6 cmEstimate: € 100/120 -
#638
Een netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor.
Netsuké en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5,5 cmEstimate: € 70/100 -
#817
Een houten putali of waterbeschermer uit Nepal uit de provincie Jajarkot.
Putali en bois. Népal, province de Jajarkot.No longer availableDim. H 68 cmEstimate: € 40/60 -
#695
Een paar Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein, versierd met zotjes in het decor.
Paire de potiches en porcelaine de Chine bleue et blanche décorées de personnages.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 160/180 -
#655
Een grote Chinese schotel van monochroom wit porselein met een accoladevormige rand.
Grand plat en porcelaine de Chine monochrome blanche. Bord chantourné.No longer availableDim. Ø: 98 cmEstimate: € 420/460 -
#813
Een grote vaas van Chinees porselein met een Cantondecor op kobaltblauwe fond. Restauratie aan de rand.
Grand vase en porcelaine de Chine à décor de Canton sur fond bleu cobalt. Restauration au bord.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 800/900 -
#757
Een staande Boeddha van goudgepatineerd brons.
Bouddha debout en bronze doré.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100/150 -
#641
“Oude wijze”. Netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor.
“Vieux sage”. Netsuké en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5,5 cmEstimate: € 70/100 -
#783
Een gedeeltelijk porseleinen servies met gedrukt bloemendecor bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkkannetje, zes kopjes en zeven borden.
Partie de service en porcelaine à décor de fleurs imprimé comprenant une cafetière, un sucrier, un pot à lait, six tasses et sept assiettes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#597
“Man met vis”. Netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor. Onderaan gesigneerd.
“Homme et poisson”. Netsuke en ivoire de mammouth sculpté. Marque sous la base.No longer availableDim. H 6 cmEstimate: € 100/120 -
#601
“Een zittende Kuan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Guanyin assise en porcelaine monochrome blanche dite blanc de Chine.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 260/280 -
#598
“Man met kind”. Netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor.
“Homme et enfant”. Netsuké en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 70/80 -
#633
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met Chinese tekens en een meerkleurig decor van een geisha en haar dienaars met kostbaarheden.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor de caractères chinois et au décor polychrome d’une geisha et ses servants.No longer availableDim. H. 58,5 cmEstimate: € 100/150 -
#675
Een Chinese kom van blauw en wit porselein, versierd met een decor van zotjes.
Bol en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 300/320 -
#594
Een Chinese vaas van blauw en wit porselein met een decor van draken.
Vase en porcelaine de Chine bleue et blanche au décor de dragons.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 150/180 -
#629
Een buikvaas van Chinees porselein, versierd met een reliëfdecor van een grote pioenroos. Naar het claire-de-luneporselein.
Vase pansu en porcelaine de Chine décoré de pivoines en relief. D’après la porcelaine dite clair de lune.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 160/180
Other lots in this auction
-
#230
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,64 ct. en een champagne kleurige diamant van ± 0,64 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,64 ct et d’un diamant de couleur champagne de ± 0,64 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 2000/2200 -
#150
Een halssnoer met grote zoetwaterparels en toermalijn en met een verguld zilveren magneetslot.
Collier de perles d’eau douce et de tourmaline. Fermoir magnétique en vermeil.No longer availableEstimate: € 1400/1500 -
#558
Een famille-rose dekselvaasje van Chinees porselein op een messingen voet. XIXe eeuw. Restauratie aan het deksel.
Petit vase couvert famille rose en porcelaine de Chine sur pied en laiton. XIXe siècle. Restauration au couvercle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/140 -
#681
Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een Chinees decor.
Vase pansu en faïence polychrome à décor végétal stylisé. Anses en forme de lions.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/100 -
#776
Een tweedelige buffetkast van gesculpteerd eikenhout, onderaan drie deuren en twee laden. Bovenstuk met twee deuren naast drie legplanken.
Buffet à deux corps en chêne sculpté, le bas ouvrant à deux tiroirs au-dessus de trois portes. Le haut à deux portes et une étagère.No longer availableDim. 189 x 158 x 60 cmEstimate: € 180/240 -
#366
Een bonheur du jour van gefineerd hout. Het klapblad versierd met bloemenmarqueterie. XIXde eeuw.
Bonheur du jour en bois de placage. L’abattant décoré de marqueterie florale. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#583Schildpad
Een meisjespop. Genummerd 64.
Poupée féminine. Numéro 64.No longer availableDim. L: 65 cmEstimate: € 20/30 -
#406
Karadja lopertje. Handgeknoopt en van wol.
Un petit couloir Karadja. Fait main en laine.No longer availableDim. 182x94 cmEstimate: € 30/50 -
#254
“Straatzicht”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Scène de rue”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#826
Twee verschillende armstoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met gecanneerde rug.
Deux différents fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV. Dossiers cannés.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#839
Een kaarsenluchter van verguld brons met zes lichtpunten. Tijdperk Napoléon III.
Lustre à chandelles en bronze doré à six lumières. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. H 65 cmEstimate: € 200/240 -
#546
Een bank van sober gesculpteerd eikenhout, versierd met een florale fries in de rug. XIXe eeuw.
Banc en chêne sobrement sculpté à décor d’une frise de fleurs sur le dossier. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 100/120