Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
een Chinese krijger van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.

een Chinese krijger van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk. Begin XXste eeuw.

Guerrier chinois en ivoire sculpté sur base en bois. Début du XXe siècle.
Dim. h: 36 cm
SKU: 2806160497.
Category: ivoor.
Auction day: 29 June 2016 19:00
Catalogue #497
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #442

    Een vrouwenbeeldje van gesculpteerd ivoor. Afrikaans werk.

    Statuette de femme en ivoire sculpté. Travail africain.
    No longer available
    Dim. l: 15 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #451

    Een Afrikaanse buste, een kleine Boeddha, een Chinese wijze, een godsbeeldje en twee haarspelden van gesculpteerd ivoor. Eerste helft XXste eeuw.

    Buste africain, petit Bouddha, sage chinois, divinité et deux aiguilles à cheveux en ivoire sculpté. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #449

    “Sloep aan de oever”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Bonnet’.

    “Chaloupe sur la rive”. Huile sur toile. Porte une signature Bonnet.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #233

    “Naakt Romeins krijger”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.

    “Guerrier Romain Nu”. Une statue en bronze sur pied en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #9

    “Het overleg”, “De waarzegster” & “De schrijver”. Allen olieverf op paneel.

    “Le débat”, “La diseuse de bonne fortune” et “L’écrivain”. Huiles sur panneau.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #589
    Corneille

    “Femme et chat”. Lithografie. Gesigneerd, genummerd 147/150 en gedateerd ‘96.

    “Femme et chat”. Lithographie. Signée, numérotée 147/150 et datée 1996.
    No longer available
    Dim. 74 x 56 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #110

    Een 18 karaats witgouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. met een centrale rookkwarts van ± 8 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’une quartz rose de ± 8 ct.
    No longer available
    Dim. 8,82 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #567

    Een fishtank van meerkleurig Japans porselein met een meerkleurig decor van personages op het strand. Onderaan gemerkt.

    Un aquarium en porcelaine japonaise avec décor de personnages sur la plage. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #304
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Scheur in doek.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée. Déchirure.
    No longer available
    Dim. 66 x 96 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #673

    Een figuur met kruik van terracotta. Venezuela.

    Personnage à la cruche en terre cuite. Venezuela.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #152
    Prosper Bosteels
    Period: 1881-1964

    “Sloep bij de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Chaloupe sur l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #769
    Salvador Dali

    “Maria met kind”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 190/300 buiten de plaat.

    “Vierge à l’Enfant”. Sérigraphie. Signée et numérotée. 190/300 hors cadre.
    No longer available
    Dim. 65 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #679

    “Vrouwelijke amor en mannelijk naakt”. Een groep van bruingepatineerd brons.

    “Amor féminin et Nu mâle”. Bronze.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #755

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Carpette persane en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 165 x 108 cm
    Estimate: € 40 / 80
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More