#442Een vrouwenbeeldje van gesculpteerd ivoor. Afrikaans werk.
Statuette de femme en ivoire sculpté. Travail africain.No longer availableDim. l: 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
Buste africain, petit Bouddha, sage chinois, divinité et deux aiguilles à cheveux en ivoire sculpté. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80
#449“Sloep aan de oever”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Bonnet’.
#110Een 18 karaats witgouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. met een centrale rookkwarts van ± 8 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’une quartz rose de ± 8 ct.No longer availableDim. 8,82 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#304Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Scheur in doek.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée. Déchirure.No longer availableDim. 66 x 96 cmEstimate: € 120 / 180 -
#673Een figuur met kruik van terracotta. Venezuela.
#152Prosper BosteelsPeriod: 1881-1964“Sloep bij de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chaloupe sur l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 78 cmEstimate: € 200 / 300 -
#769Salvador Dali“Maria met kind”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 190/300 buiten de plaat.
“Vierge à l’Enfant”. Sérigraphie. Signée et numérotée. 190/300 hors cadre.No longer availableDim. 65 x 42 cmEstimate: € 120 / 180 -
#755Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Noué main.No longer availableDim. 165 x 108 cmEstimate: € 40 / 80