Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinese muntjakschedel onder glazen globe op houten voet.

Een Chinese muntjakschedel onder glazen globe op houten voet.

Un crâne de muntjac chinois sous un globe en verre sur un socle en bois.
Dim. h: 37 cm (globe)
SKU: 2604220438.
Category: curiosa.
Auction day: 27 April 2022 19:00
Catalogue #438
Estimate: € 25 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #13

    Een kleine koperen samovar, versierd met messingen leeuwenkoppen met ringen.

    Un petit samovar en cuivre, décoré de têtes de lion en laiton avec des anneaux.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #641

    Een authentieke container in fijn vlechtwerk met leder en kaurischelpen. Afkomstig van de Masaï in Kenia.

    Un authentique récipient en vannerie fine avec cuir et cauris. Des Maasai au Kenya.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #308

    “Een paspoort maskertje”. Een houten hoofdje afkomstig van Congo.

    "Un masque passeport". Une tête en bois du Congo.
    No longer available
    Dim. l: 7 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #365

    Een tabernakeltje uit olijfhout met geslepen glas met verguld metalen kruisbeeldje.

    Tabernacle en bois d'olivier avec verre taillé et crucifix en métal doré.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #504

    Een opgezette roofvogel.

    Un oiseau de proie empaillé.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #109
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoeves bij de plas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Fermes au bord de l'étang". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #697

    Een paar gebeeldhouwd houten stoelen in barokke stijl, versierd met meerminnen bij een wapenschild en met getorste spijlen en poten. Bekleed met groen fluweel. Eén beschadigd.

    Paire de chaises en bois sculpté de style baroque, décorées de sirènes par un blason et de barreaux et pieds torsadés. Doublé de velours vert. Un endommagé.
    No longer available
    Dim. H:123cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #59
    Val St. Lambert

    Een Léon Ledru vaasje van blauw kristal, bekleed met opengewerkt verkoperd oplegwerk met voorstellingen van vogels en bloemen. Gemerkt VSL in de galvanoplastie. Haarscheur in het glas binnenin.

    Un petit vase Léon Ledur en cristal bleu en galvanoplastie représentant des vasques et des oiseaux du paradis d’inspiration Louis XV. Marqué. Cheveu dans le verre à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #237

    “Vrouw met twee windhonden”. Een art deco schouwgarnituur van zamak op een sokkel van onyx.

    "Femme avec deux lévriers". Garniture de cheminée art déco en régule sur socle en onyx.
    No longer available
    Dim. 74,5 x 14 x 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #406

    Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.

    Un couloir de laine pakistanais noué à la main.
    No longer available
    Dim. 268 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #370

    Een 18 K geelgouden ring bezet met een diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,35 ct.
    No longer available
    Dim. 2,36 g
    Estimate: € 220 / 280
  • #390

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,41 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,41 ct.
    No longer available
    Dim. 4,95 g
    Estimate: € 700 / 750
  • #218

    Een bordje van blauw en wit aardewerk met een decor van een pioenentuil. Delft, XVIIIde eeuw.

    Assiette en faïence bleue et blanche à décor d'une plume de pivoine. Delft, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #75
    Val Saint-Lambert

    Drie kleine vazen van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt, behalve de vierkante.

    Trois petits vases en cristal taillé. Partiellement coloré en vert dans la masse. Marqué en bas, sauf le vase carré.
    No longer available
    Dim. H. 25 en 17 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #579

    “Wandelaar in een heidelandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 27-7-9.

    « Randonneur dans un paysage de bruyère ». Huile sur toile. Monogrammée et datée 27-7-9.
    No longer available
    Dim. 51,5 cm x 72 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #526
    Naïn

    Een handgeknoopt wollen tapijt met details in zijde.

    Un tapis en laine noué à la main avec des détails en soie.
    No longer available
    Dim. 199 x 199 cm
    Estimate: € 300
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More