Other lots in this auction
-
#171Val Saint-Lambert
Een grote vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en met label.
Un grand vase à piédouche en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 29,5 cmEstimate: € 220 / 240 -
#174Luc VerleePeriod: °1939
“Boerenkoppel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Couple de fermiers". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 120 x 150 cmEstimate: € 200 / 300 -
#661
Een klein traditioneel Birmaans snaarinstrument, versierd met twee gesculpteerde vogels en de klankkast beslagen met lood.
Un petit instrument à cordes traditionnel birman, décoré de deux oiseaux sculptés et de la caisse de résonance constellée de plomb.No longer availableDim. l: 61 cmEstimate: € 50 / 70 -
#683Bell Telephone Company
Een oude wandtelefoon.
Un vieux téléphone mural.No longer availableDim. H:70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#262Jean Platteel
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux fruits". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16,5 x 24,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#305
Een paraplubak van veelkleurig Spaans porselein met een decor naar de voorbeelden van Imari met vogels en bloeiende struiken. Onderaan gemerkt.
Un porte-parapluie en porcelaine espagnole multicolore avec un décor d'après les exemples d'Imari avec des oiseaux et des arbustes à fleurs. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#49E. Dabremé
“Petite ferme walonne”. Olieverfstudie op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1930.
Petite ferme walonne. Etude à l'huile sur panneau. Signé et daté 1930.No longer availableDim. 21,5 cm x 26,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#66
Een zwartgelakt houten violontafeltje met kantelbaar blad, versierd met handgeschilderd bloemendecor.
Une table violon en bois laqué noir à plateau basculant, ornée d'un décor floral peint à la main.No longer availableDim. 74 x 75 x 57 cmEstimate: € 120 / 200 -
#509Jos De Swerts
Een lot van tien affiches waaronder: Twee ingelijste posters van de ijzerbedevaart uit 1938 en 1939 (29 x 19 cm), Een affiche van de Guldensporenviering van de stad Antwerpen uit 1953, een affiche van de ijzerbedevaart uit 1931 ( 90 x 65 cm), een affiche van VZW VOS uit 1938, een grote affiche van de ijzerbedevaart uit 1938 en een kopie van Merksem Kleine kermis 1938, twee affiches van Merksem kermis uit 1937 en een kleine affiche van de ijzerbedevaart uit 1940.
Lot de dix affiches sur des fêtes flamandes.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#563
Een paar kleine gemberpotten van Chinees capucineporselein met een blauw-wit Kangxi decor van personages in tuinen. China, einde XVIIIde eeuw.
Une paire de petits pots à gingembre en porcelaine de Chine capucine à décor Kangxi bleu et blanc de personnages dans des jardins. Chine, fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 200 / 300 -
#510
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,19 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 2,19 ct.No longer availableDim. 23,93 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#152Piet VolckaertPeriod: 1902-1973
“Straatzicht met kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la rue avec chariot". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 250 / 350